It is currently Sat 22. Jun 2024 12:34:42

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

-HF-Moki
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 18:11:43 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
TapakCZ wrote:
Moki jestli tě nějakej menší lvl admin zavolal a řekl ti at mu dáš permu tak to nebyla tvoje chyba ale jeho a u permabanů by si mohl alespon příště vzít screenshoty aby se to dalo kdyžtak poté objasnit, navíc jediná věc která mě u tebe vadí je, že často neuznáš svoji chybu, ale alespon ti dokážu sdělit jakej problém u tebe já vidím


1. Když administrátor po mě chce ban, tak po něm screen nechci, protože jako administrátor, by měl mluvit pravdu.
2.) Chybu si umím přiznat, asi mě neznáš (nečekaně). Kdybych si jí neuměl přiznat, tak bych vůbec nereagoval a rovnou bych tohle téma zamkl, jenže já jsem si jen obhajoval důvod banu. Nenapsal jsem, že jsem udělal chybu, ale ani jsem nenapsal, že nemáš pravdu.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

~~>#Kubec|Sk
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 18:16:37 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 03. Dec 2012 22:22:10
Posts: 810
Location: Jerichov

Points: 506 158
Cash: $190
Mokrajn wrote:
1. Když administrátor po mě chce ban, tak po něm screen nechci, protože jako administrátor, by měl mluvit pravdu.
2.) Chybu si umím přiznat, asi mě neznáš (nečekaně). Kdybych si jí neuměl přiznat, tak bych vůbec nereagoval a rovnou bych tohle téma zamkl, jenže já jsem si jen obhajoval důvod banu. Nenapsal jsem, že jsem udělal chybu, ale ani jsem nenapsal, že nemáš pravdu.


Som rád že si si priznal chybu tak čo tu dalej riešiš ? Daj mu unban alebo aspom mu ho skrát na ten týžden nespravil to naschvál to ho sice neospravedlnuje....

Mokrajn wrote:
Kubec:3 wrote:
chapem že moki nemohol vediet že ip je na clan server ale už to vie takže mu v pohode môže dat unban.


I kdybych se nakonec rozhodl, že by měl dostat unban, tak 'pán' tapak si přál, abych tuhle stížnost/žádost o unban nechal být.

rly ? ty sa chceš ešte rozhodovat či mu dáš unban ? a radšej hu nechaj otvorenu ench nevitváram nový topic díky..

TapakCZ wrote:
Doufám že tento ban bude znovu prošetřen nejlépe jiným adminem, protože nestranný člověk to hodnotí vždycky nejrozumněji :).

Tapak zavolaju k tomu ineho foxaka čiže je to jedno či to rieši on alebo iný foxak...


PS:xDDD
Mokrajn wrote:
Když už, tak rád sem dáváš pravidla, mám taky jedno (jenom tak, aby se neřeklo, přeber si ho jak chceš, za to už neručím)
16) Provokace administrátora může vést k banu!

___________________
Image

Image

Image

http://www.kubec.6f.sk/

Fretka#1,Kubec:3

Spoiler: show
go away .!.


Click


Top
   
 

PostPosted: Fri 09. Jan 2015 18:26:49 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sun 09. Nov 2014 0:17:58
Posts: 12
Prošetření jiným adminem znamená to, aby se žádost nezamítla dokud to nebude chtít někdo jinej než admin co mu ban udělil a někdo kdo má alespon level 4+.Jinak jestli je teď admin který mu dal ban přesvědčen, že se spletl tak mu muže dát unban klidně i on.
Jestli si teda Moki už nestojí za tím že byl ban oprávněný tak mu může klidně dát unban on sám xD, a nejlépe se omluvit ale to je asi jasný xd.[Případně mužete žádat o odškodnění XD mě napadlo, ale to je asi úplná blbost :D ]

___________________
The unseen blade is the deadliest


Top
   
 

~~>#Kubec|Sk
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 18:29:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 03. Dec 2012 22:22:10
Posts: 810
Location: Jerichov

Points: 506 158
Cash: $190
TapakCZ wrote:
Jestli si teda Moki už nestojí za tím že byl ban oprávněný tak mu může klidně dát unban on sám xD, a nejlépe se omluvit ale to je asi


Myslím že toto sa nestane....

___________________
Image

Image

Image

http://www.kubec.6f.sk/

Fretka#1,Kubec:3

Spoiler: show
go away .!.


Click


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 19:05:25 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Ani jedno nebude, když to má být prošetřeno někým jiným, tak já mu nemůžu dát ani unban ! (Vaše přání, že se to musí být vyřešeno někým jiným)
Neřekl jsem, že jsem pro unban, to jste opět si vyložili po svém.
Napsal jsem něco ve stylu, že stojím si za svým, ale jestli mu někdo dá unban budiž.
Nepřekroucejte některé slova.

Omluva ? Opět se vracím k tomu, že je možné, že dostane unban, ale né že jsem pochybil.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PostPosted: Fri 09. Jan 2015 20:16:39 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sun 09. Nov 2014 0:17:58
Posts: 12
Já s tím problém nemám tak ať to teda prošetří Netahlo když si furt myslíš, že byl ten ban oprávněnej :)

___________________
The unseen blade is the deadliest


Top
   
 

LAX
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 21:45:32 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 213 980
Mokrajn wrote:
Když už, tak rád sem dáváš pravidla, mám taky jedno (jenom tak, aby se neřeklo, přeber si ho jak chceš, za to už neručím)
16) Provokace administrátora může vést k banu!

a v pravidlách je taktiež:
Quote:
1) Každý má právo říct svůj názor v rámci slušného chování.

Quote:
1) Nezneužívat administrátorská práva.

A toto platí pre teba a daniela 3 násobne:
Quote:
3) Nenadržovat žádnému hráčovi nebo klanu.

btw
TapakCZ wrote:
1)Každý má právo říct svůj názor v rámci slušného chování.

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

-HF-Dankoooo
PostPosted: Fri 09. Jan 2015 22:43:19 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 17. Aug 2012 11:32:41
Posts: 526
Location: Mars...

Points: 1 315 598
Cash: $2 685 604
Laxel wrote:
A toto platí pre teba a daniela 3 násobne:
Quote:
3) Nenadržovat žádnému hráčovi nebo klanu.


:lol:
Po prečítaní týchto nádherných 3 strán tejto telenovely som si uvedomil,že takáto nenávisť nikde nevedie.K Laxovi sa vyjadrím len toľko..,
Svoju prácu robím dlho a dobre,kecať si do toho nedám a pár haterov z Black::. ma na lopatky nepoloží.(O Vašej provokácii nehovoriac.)
Áno,máte právo na slušné predkladanie názorov.. Tu sa to ale zmenilo na chat a nerieším kto začal.
Každopádne využívam svoje právo a lockujem tento topic a rozhodnutie nechávam na lvl5.

___________________
"Russian democracy is the power of the Russian people with their own traditions of national self-government, and not the realisation of standards foisted on us from outside." Vladimir Putin
Spoiler: show
Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Sat 10. Jan 2015 15:20:13 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 380 238
Cash: $2 879 152
Tak aby se tato žádost konečně uzavřela.

Rovnou napíšu rozhodnutí a dále ho odůvodním. Hráči sT~NexT dávám UB a není to z toho důvodu, že podle Mokiho dávám rád unbany za reklamy, ale že tento ban byl udělen neprávem.

Chápu Mokiho, že mu dal, ban, když mu napsali, že sT~NexT zveřejnil IP serveru. Moki nemohl vědět, že se nejedná o Public server, ale o Clanserver (CW/TG server). Kdyby mi to někdo z adminů poslal, tak bych se zachoval stejně. Jsme jen lidi a děláme chyby.
Nemůžete po adminech chtít, aby, když někdo zveřejní IP, tak aby si jí zkopírovali a šli na daný server si to prověřit. Taky by se mohlo stát, že daný hráč by se odpojil (Kdyby se nejednalo o Clan Server).

Budu ignorovat ty vaše narážky a vzájemné výměny názorů mezi FoX a Black::. . Přece jenom jsem členem Black::. .

Btw: Kdyby jsem nedal někomu UB a vše rovnou zamítl, tak tu ta sekce vůbec nemusí být. Jak budu psát níže. Jsme jen lidi a nikdo není dokonalý. Podle mě si každý zaslouží druhou šanci a je čistě na něm, jak s ní naloží.

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz