It is currently Sun 23. Jun 2024 4:17:09

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 5  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message

ExD|Traktotank
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Mon 30. Nov 2015 20:22:43 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 08. Apr 2015 16:45:13
Posts: 180

Points: 799 391
Cash: $189 758
Mokrajn wrote:
No jo, mě bylo řečeno, že ti mám dát ban, tak jsem ti ho dal, takže tvojí frustraci neházej na mě. Prostě jsi prý dával informace Mikiho, aby když přišel admin, mohl shodit server, proto ten ban a zatím to vypadá tak, že dokud nepřestane nebudeš mít unban


Nepřestane s čím ? :crazy: :crazy: Btw. informace jsem mu fakt nedával xd


Top
   
 

Leather
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Mon 30. Nov 2015 20:38:16 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 24. Jun 2015 20:02:49
Posts: 143

Banned on server
Points: 601 777
Cash: $556 264

UNBAN!!
NOW...

___________________


TfE// - The favorite Engine ( CLAN LEADER )
:)



Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Mon 30. Nov 2015 20:58:28 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 607 885
Psal si mu, jaký admin je kdy online, aby mohl shodit ten server? Psal... Tudíž si mu napomáhal a to se tu tolerovat nebude.
Jsem zásadně proti unbanu + pro vymazání stats (což by při udělení perma banu mohlo být taky nové pravidlo..)

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

Lolorus
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Mon 30. Nov 2015 20:59:46 
offline
'Super GT'
'Super GT'

Joined: Thu 06. Aug 2015 20:23:32
Posts: 285
Location: Kladno

Points: 544 327
Cash: $1 595
Dobře ti tak

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Mon 30. Nov 2015 21:02:08 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Traktotank# wrote:
Mokrajn wrote:
No jo, mě bylo řečeno, že ti mám dát ban, tak jsem ti ho dal, takže tvojí frustraci neházej na mě. Prostě jsi prý dával informace Mikiho, aby když přišel admin, mohl shodit server, proto ten ban a zatím to vypadá tak, že dokud nepřestane nebudeš mít unban


Nepřestane s čím ? :crazy: :crazy: Btw. informace jsem mu fakt nedával xd


Nepřestane dělat DDoS útoky na server a adminy. Máme jasný screen, kde mu píšeš, že se připojil Marešák, ale on ti napsal, že Marešák je "bro", takže ho vynechal. Ten důvod banu Moki napsal špatně, mělo to být něco jako "pomoc při útoku na server a adminy."

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

ExD|Traktotank
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Mon 30. Nov 2015 21:06:32 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 08. Apr 2015 16:45:13
Posts: 180

Points: 799 391
Cash: $189 758
Buke wrote:
Psal si mu, jaký admin je kdy online, aby mohl shodit ten server? Psal... Tudíž si mu napomáhal a to se tu tolerovat nebude.
Jsem zásadně proti unbanu + pro vymazání stats (což by při udělení perma banu mohlo být taky nové pravidlo..)


Lool :D Vymazání stats? Vážně..? Takže já tu jak kret*n hraju a vy by jste to vymazali? No nádhera. Btw. Proč bych mu říkal jakej admin je online aby mohl schodit server, když se může sám podívat? :D Jako fakt, celkem nesmysl. Celkem mi příjde nespravedlivý když mi Moki řekne úplně něco jiného, než ty. A v tu dobu, kdy ty si myslíš že shazoval server tak ne, protože jsme tam všichni normálně hráli, on tam hrál s námi a nikdo mu nepřišel dát ban takže neměl důvod shazovat server..

Dion wrote:
Dobře ti tak


Ty jsi ubohej :D Řekl ti to už někdo? :D

Erosion wrote:
Traktotank# wrote:
Mokrajn wrote:
No jo, mě bylo řečeno, že ti mám dát ban, tak jsem ti ho dal, takže tvojí frustraci neházej na mě. Prostě jsi prý dával informace Mikiho, aby když přišel admin, mohl shodit server, proto ten ban a zatím to vypadá tak, že dokud nepřestane nebudeš mít unban


Nepřestane s čím ? :crazy: :crazy: Btw. informace jsem mu fakt nedával xd


Nepřestane dělat DDoS útoky na server a adminy. Máme jasný screen, kde mu píšeš, že se připojil Marešák, ale on ti napsal, že Marešák je "bro", takže ho vynechal. Ten důvod banu Moki napsal špatně, mělo to být něco jako "pomoc při útoku na server a adminy."


Ten screen, kde jsem napsal maresak "bro" ? Joined. a on napsal : Maresak bro. tak jako to je důkaz ehm lvl. stone hele :D Na co bych mu pomáhal, když se může podívat kdo je online a nemusí se ani připojovat? :crazy: :crazy:


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Tue 01. Dec 2015 0:41:26 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Takže ty ”legendo”, tak ty napomáháš k tomu, aby servery nefungovali a pak, když ti někdo napíše ->
Dion wrote:
Dobře ti tak

Tak ty mu napíšeš že je ubohej ? V tomhle případě si ty ubohej, když podporuješ idiota a ještě okrádáš díky tomu lidi o VIP, který si zaplatili ! Takže si rozmysli kdo je teď ubohej.
Buke wrote:
Psal si mu, jaký admin je kdy online, aby mohl shodit ten server? Psal... Tudíž si mu napomáhal a to se tu tolerovat nebude.
Jsem zásadně proti unbanu + pro vymazání stats (což by při udělení perma banu mohlo být taky nové pravidlo..)

Když jsou důkazy není co řešit si myslím. A co se týče anulování acc nejsem proti ba naopak, když takhle napomáháš k tomu, aby servery byly nefunkční... ( Když mě bylo odebráno poctivých 80M, tak si myslím, že to je nic o proti tomu co děláš ty... )

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

ExD|Traktotank
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Tue 01. Dec 2015 10:59:56 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 08. Apr 2015 16:45:13
Posts: 180

Points: 799 391
Cash: $189 758
Rivale :-D Hezky si to tady na mě vyplivl. Myslíš že mu pomáhám v tom aby shazoval servery ? Když si chci taky zahrát ? Dafuq this logic. Známe poctivých 80M :-D Taky si mužů najít nějakýho rusáka kterej umi bugovat a řeknu ti že je to poctivý :-D. K tomu vip. Ty si myslíš že jste jediný? Já mám taky vip předplaceny vip a držím hubu. Takže tady na mě nerozjížděj bomby když Já nic nedělám.


Top
   
 

-HF-KuDeR
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Tue 01. Dec 2015 12:29:53 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'

Joined: Sat 06. Dec 2014 20:56:39
Posts: 99

Points: 954 747
Cash: $2 650 141
Ak sa nájdu dôkazy, alebo lepšie povedané preukážu že su 100% pravdivé, navrhujem dať Ban aj na forum,anulovať ACC a PB doživotne...


Top
   
 

anonforever550
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Tue 01. Dec 2015 15:43:02 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Wed 25. Nov 2015 22:39:10
Posts: 3

Points: 164 386
Cash: $443 057
Dobrý den. Včera 30.11. Šel sem na jinší shooter a tam se bavil s Mikim (Mikihobot). Proč Mikiho server spadl? A on mi napsal, že dělal DDOS útoky. A ještě mi psal, že má 9x perma ban. Myslel sem si, že sranduje ale opravdu ne :( .


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 5  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz