It is currently Thu 27. Jun 2024 23:05:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Thu 23. Apr 2015 18:32:41 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Thu 23. Oct 2014 17:01:40
Posts: 9
Unban Viper pls

___________________
Image


Top
   
 

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Thu 23. Apr 2015 18:47:25 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $105 389
Unban

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Thu 23. Apr 2015 20:01:33 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Viperko wrote:
Nebol žiadny obchod jak ti to už mám vysvetliť.. ?? :wtf:
A ten učet som dostal určite by som nechcel na to aby som mal lepšie štatistiky/bol lepší :clap: .. Keď mi ho dal tak som na ňom hrával, len sranda že potom všetci s tým mali problém že som na jeho učte hraval.. :crazy: :crazy:
Pokiaľ mate s tým účtom nejaký problém tak ho zablokujte .. :wave:
A akože mi chceš s tým povedať že neviem hrať ??? keď som začal na tom učte hrávať?? :lol:

Nebyl obchod i když si sám psal, že budete obchodovat...
A proč si na něm hrál ? Proč nehraješ na svým acc ? :roll:

Quote:
8) Zákaz multi-postingu (tzn. 2 a více komentářů za sebou).

Aspoň že víš pravidla webu...
Lanc1 wrote:
Pokud budeš chtít někdy studovat práva, tak na to prosím rychle zapomen. Jako žalobce bys prohrál každý případ :D.
Jak to říct, abys to pochopil. Vy nejenže nemáte ani důkaz, ale vy nemáte ani důvod banu na základě kterého by jsi mohl jako admin, který to viděl, banovat.
Když někdo napíše, jdu zaspamovat server, dáš mu preventivně ban ? :D Ty jsi banoval na základě toho, že jsem já řekl, že jsem viperovi prodal účet :D. Teď prosím zabanuj i sebe, protože jsem ti dal heslo k mému účtu za 1 000 EUR a to nepopřeš :D, ani viper nemá šanci se hájit, tak proč bys ty měl mít :) ?

Ne nechci, jinak díky že si zmínil to, jak si mi dal heslo :) Né jenom že si mi dal heslo, ale i login a prosil si mě, abych ti změnil nick na mshostu, řekl jsem si proč né, když už si asi na mshostu jen tak nezahraješ... Alespoň vím, že si stále nezměnil :) Jinak ani to nepopírám... Mohl jsem to tajit a prošlo by to, protože nemáš nic, ale nemám to za potřebý, aspoň ty si se ukázal jaký si, když pro tebe někdo něco udělá 8-) Jak se říká za dobrotu na žebrotu :evil:
Co meleš, že nemá právo se hájit ? Však se tu hájí... :roll:

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Thu 23. Apr 2015 20:49:57 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
DemiGod wrote:
Viperko wrote:
Nebol žiadny obchod jak ti to už mám vysvetliť.. ?? :wtf:
A ten učet som dostal určite by som nechcel na to aby som mal lepšie štatistiky/bol lepší :clap: .. Keď mi ho dal tak som na ňom hrával, len sranda že potom všetci s tým mali problém že som na jeho učte hraval.. :crazy: :crazy:
Pokiaľ mate s tým účtom nejaký problém tak ho zablokujte .. :wave:
A akože mi chceš s tým povedať že neviem hrať ??? keď som začal na tom učte hrávať?? :lol:

Nebyl obchod i když si sám psal, že budete obchodovat...
A proč si na něm hrál ? Proč nehraješ na svým acc ? :roll:

Quote:
8) Zákaz multi-postingu (tzn. 2 a více komentářů za sebou).

Aspoň že víš pravidla webu...
Lanc1 wrote:
Pokud budeš chtít někdy studovat práva, tak na to prosím rychle zapomen. Jako žalobce bys prohrál každý případ :D.
Jak to říct, abys to pochopil. Vy nejenže nemáte ani důkaz, ale vy nemáte ani důvod banu na základě kterého by jsi mohl jako admin, který to viděl, banovat.
Když někdo napíše, jdu zaspamovat server, dáš mu preventivně ban ? :D Ty jsi banoval na základě toho, že jsem já řekl, že jsem viperovi prodal účet :D. Teď prosím zabanuj i sebe, protože jsem ti dal heslo k mému účtu za 1 000 EUR a to nepopřeš :D, ani viper nemá šanci se hájit, tak proč bys ty měl mít :) ?

Ne nechci, jinak díky že si zmínil to, jak si mi dal heslo :) Né jenom že si mi dal heslo, ale i login a prosil si mě, abych ti změnil nick na mshostu, řekl jsem si proč né, když už si asi na mshostu jen tak nezahraješ... Alespoň vím, že si stále nezměnil :) Jinak ani to nepopírám... Mohl jsem to tajit a prošlo by to, protože nemáš nic, ale nemám to za potřebý, aspoň ty si se ukázal jaký si, když pro tebe někdo něco udělá 8-) Jak se říká za dobrotu na žebrotu :evil:
Co meleš, že nemá právo se hájit ? Však se tu hájí... :roll:


Heh, počkej, to s tím heslem, na to jsem nějak zapomněl a vůbec to neřeším. Dal jsem ti to jen jako adminovi, abys mi změnil nick, to je ok, tím jsem tě nechtěl nijak poškodit, to jsem si vůbec neuvědomil už :D.
Já jen bráním Vipera, protože má kvůli mě bezdůvodně ban, jinak nic proti tobě, ale je to prostě neoprávněný ban bez důkazů, tak to je, ale vidím, že si stejně stojíte za svým, takže už to neřeším dále. Jen mě sere, že považujete za důkaz banu jen že někdo něco napíše a třeba to ani nemusí udělat.
Ano, napsal jsem to nepřesně, hájí se tu, ale je mu to k ničemu když považujete někoho slovo za větší (v tomto případě moje, navíc napsal jsem to jen ze srandy) a dále ten screen prostě není důkaz, že to udělal, takže se nemá ani za co hájit.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Thu 23. Apr 2015 22:50:39 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Laxel wrote:
Ak máš s tým taký problém tak ten účet zablokuj, zmeň heslo alebo neviem

Ty sám bys měl vědět, že tohle může dělat jedině miki.

Laxel wrote:
Alebo tesne pred banom ktorý dostal nakúpil málo VIP a dostal ban za to? To si tu tak vážite takých hráčov ktorý si nakúpia VIP, že im hneď po tom dáte ban za nič?

Takže když někdo poruší nějak pravidlo, ale předtím koupí VIP, tak by měl dostat unban, protože si koupil VIP ?

Laxel wrote:
Máš dôkaz že obchodoval ?

a ty že neobchodoval ?
Laxel wrote:
takže už dávno mal dostať unban.

ale nedostal
Laxel wrote:
Stále sa tu odvolávaš na nejakú sprostosť namiesto toho aby si mu dal unban.. 10 skurvených sekúnd...
Sám dobre vieš že nič neporušil. Tebe toto asi robí radosť alebo ja neviem. :clap:

Ty se též furt rád odvoláváš na nějaká pravidla. 10s ne možná by to šlo i rychleji.
Jak si můžeš být tak jistý, že 'Sám dobre viem že nič neporušil'.
Pravda baví mě zamítat všechny žádost o unban pokud ten člověk není z FoX samozřejmě :wave:

Možná je ten ban až moc přísný, ale když jsem ho varoval, že může dostat zato ban, tak mě neposlechl a teď je tady zbytečná unban žádost, kdyby si ho nevzal. Ušetřil by si starosti.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 1:22:53 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Laxel wrote:
Máš dôkaz že obchodoval ?


Moki wrote:
a ty že neobchodoval ?



Ehm. Důkaz, že neobchodoval, nepotřebuje. Ten potřebuje naopak admin, když banuje. To pak můžeš zabanovat kohokoliv za to, co neudělal. Logicky to ani nijak dokázat nejde, že nic neudělal :D. Platí snad presumpce neviny.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

Black::.V!per
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 7:29:34 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Sun 01. Jun 2014 12:52:27
Posts: 183

Points: 2 791 658
Cash: $33 983 944
Mokrajn wrote:
Možná je ten ban až moc přísný, ale když jsem ho varoval, že může dostat zato ban, tak mě neposlechl a teď je tady zbytečná unban žádost, kdyby si ho nevzal. Ušetřil by si starosti.


Mokrajn wrote:
ale když jsem ho varoval, že může dostat zato ban,


:lol: :lol: Hej?? Keď mám bezdôvodne ban.. :clap: Máš dôkaz že sme obchodovali?? keď sme vôbec neobchodovali tak nemáš.. :wave:
Tak nechápem na čo čakáš..??

___________________
S Pozdravom:

eX.Viper

Image

Image
:o


Top
   
 

SHASUFG
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 13:32:07 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sun 29. Mar 2015 13:17:19
Posts: 304
Location: Estonia

Points: 1 049 551
Cash: $3 206 710
Unban Viper

___________________
Image

Image


Top
   
 

-[SAM]-Amoniak
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 14:01:05 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 27. May 2012 13:57:46
Posts: 48

Points: 433 707
Cash: $411 934
Ano, ve spravedlivém systému platí presumpce neviny a trestat by se mělo jen s dostatečnými důkazy. Na těchto serverech to ale neplatí, hráč musí dokazovat, že nic neudělal. Viz například viewtopic.php?f=5&t=30584&start=20#p75488, kde byl někdo potrestán a stěžuje si, že to bylo neprávem. A odpověď? Dolož logem ze serveru, že jsi opravdu nic špatného neudělal. "S kým jsi byla na Petrových kamenech?"

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Viper
PostPosted: Fri 24. Apr 2015 15:06:27 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Viperko wrote:
Tak nechápem na čo čakáš..??



S takovým přístupem i kdyby jsi byl 100% nevinný nemůžeš čekat, že ti dám s radostí unban, navíc já se vždy ptám ostatních administrátorů zda souhlasí s unbanem, ovšem u tebe byli proti.
Amoniak: Možná to je tvojí slabou aktivitou na mshostu, ale kdyby jsi znal hráče Vexta, tak šance že dostal ban neprávem je opravu malá, protože to je provokativní člověk, co rád úřáží

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz