It is currently Thu 27. Jun 2024 22:40:33

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 4  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 16:14:02 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Obchod automaticky neznamená, že to je za peníze. Obchod je i výměna a je jedno, jestli to vyměníš za kolečko hnoje, účet v jiný hře nebo za úplně něco jinýho.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 16:17:24 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Každá strana má částečně pravdu.
Ono je opravdu těžko říct, zda je účet koupený nebo darovaný, ale když si uděláte prdel, že účet byl prodán, tak se nedivte, že z toho vzniklo tady tohle.
Podívejte se kolik zbytečných problémů pro každého. Kdyby každý hrál na svém účtu a nikomu ho nedával, tak je klid, nikdo nemá ban nejsou zbytečné hádky, stížnosti, obviňování a podobně.
Není přeci lepší mít svůj účet, svoje statistiky, svoje výhry atd.. a říkat si, tohle se povedlo mě. Než si říkat jo v top 10 a přitom na tom má zásluhu někdo jiný ?

ManiaK wrote:
Nojo moki měl výhodu v tom že je jeho kámoš Miki :P za chvilec to podle mého beztak miki předá na mokiho.. (můj názor)


Ano to je pravda s Mikim se známe už pár let. Několik dní tomu (možná už týden) jsme spolu šli na pivko, protože přijel do Česka. Bavili jsme se o mshostu a říkal, že už na to nemá čas, že nemá čas se už o to starat a že se na to vykašle. Tak jsme se domluvili, že jak bude připraven s tím seknout, tak mě naučí scriptovat a předá to mě, samozřejmě i kdybych byl pak vlastníkem, tak 80% přijmu z mshostu půjde mikimu. Mě poté zbude 20%. Což vychází na takových 5 000kč na měsíc, takže všichni budeme šťastní jak on, tak já

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 16:26:09 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Souhlas Moki. A jak jsi psal, nemáme jak dokázat, že je účet darovaný nebo kupovaný, každopádně žádný "obchod s účty" se nekonal, určitě ne z Viperovy strany, ikdyby jste mě brali vážně. Postněte mi sem, jak se já a Viper dohadujeme o koupi účtu, ale jinak se jednalo o banování bez důkazů. Takže navrhuju se na to vysrat a Viper by měl dostat UNBAN a pokud chceš, tak i já :D. A všichni budeme spokojení.

O těch účtech máš pravdu, ale prostě jsem se tak rozhodl mu to předat a když je to zatím dovoleno... Pokud zavedete nové pravidlo, že může mít každý pouze svůj účet a nesmí jej darovat, tak by mělo platit, ale už by se mělo vztahovat na Vipera jakožto nového majitele účtu a ne na mě, protože je to už prostě jeho účet.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 16:36:04 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Image
Image

Sám Viper použil slovo "obchodovat", takže myslím, že už není co řešit.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 16:38:09 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Já si myslím, že není co řešit. Protože jsem psal, postněte mi sem, jak se já a Viper dohadujeme o koupi účtu, což je ono obchodování s účty a to tu nikde nevidím :D .

Nemáte důkazy hoši, ani jestli je účet koupený, ani jak obchodujeme, ani to, že viper opravdu dodržel to, co psal tobě na skype a šel se mnou "obchodovat" . Když by napsal: Jdu udělat reklamu na jiný server, dostal by za to ban, aniž by ji opravdu udělal ? Pořád to bude ban bez důkazů :).

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

awesome
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 17:51:29 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Tue 16. Dec 2014 0:34:15
Posts: 26

Points: 2 598 344
Cash: $1 336
Za takovou kravinu ban?Si děláte prdel ne? PRO UNB

___________________
BBCode: Image


Top
   
 

-HF-Opie
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 23:43:14 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $15 978 103
ManiaK wrote:
Totálně souhlasím s Laxem.. Neschopní admini na miki, už je tradice (FoX only) Oni nepřemýšlí už to dělají snad ze srandy :)

To že nejaký admin spraví chybu tak za to môže celý admin team? S týmto nesúhlasím nie každý admin môže za to čo sa stane. To tvoje FoX only zhadzuje všetkých adminov aj hráčov z FoX ale ťa nenapadlo že admini nie su len z FoX a hráči vo FoX sú tiež normálny ľudia. Admini su ľudia ako všetci ostatní a každý sa môže zmýliť tak prečo si musíte na chybe admina hneď zvyšovať svoje ego? Ked už urážaš adminov tak by si nemusel všetkých. A teraz k tomu banu. Majú obidve strany čiastočnu pravdu takže svoj hlas vyjadrím len skrátením banu.

PS: Dúfam že nebudem musieť písať dalšiu slohovku s tým že budete útočiť na adminov ktorí za to nemôžu. Radšej napíšte ich nick aby ste nezhadzovali adminov ktorí vám pomáhajú a nerobia problémy pretože sa potom zmenia a budú na vás takí istí ako tí "zlí" admini. Je to na vás keď nebudete robiť problémy nebudu sťažnosti.

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Mon 06. Apr 2015 0:36:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 607 885
Ten ban bych ponechal. Když si to nazval obchodem (jak už zde přiložil Ero screeny), tak vážně není co řešit. Jestli ti dal acc na jine hře, tak je to obchod.
Proti

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Mon 06. Apr 2015 0:45:13 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $380 456
Súhlasím s Lancíkom. Nemôžete ho potrestať na základe minulej konverzácie v ktorej píše o tom, že "sa vraj chystá obchodovať" s nejakým účtom. Nikto nemá dôkaz o tom ako to napokon v skutočnosti prebehlo. A aj keď ako poznám Lanca, tak pravdepodobne to naozaj vyobchodovali, ale bohužiaľ na báze pravdepodobnosti sa banovať nedá.
Jednoducho potrebujete dôkaz ako podklad banu a ten nemáte, takže som za unban.

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

Black::.hirosa.
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Mon 06. Apr 2015 17:12:00 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 04. Feb 2015 15:36:06
Posts: 111

Points: 375 456
Cash: $1 696 952
Viper?

Ako si urobil to logo?

Pls udělej mi ho taky.

muj skype redbullridercz.lp

___________________
Black Scorpions - 2019 ~ X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 4  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz