It is currently Sat 22. Jun 2024 12:34:30

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

-HF-Moki
PostPosted: Thu 08. Jan 2015 23:43:00 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Vypadá to, že teď všichni lidi co mě nemají rádi, mají teď krásnou možnost se do mě obout a ukázat, jak moc jsem špatný admin a jak moc nadržuju klanu.
Takže začněme.
TapakCZ wrote:
ale chtěl bych, aby zbytečné Banny nedostávaly hráči kteří se zrovna umí chovat.

Tak už tady, není něco v pořádku, říct že se umí chovat s tímhle nesouhlasím, souhlasím max s tím, že na serveru se hráči chovají i hůř než on.
TapakCZ wrote:
here you go[něco v tomhle smyslu] a IP serveru a viděl jsem okamžitý pban od hráče =FoX=Moki.

Tady si už vymýšlíš, protože ban dostal poté, co jsem byl na tuhle situaci upozorněn od několika hráčů, což bylo nejdříve za 2h. Když už někoho obhajuješ, měl by si říkat vše, když už rady neříkáš pravdu, tak co když ostatní věci nejsou taky pravda ?

12) Striktně zakázána reklama za účelem propagace jiného serveru/webu (výjimkou jsou klanové weby/servery a videa).
Těžko můžeš dokázat, že to je klanový server a ne public, takhle by mohl reagovat každý. Pošle IP adresu serveru, poté dostane ban a následně na to přijde žádost o unban se slovy 'Tohle je pouze klanový server'. Jak to dokážeš ? I klanový server, může být použitý jako public (FFS,TG a další), takže si stojím za názorem, že tohle pravidlo by chtělo víc probrat do detailu, aby pak nevznikali podobné situace.

Dále, když už zde byly ty pravidla, taky jedno mám
13) Výmluvy typu "to udělal můj brácha" budou automaticky trestány banem. Je to váš účet tak k němu nikoho jiného nepouštějte!
TapakCZ wrote:
i was want to send him the IP in a PM but idk why it send in the main chat i swear it's not my fault


Přijde mi to jako takřka stejné, docela je pitomost psát /pm a přitom /pm vůbec nenapsat, takže mám o tomhle silné pochybeni. Jestliže neporušil pravidla, proč to vypadá, že si pak vymýšlí ?

Laxel wrote:
Podľa toho čo píšeš tak admin s nickom mokrajn opäť pochybil ako je u neho zvykom že dosť často si banuje ako chce, ale není sám. Sú tam aj ďalší ktorý napríklad nadržiavajú dosť svojmu teamu a hráčom ktorých nemajú radi dávaju veľmi prísne tresty za veci ktoré ani nie sú veľkým porušením alebo dokonca ani niesu v pravidlách.


Tvoje zaujatost vůči mě a FoX je už trapná a už to začíná být ohrané. 'FoX může vše' 'FoX si dělá co chce' 'FoX kickuje jen hráče z Black' , jak Black měl dominanci, tak ti to nevadilo. Jak je to jen možné ?

Pro mě za mě, jestli mu jiný level 5 (s největší pravděpodobností Netahlo, který rád dává unbany za reklamu) dá unban, tak budiž. Stojím si zatím, že posíůat IP adresu na server do klasického chatu si prostě říká o udělení banu. Podle toho jsem taky jednal.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

LAX
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 0:09:20 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 213 980
Mokrajn wrote:
Tvoje zaujatost vůči mě a FoX je už trapná a už to začíná být ohrané. 'FoX může vše' 'FoX si dělá co chce' 'FoX kickuje jen hráče z Black' , jak Black měl dominanci, tak ti to nevadilo. Jak je to jen možné ?


Toto vôbec není o zaujatosti voči fox. Ako to že nemám(e) problém s administrátormi ako napríklad =FoX=^Cre[W], =FoX=#PromX, =FoX=ArroZ, =FoX=Slovakia*, =FoX=#R!val a ani z mnoho členmi klanu fox ako napr BMW, Sheriff a ďalší.. ?

Nemyslíš že tu je problém trocha inde ? Tresty by sa mali udeľovať rovnako a ne nadržiavať len preto že je s tebov v teame :)

BTW
TapakCZ wrote:
1) Každý má právo říct svůj názor v rámci slušného chování.

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

~~>#Kubec|Sk
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 0:16:27 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 03. Dec 2012 22:22:10
Posts: 810
Location: Jerichov

Points: 506 158
Cash: $190
Mokrajn wrote:
Těžko můžeš dokázat, že to je klanový server a ne public, takhle by mohl reagovat každý. Pošle IP adresu serveru, poté dostane ban a následně na to přijde žádost o unban se slovy 'Tohle je pouze klanový server'. Jak to dokážeš ? I klanový server, může být použitý jako public (FFS,TG a další), takže si stojím za názorem, že tohle pravidlo by chtělo víc probrat do detailu, aby pak nevznikali podobné situace.

Dôkazom sú clany proti ktorým sme hrali server sa používa buď na mapping,trening,clan wary vidíš žeby na našej stránke bolo pridte si zahrat na náš server bla bla alebo kúpte si VIP a podporte náš server ? Nikdy to public nebol a nikdy ani nebude.

___________________
Image

Image

Image

http://www.kubec.6f.sk/

Fretka#1,Kubec:3

Spoiler: show
go away .!.


Click


Top
   
 

Black::.Ave
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 0:25:21 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Sun 06. Oct 2013 11:49:27
Posts: 238
Location: Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 715 173
Cash: $2 328 510
Bol som na tom servery a je to obycajny CW/TG server.

___________________
- Curiosity is the key to education
.


Top
   
 

vini
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 8:09:49 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Fri 12. Sep 2014 16:05:39
Posts: 34
Location: Plzen

Points: 1 381 754
Cash: $2 447
Myslím si ,že Moki to nák přehání už měl si nejdříve ověřit ten server a až pak dát pban ,ale jelikož je z FoX a FoX v téhle době začíná ovládat server ,tak Moki to nák neřeší on postich žádný nedostane ,když je z FoX.




Chcete AP na mshost dejte si přihlášku k =FoX=.


Top
   
 

{R}!val
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 14:52:47 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
To je tak těžký napsat IP adresu pomocí konzole ? Buď do team chatu nebo pmkem ? Nechápu že se to tak řeší... Prostě jeho blbost mohl to udělat jak jsem psal a neměl by žádný problémy... :wave:
KrejzikCz wrote:
Myslím si ,že Moki to nák přehání už měl si nejdříve ověřit ten server a až pak dát pban ,ale jelikož je z FoX a FoX v téhle době začíná ovládat server ,tak Moki to nák neřeší on postich žádný nedostane ,když je z FoX.




Chcete AP na mshost dejte si přihlášku k =FoX=.

No jo zase výmluvy na FoX... Copak tě trápí ? že si se sem nedostal a nemáš taky AP ? :roll: o něco níže máš odpověď... I když to k tobě nesende na 100%, ale podobá se ti to...
Mokrajn wrote:
Tvoje zaujatost vůči mě a FoX je už trapná a už to začíná být ohrané. 'FoX může vše' 'FoX si dělá co chce' 'FoX kickuje jen hráče z Black' , jak Black měl dominanci, tak ti to nevadilo. Jak je to jen možné ?

Pro mě za mě, jestli mu jiný level 5 (s největší pravděpodobností Netahlo, který rád dává unbany za reklamu) dá unban, tak budiž. Stojím si zatím, že posíůat IP adresu na server do klasického chatu si prostě říká o udělení banu. Podle toho jsem taky jednal.

___________________
https://t.me/pump_upp


Last edited by DemiGod on Fri 09. Jan 2015 15:17:54, edited 4 times in total.

Top
   
 

Black::.M4D1k.
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 14:58:19 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $962 543
Laxel wrote:
Mokrajn wrote:
Tvoje zaujatost vůči mě a FoX je už trapná a už to začíná být ohrané. 'FoX může vše' 'FoX si dělá co chce' 'FoX kickuje jen hráče z Black' , jak Black měl dominanci, tak ti to nevadilo. Jak je to jen možné ?


Toto vôbec není o zaujatosti voči fox. Ako to že nemám(e) problém s administrátormi ako napríklad =FoX=^Cre[W], =FoX=#PromX, =FoX=ArroZ, =FoX=Slovakia*, =FoX=#R!val a ani z mnoho členmi klanu fox ako napr BMW, Sheriff a ďalší.. ?

Nemyslíš že tu je problém trocha inde ? Tresty by sa mali udeľovať rovnako a ne nadržiavať len preto že je s tebov v teame :)

BTW
TapakCZ wrote:
1) :thumbup: Každý má právo říct svůj názor v rámci slušného chování.
Krajšie by som to nenapísal

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

~~>#Kubec|Sk
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 15:29:30 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 03. Dec 2012 22:22:10
Posts: 810
Location: Jerichov

Points: 506 158
Cash: $190
DemiGod wrote:
To je tak těžký napsat IP adresu pomocí konzole ? Buď do team chatu nebo pmkem ? Nechápu že se to tak řeší... Prostě jeho blbost mohl to udělat jak jsem psal a neměl by žádný problémy... :wave:


Čo je natom jeho blbost? neporušil žiadne pravidlo a tudiž dostal pban neopravnene chapem že moki nemohol vediet že ip je na clan server ale už to vie takže mu v pohode môže dat unban.

12) Striktně zakázána reklama za účelem propagace jiného serveru/webu (výjimkou jsou klanové weby/servery a videa).

___________________
Image

Image

Image

http://www.kubec.6f.sk/

Fretka#1,Kubec:3

Spoiler: show
go away .!.


Click


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 17:39:28 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Kubec:3 wrote:
chapem že moki nemohol vediet že ip je na clan server ale už to vie takže mu v pohode môže dat unban.


I kdybych se nakonec rozhodl, že by měl dostat unban, tak 'pán' tapak si přál, abych tuhle stížnost/žádost o unban nechal být.
TapakCZ wrote:
Doufám že tento ban bude znovu prošetřen nejlépe jiným adminem, protože nestranný člověk to hodnotí vždycky nejrozumněji :).


Takže smůla :)

Když už, tak rád sem dáváš pravidla, mám taky jedno (jenom tak, aby se neřeklo, přeber si ho jak chceš, za to už neručím)
16) Provokace administrátora může vést k banu!


KrejzikCz wrote:
Moki to nák neřeší on postich žádný nedostane ,když je z FoX.

Honya mi naplácá :cry:

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PostPosted: Fri 09. Jan 2015 17:58:43 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sun 09. Nov 2014 0:17:58
Posts: 12
Ok myslím si, že někteří zaběhli trochu mimo téma, přece jsme tu kvůli tomu hráči, nicméně bych vám všem chtěl ještě dřív než se to lockne poděkovat za projevený ohlas, jsem rád že tu ne jsem jedinej kdo chce spravedlnost.Nicméně bych se chtěl ještě k něčemu vyjádřit.
1.here you go[něco v tomhle smyslu] a IP serveru a viděl jsem okamžitý pban od hráče =FoX=Moki.

Tady si už vymýšlíš, protože ban dostal poté, co jsem byl na tuhle situaci upozorněn od několika hráčů, což bylo nejdříve za 2h. Když už někoho obhajuješ, měl by si říkat vše, když už rady neříkáš pravdu, tak co když ostatní věci nejsou taky pravda ?
Pravda je že jsem to s tím okamžitým PBanem přehnal ale jinak vše co mluvím je pravda, jo a jinak Moki jestli tě nějakej menší lvl admin zavolal a řekl ti at mu dáš permu tak to nebyla tvoje chyba ale jeho a u permabanů by si mohl alespon příště vzít screenshoty aby se to dalo kdyžtak poté objasnit, navíc jediná věc která mě u tebe vadí je, že často neuznáš svoji chybu, ale alespon ti dokážu sdělit jakej problém u tebe já vidím [Já žádnej bůh co by dělal všechno nejlíp taky nejsem xD to si nemyslím]
2.Dále bych se chtěl vyjádřit k R!valovýmu názoru:

To je tak těžký napsat IP adresu pomocí konzole ? Buď do team chatu nebo pmkem ? Nechápu že se to tak řeší... Prostě jeho blbost mohl to udělat jak jsem psal a neměl by žádný problémy... :wave:

Tím jak si to napsal tak to znamená, že by ban byl udělen i mě,ghoostovy,zorgovy,wooziemu a dalším lidem co v all chatu napsali jméno serveru na které pujdou hrát CWčko,navíc v pravidlech není nijak zohledněné jestli je ta reklama pomocí IP adresy či pomocí jména serveru.
Stejně tak nebo tak, když se koukám na ostatní unban requesty máte obhajobu typu v pravidlech je napsané toto a toto...
Takže vám nyní můžu říct s klidným srdcem, že Tureckej hráč dostane unban jestli se neprokáže něco jiného, protože byl ban jednoznačně neoprávněn už díky předchozím objasnění...
Přeji hezký den a doufám že zase nevznikne válka gangů po tomhle komentáři -.- protože přece :)
1)Každý má právo říct svůj názor v rámci slušného chování.

___________________
The unseen blade is the deadliest


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz