It is currently Thu 27. Jun 2024 23:00:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

Black::.Buke
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Mon 06. Apr 2015 20:26:37 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 607 885
StudioCookiesLP, drž se tématu. Tohle mu můžeš napsat do pm.

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Tue 07. Apr 2015 13:23:46 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Buke wrote:
Ten ban bych ponechal. Když si to nazval obchodem (jak už zde přiložil Ero screeny), tak vážně není co řešit. Jestli ti dal acc na jine hře, tak je to obchod.
Proti


A máš někdě důkazy o tom, že mi ten účet na jiné hře dal nebo že jsme o tom aspoň jednali (obchodování) ať už ve hře nebo na skype kromě toho, že to Viper psal ? Já si stojím za tím, že jsem mu ten účet daroval, ale jak jsem řekl, že přemýšlení o porušení pravidel není porušení pravidel. Nebo snad dostane BAN ten, kdo řekne např. jdu udělat SPAM nebo reklamu ? Jinak R!val banoval na základě toho, že jsem řekl, že jsem mu ten účet prodal za 300 EUR, teď najednou věříte tomu, že to bylo za účet na jiné hře a nakonec jsem ten účet mohl opravdu jen darovat a jednali jsme jen o tom, vůbec jsme se k obchodování nemuseli dostat, když jsem mu ten účet slíbil, to jen on říkal, že jde obchodovat, ale tím pravidla neporušil. Prostě nemáte důkaz jak my dva obchodujeme, ten BAN je neoprávněný, nemůžete banovat na základě pravděpodobnosti jak psal Hydro a ještě k tomu si myslím, že všichni z AT nejste za tu stejnou možnost, jak to vlastně skutečně bylo :D

Jéj, taková náhodička, já to snad přivolal :D. Představte si, teď mi nějaký blázen poslal na účet 300 EUR :D.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Tue 07. Apr 2015 16:53:21 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Viper mi přímo napíše, že druhý den jde s tebou obchodovat (vyměnit účet na MTA za účet na jiný hře) a druhý den hraje s tvým účtem. On se prostě přiznal ještě dřív, než to udělal. Už vidím, jak máte domluvenou výměnu a pak mu řekneš: "A nebo víš co? Já ti to dám jen tak za nic."

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Tue 07. Apr 2015 18:46:36 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
On se k ničemu nepřiznal. Přesně jak jsi řekl, psal, že jde se mnou obchodovat a jestli to udělal nebo ne, to nevíš :D. Tak mu dejte ban jen tak, že si něco myslíte, ok. Mě už to může být v podstatě jedno, ale měli byste spíš uznat, že bez důkazů nemůžete banovat. Vždycky, když se poruší pravidla, tak to musí ten admin aspoň vidět třeba na serveru nebo někde jinde nebo dostat screen a ty jsi postnul jen to, že jde porušit pravidla a ne že je skutečně porušil, žádné obchodování s účty neproběhlo ani na serveru, skypu, nikde, aspoň o tom nemáte žádný důkaz, to je oč tu běží :D. Ani to, že já napíšu, že jsem mu prodal účet neznamená, že to tak skutečně bylo. Můžu napsat, že jsem prodal účet tobě a dá ti R!val ban ? Jestli zůstane ban Viperovi, tak bych poprosil zabanovat i Era, protože i jemu jsem prodal účet :D. Nezáleží na tom, co řeknu já, protože můžu třeba lhát, abych ho poškodil nebo kohokoliv jiného. Vy potřebujete prostě důkaz, že jsme spolu obchodovali a už se to opakuju ale tím obchodováním myslím dopiče i to, jak si my 2 spolu o tom dohadujeme, že mu ten účet prodám. Jediné, co víte je, že ode mě převzal účet, což je dovoleno. Nemáte v podstatě nic za co ho banovat. Je to prostě jak kdyby někdo napsal, jdu udělat reklamu na jiný server, teď někdo postnul screen a vy jste ho "preventivně" zabanovali. Nemůžete usvědčit vraha bez důkazů. Ale už se tu nebudu opakovat, prostě pokud jste to nepochopili z tohohle, tak už si dělejte co chcete, už mě to neba :D. Sry vipere, za další právnické služby si budeš muset víc připlatit, já už s těmito "adminy" končím :D.

Mimochodem z těch 3 možností, co připadají v úvahu (prodej účtu, výměna za jiný účet v jiné hře nebo pouhé darování účtu) jsi se nestrefil Ero, takže už z principu nějaký důkaz potřebujete ;). To, co psal tobě, mě třeba vůbec nepsal.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

#DanielCZ
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Tue 07. Apr 2015 21:47:16 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Sat 14. Mar 2015 22:47:49
Posts: 77
Location: Ireland(Offaly) CR(Ustí nad Labem)

Points: 418 342
Cash: $10 270
Proti Unban:)...


Top
   
 

Black::.Ave
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Tue 07. Apr 2015 23:24:12 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Sun 06. Oct 2013 11:49:27
Posts: 238
Location: Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 715 173
Cash: $2 328 510
DanielCZ4 wrote:
Proti Unban:)...

Image
TY CHARAKTER!

___________________
- Curiosity is the key to education
.


Top
   
 

#DanielCZ
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Wed 08. Apr 2015 12:30:35 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Sat 14. Mar 2015 22:47:49
Posts: 77
Location: Ireland(Offaly) CR(Ustí nad Labem)

Points: 418 342
Cash: $10 270
To je jedno co jsem napsal dřív, duležitější myšlenka je ta co mám pravě ted, má myšlenka o hráči Viper je dost zlá, nebudu to tu psát.


Top
   
 

kordy
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Wed 08. Apr 2015 17:02:49 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 30. Oct 2014 14:39:40
Posts: 589
Location: In ur dreams

Points: 3 145 412
Cash: $589 123
Tvoja blbost, Proti UB

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Soucre
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Wed 08. Apr 2015 17:33:32 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 11. Sep 2014 11:07:15
Posts: 233

Points: 1 497 862
Cash: $2 570 404
Proti UBdržím palce.


Top
   
 

Black::.V!per
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Wed 08. Apr 2015 17:37:08 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Sun 01. Jun 2014 12:52:27
Posts: 183

Points: 2 791 658
Cash: $33 983 944
kordy12 wrote:
Tvoja blbost, Proti UB

Jaka moja blbosť chlapče uvedom sa!!! A prečítaj si to celé, toto nebol obchod!!.. Ani moja chyba!

___________________
S Pozdravom:

eX.Viper

Image

Image
:o


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz