It is currently Thu 27. Jun 2024 23:07:42

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 4 of 4  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message

-[SAM]-Amoniak
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 15:49:56 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 27. May 2012 13:57:46
Posts: 48

Points: 433 707
Cash: $411 934
Takže pokud už někdo někdy provedl něco "špatného" a byl za to potrestán, může být libovolně bez důkazů trestán kdykoli v budoucnu, protože to hypoteticky mohl udělat znovu? Zajímavé.
A ano, na MSHostu už tak často nejsem. Zrovna nemám dost paměťových kapacit nazbyt pro natáčení hry kdykoli přijdu na server, abych mohl prokázat, že nic zlého nedělám.

___________________
Image


Top
   
 

LAX
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 16:31:13 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 213 980
Ja mám mať dôkaz že neobchodoval ? ty si normálny ? Presne ako píše Amoniak a Lanc...
Tu nejde o to či kúpil VIP a dostal ban. Samozrejme ak niečo spraví zlé tak musí dostať. Ale ak nakúpi VIP a dostane ban za nič? Super systém. A ešte tam napíš že to je menej ako 10 sekúnd :crazy: ..

Quote:
S takovým přístupem i kdyby jsi byl 100% nevinný nemůžeš čekat, že ti dám s radostí unban, navíc já se vždy ptám ostatních administrátorů zda souhlasí s unbanem, ovšem u tebe byli proti.

Si sa pýtal ostatných adminov či súhlasia aby Viper dostal unban, pretože nič nespravil a oni nesúhlasili ? :lol:

opakujem.. Máš dôkaz že obchodoval?

:clap: možno budúci majiteľ tohto tu..

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

Black::.hirosa.
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 20:11:00 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 04. Feb 2015 15:36:06
Posts: 111

Points: 375 456
Cash: $1 696 952
Škoda že mám perma :(

___________________
Black Scorpions - 2019 ~ X


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 20:54:57 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Amoniak wrote:
Takže pokud už někdo někdy provedl něco "špatného" a byl za to potrestán, může být libovolně bez důkazů trestán kdykoli v budoucnu, protože to hypoteticky mohl udělat znovu? Zajímavé.
A ano, na MSHostu už tak často nejsem. Zrovna nemám dost paměťových kapacit nazbyt pro natáčení hry kdykoli přijdu na server, abych mohl prokázat, že nic zlého nedělám.


Jestliže opakovaně porušuje pravidla, tak šance že nic neprovedl je malá a nikdo mu to nebude věřit. Navíc tamto byla stížnost na Arroza, když je stížnost na někoho, tak musí mít důkaz ten, kdo si stěžuje, čili Vexta.

Zpět k Viperovi.
Když napsal, že jde obchodovat, nemohl čekat nic jiného než ban.
Já bych mu možná osobně i ten unban dal, protože jasný přímý důkaz není, to uznávám ale pod podmínkou, že by hrál na starém účtu, Lancův účet mělo už X majitelů a může se najít někdo, kdo ten účet bude chtít nebo Lancovi hrábne jako vždy a bude ho najednou chtít a my tu pak zase jak kreténi budeme muset řešit nějaké trapné obchody s účtem, protože hráči nejsou schopní si nahrát vlastní statistiky a radši frajeří s cizíma. Navíc styl lidí kteří tady píšou ať mu dám unban je prostě podán tak, že mu spíš k unbanu vůbec nepomáhají, ale spíš naopak, motají ještě víc než jde.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

LAX
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 21:21:12 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 213 980
Mokrajn wrote:
Když napsal, že jde obchodovat, nemohl čekat nic jiného než ban.
Já bych mu možná osobně i ten unban dal, protože jasný přímý důkaz není, to uznávám ale pod podmínkou, že by hrál na starém účtu

Není ti to ešte blbé že jediný kto tu motá si ty? Dôkaz není, chceš mu dať unban ale nedáš mu ho.
PS: keď už tu zrazu tak riešiš to že niekto nehraje na svoj účet tak to rieš poriadne (alebo snáď ti kelinko nevadí že hraje na cudzí účet?)

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

Black::.V!per
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 23:30:28 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Sun 01. Jun 2014 12:52:27
Posts: 183

Points: 2 791 658
Cash: $33 983 944
nechapem prečo všetkým vadí že hrám na Lancovom účte .. ?? Viem že je to blbosť a určite to nerobím kvôli tomu aby som sa chválil že mám dobre štatistiky .. Ale kvôli tomu že je škoda toho úcta keď lanc takto do toho dal toľko času .. Určite je škoda toho úctu a keď mi ho dal tak prečo by som nemohol hrať na ňom .. A učíte ho nemalo X majiteľov majiteľ bol stále toho úctu Lanc len ho dakedy požičial pokial viem Adulke a Bukymu nikto iný ho nemal .... A teraz majiteľ som ja toho úctu nikto iný ...
A nemusíš sa báť lancovi ten ucet už nedám heslo bolo úspešne zmenené a k tomu úctu nikto už nemá prístup okrem mna to ti možem dosvedčiť .. A lancovi keby Hrabko tak s tím nič nespraví lebo nemá prístup ku tomu úctu toho sa ty nemusíš báť .. :D
A možem Vám na 100% dosvedčiť že mne nehrabne a ten ucet nebudem nikomu dávať jak do teraz som nikomu nedával môj ucet .. To by som bol fakt sprosti keby som dal niekomu ten ucet a nemám ani nebudem mat na pláne ho niekomu dať !.
Bol by som rad keby ste mi dovolili na ňom hrávať . Ak dostanem ten unban
Ďakujem za pochopenie . ;)

___________________
S Pozdravom:

eX.Viper

Image

Image
:o


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 23:43:31 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Já nechápu, co furt řešíte. Napíše adminovi, že bude další den obchovat s účtem a druhej den opravdu na tom "koupeným" účtu hraje. No prostě zdár, lock, tvoje blbost.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

Black::.V!per
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Sat 25. Apr 2015 0:03:39 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Sun 01. Jun 2014 12:52:27
Posts: 183

Points: 2 791 658
Cash: $33 983 944
Erosion wrote:
Já nechápu, co furt řešíte. Napíše adminovi, že bude další den obchovat s účtem a druhej den opravdu na tom "koupeným" účtu hraje. No prostě zdár, lock, tvoje blbost.


:lol: :lol: :lol: nebolo to hneď na druhý deň ale o týžden tak si tu nevymýšľaj blbosti !! :crazy:
A si predstav že s tým účtom sme nakoniec neobchodovali keby sme obchodovali tak si hneď nepodám žiadosť o unban .. Lebo lanc mi ešte slúbil jak bol vo FoXe že keď už prestane hrať že mi ho dá "zadarmo" ak mas nejaké dôkazy že sme obchodovali tak ich sem daj .. Ale fakt pochybujem že nejaké budeš mat keď som ten ucet dostal zadarmo :clap: :lol: :wave:
A ty si fakt myslíš keď vás lanc ojebaval že sme obchodovali a že som mu za to dal za ten ucet 300€ že by som mu to dal ??? :lol: to ti fakt sprepacenim šibe ?? A že moja demence :lol: :lol: :thumbup: sa uvedom .. :?
Ospravedlňujem sa za moju výslovnosť , ale fakt to je už dosť .

___________________
S Pozdravom:

eX.Viper

Image

Image
:o


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Sat 25. Apr 2015 0:29:05 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Viperko wrote:
Lebo lanc mi ešte slúbil jak bol vo FoXe že keď už prestane hrať že mi ho dá "zadarmo"


To je zvláštní a mezitím ten účet měli další lidi, takže nejsi jediný komu to zřejmě slíbil. Není to divné ?

Laxel: Když já to tu prý motám, tak proč tady pokaždé musíš vytáhnout něco jiného ?
Teďka to je pro změnu, že Kelin hraje pod jiným účtem. Jak dlouho na něm hraje ? Dlouho, jestli ti to vadilo, měl jsi to říct hned ne po nějaké dlouhé době, pokud vím měl tenhle účet už jak byl Black, proč jsi předtím nic neřekl ?
Já jsem ten špatnej, že jsem mu unban ještě nedal i když zvažuju, ale to že by ho ostatní už dávno lockli zamítli a odmítali se o tom bavit ti už hlava nebere.


Edit: Laxel se rád ohání pravidly, že se musí dodržovat. V tom případě zamítnuto a důvod ?
14) Při zakládání nového tématu uveďte stručně informativní předmět. (Např. "Bug", "Stížnost" atp. nejsou informativní. "Bug při přihlašování" a "Stížnost na admina miki_cz" jsou správně.)

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 4 of 4  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz