It is currently Tue 02. Jul 2024 9:02:06

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 6 of 6  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message

SmiLeI*
 Post subject: Re: Stylko a jeho skyll
PostPosted: Sun 23. Feb 2014 16:53:30 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 25. Nov 2012 19:31:07
Posts: 807

Points: 891 641
Cash: $395 710
Možná ti ho povím je ten istý ako Meno nieje podstatné čiže jeho hlas rátajte iba 1x kedže je to tá istá osoba :) ja by som mu dal aj ban...

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 

ReD*-*
 Post subject: Re: Stylko a jeho skyll
PostPosted: Sun 23. Feb 2014 16:53:59 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Díkes :P
smile komu?


Top
   
 

SmiLeI*
 Post subject: Re: Stylko a jeho skyll
PostPosted: Sun 23. Feb 2014 17:14:40 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 25. Nov 2012 19:31:07
Posts: 807

Points: 891 641
Cash: $395 710
Užívateť na fóre má také meno ale má dva účty a myslí si že to nezistíme Možná ti ho povím(meno užívateľa) je ten istý ako Meno nieje podstatné(meno užívateľa)

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
 Post subject: Re: Stylko a jeho skyll
PostPosted: Mon 24. Feb 2014 17:59:26 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 380 238
Cash: $2 870 402
Ryder wrote:
A netahlo, aspoň neklam, naposledy keď som pýtal o unban tak si mi velice písal že nabuduce keď mi dá tuším že Taz ban tak mu zobereš AP, aspoň neklam a povedz ako to bolo ;) Klamaním ďaleko nezájdeš ;o
P.S. Na screenoch sa vobec "vulgárne neprejavujem" ako netahlo píše, ja si bránim svoj clan a svoju česť, povedzte kto by na mojom mieste nespravil to isté? :) neni tam nadávka, proste bránim seba ;)


Tak to se omlouvám tvé existenci, ale jak si jistě vzpomínáš, tak naposledy když jsme ti dal UB, tak jsem jasně napsal že je to tvá poslední šance a že další Ub nedostaneš (Btw: Ban ti dal Stylko a ne Taz to pozor a nic takového jsem nepsal) --> UB se zamítá, protože pokud nevidíš na screenech ani jedno nevhodné a sprosté slovo, tal už nevím :DD


Já že s "klamáním" daleko nezajdu? .... No promiň ,ale kdo tu říká, že si se mnou nějak velkej kámoš a že přijdou admini o AP, když ti dají ban?? (ty) Je to pravda ne.. extra na to jsem se koukal, když do admin konverzace padlo něco ve smyslu, že ti dám kdykoliv UB, že jsi se mnou velkej kamarád. Koukal jsem se do historie naší konverzace na skypu a naposledy jsem viděl "psaní" o cca 3 měsíce z5? ... Tkže až někomu budeš hrozit, tak si vymysli něco lepšího.

Jestli i za tohle všechno chceš UB, tak fakt nevím.... Za sprosté lhaní a dalo by se říct vydírání administrátorů... Ještě s významem mého jména.. NE poslední šanci jsi dostal souhlasil jsi se vším.
Nicméně na skylka si trest vymyslím. Tohle už přehnal(chování, řešení problémů)
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 6 of 6  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz