It is currently Sun 23. Jun 2024 4:00:32

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

Black::.M4D1k.
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Sun 22. Feb 2015 20:04:43 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $962 543
Kám to speje stýmto FOXhostom ?.Teraz tu nehovorím iba o bmw ale aj omne hrávam na mshoste dosť dlho,ked bol este stary dobrý admin team(nie týto admini ako je Arroz napríklad).Skoro nikomu nevadil môj nick dokonca ani MIKIMU A NETAHLOVY.A príde si niaky =FoX=Arroz a dá mi kick za to že sa mu nepáči môj nick ?!.Hovorím odkedy vznikol Mshost+Fox je to tu horšie a horšie admini HLAVNE Z FOX si robia čo chcu..To je vsetko odomna ;) No hate :) Ps: iba môj názor kdo bude suhlasiť nech suhlasí kdo nie je mi to jedno..

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

sbn-4md-
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Sun 22. Feb 2015 20:44:10 
offline
VIP
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 18. Apr 2014 17:13:49
Posts: 621
Location: Czech Republic [CZ]

Points: 2 595 171
Cash: $1 205 992
proslovak wrote:
Kám to speje stýmto FOXhostom ?.Teraz tu nehovorím iba o bmw ale aj omne hrávam na mshoste dosť dlho,ked bol este stary dobrý admin team(nie týto admini ako je Arroz napríklad).Skoro nikomu nevadil môj nick dokonca ani MIKIMU A NETAHLOVY.A príde si niaky =FoX=Arroz a dá mi kick za to že sa mu nepáči môj nick ?!.Hovorím odkedy vznikol Mshost+Fox je to tu horšie a horšie admini HLAVNE Z FOX si robia čo chcu..To je vsetko odomna ;) No hate :) Ps: iba môj názor kdo bude suhlasiť nech suhlasí kdo nie je mi to jedno..


Senior zažil vše co? :yawn:

___________________

> Click to redirect to 4md website.


Top
   
 

Black::.M4D1k.
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Sun 22. Feb 2015 20:45:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $962 543
To som nepovedal :) hovorím o uplne niečom inom ak by si poriadne čítal

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Sun 22. Feb 2015 23:47:50 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
BMW... Kapitola sama o sobě... Najednou jak se ti změnil názor na Black...
proslovak wrote:
Hovorím odkedy vznikol Mshost+Fox je to tu horšie a horšie admini HLAVNE Z FOX si robia čo chcu..To je vsetko odomna ;) No hate :) Ps: iba môj názor kdo bude suhlasiť nech suhlasí kdo nie je mi to jedno..

Co je horší ? (uveď aspoň 3 příklady)

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

-HF-Opie
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Mon 23. Feb 2015 0:43:27 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $15 978 103
proslovak wrote:
Kám to speje stýmto FOXhostom ?.Teraz tu nehovorím iba o bmw ale aj omne hrávam na mshoste dosť dlho,ked bol este stary dobrý admin team(nie týto admini ako je Arroz napríklad).Skoro nikomu nevadil môj nick dokonca ani MIKIMU A NETAHLOVY.A príde si niaky =FoX=Arroz a dá mi kick za to že sa mu nepáči môj nick ?!.Hovorím odkedy vznikol Mshost+Fox je to tu horšie a horšie admini HLAVNE Z FOX si robia čo chcu..To je vsetko odomna ;) No hate :) Ps: iba môj názor kdo bude suhlasiť nech suhlasí kdo nie je mi to jedno..

Po tom ako Honya odkúpil servery som nezahliadol žiadnu závažnu zmenu k horšiemu. Hráčom skôr vadí to že nejaký hráč z =FoX= dostal admin práva. Neviem čo si tým chcel povedať že si admini z =FoX= robia čo chcú skús sa pozrieť na ostatných adminov z =FoX=. Každý hladá len chyby v tom že to spravil foxák a nedostal trest alebo že to spravil admin foxák. Nikto si ale na adminoch a hráčoch nevšimne tie lepšie vlastnosti. Skúste nad tým rozmýšlať a nebudú tu vznikať nezhody medzi klanmi a hráčmi čo sa určite odzrkadlí na serveroch a bude sa každému lepšie hrať ked sa nebude hádať ale si normálne písať. Ďakujem za prečítanie a dúfam že ste sa nad tým aj zamysleli.

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Mon 23. Feb 2015 7:35:59 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Fri 28. Nov 2014 23:22:16
Posts: 24
Sem sa píše pre UB a proti UB takže žiadne slohové práce. :crazy:


Top
   
 

-HF-Opie
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Mon 23. Feb 2015 23:32:52 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $15 978 103
BMW00 wrote:
To je každeho vec jak sa kto chová.. nespamujem,necampím,nebugujem takže ... 8-)

Nemôžem s tebou súhlasiť. Ako by dopadli servery ak by každý hráč takto reagoval a mal správanie ako ty a admini by to netrestali? Určite by ten server za krátku dobu zmizol a nevydržal by taku dobu ako existujú mikiho servery. To že nespamuješ, necampíš a nebuguješ ešte neznamená že nevrháš zlý tieň na mikiho servery a nedávaš reklamu na iný. Takže sa zamysli čo píšeš. Moje rozhodnutie je proti unbanu.
PS: Ospravedlňujem sa ti BMW za dalšiu slohovku ale prišlo to na mňa.

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

Bro.Jim
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Mon 23. Feb 2015 23:34:41 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'

Joined: Sat 18. Oct 2014 20:13:32
Posts: 324
Location: Vienna, Austria.

Points: 80 845
Cash: $4 023
Ano. Unban. :thumbdown:

___________________
Image
Image
Image


Top
   
 

Black::.M4D1k.
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Tue 24. Feb 2015 22:22:21 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $962 543
Quote:
Po tom ako Honya odkúpil servery som nezahliadol žiadnu závažnu zmenu k horšiemu. Hráčom skôr vadí to že nejaký hráč z =FoX= dostal admin práva. Neviem čo si tým chcel povedať že si admini z =FoX= robia čo chcú skús sa pozrieť na ostatných adminov z =FoX=. Každý hladá len chyby v tom že to spravil foxák a nedostal trest alebo že to spravil admin foxák. Nikto si ale na adminoch a hráčoch nevšimne tie lepšie vlastnosti. Skúste nad tým rozmýšlať a nebudú tu vznikať nezhody medzi klanmi a hráčmi čo sa určite odzrkadlí na serveroch a bude sa každému lepšie hrať ked sa nebude hádať ale si normálne písať. Ďakujem za prečítanie a dúfam že ste sa nad tým aj zamysleli

To je pravda.Ale admin arroz už leze na nervy vela hráčom :).Arogantné správanie,robí čo chce.Proste admin by sa takto nemal správať.Zaujímave že s adminmi ako je Crew,Netahlo,Janko,Sheriff,Ave,Kik nemá nikdo problém ?.Ja poviem prečo lebo sa snazia aspon toho admina robiť poradia su ochotný a nie arogantný ako tuto pán admin Arroz.To je vsetko ku tejto téme sa už ja vracať nebudem svoj názor som napísal. :)

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: unban BMW ...
PostPosted: Wed 25. Feb 2015 7:20:29 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
2015-02-22 11:12:52] CHAT: Black::.B]MW: jake lamy
[2015-02-22 11:12:53] CHAT: Black::.B]MW: tu
[2015-02-22 11:12:54] CHAT: Black::.B]MW: jaj
¨
Už tohle se dá považovat za provokaci a spam, když už ne přímo nadávky, nikdo prostě nemá zájem číst takové sračky, takže na mute to určitě je.

Quote:
Po 2. dostat ban na 10 dní kvoli zmenenemu nicku ? potom asi 100 ludí by malo ban keby maju mute a zmenia si nick.Za zmenení nicku ban na 10 dní ...


Když máš mute, tak si nemáš co měnit nick a co čekáš s nickem Black::.hajzli_smrdite (další urážka celého klanu) ? Když tohle všechno sečtu, tak se musím zastat Arroze (Lukase). Podle mě je těch 10 dní ještě docela málo, sry ale jak to tak čtu, pro děcka jako ty, co jen nadávají, určitě :D. Takže mi nepřijde, že by byl Arroz arogantní, když jen dělá svou práci.

Jinak nepíšu tohle, abych lezl do prdele adminům. Je mi jasné, že na miki už se nikdy nevrátím, aspoň ne se svým účtem :D, ale s adminy mám spíš opačnou zkušenost než tu většina z vás píše. Ikdyž jich tam pár nemám rád, tak mi nepřijde, že by zneužívali práva a dávali přehnané tresty, spíš naopak, někteří jsou až dost mírní a tolerantní v tomhle a dají Vám občas šanci, když Vám prostě hrábne. Ten perma ban jsem měl mít už dávno :D.

Porušil jsi pravidla, dostal jsi mute a pak si je porušil znovu a za to ten ban, takže tady není co řešit. Místo toho nadávání na adminy ve stížnostech si prostě radši už kurva přiznejte, že jste to prostě posrali a pokud nemáte 3x perma ban jako já :D, tak se zkuste i omluvit a třeba se vám šance na unban zvýší ;).

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 34 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz