It is currently Tue 02. Jul 2024 8:55:01

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

PostPosted: Wed 12. Feb 2014 20:10:44 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sun 16. Jun 2013 20:17:56
Posts: 33
Váš herní nick: Marthy|

Nick administrátora, který vám dal BAN: Hydrogarus

Váš nick v době BANovaní: =BOSS=Marthy|

Důvod zaBANovaní: Ignorace admina více zde

Datum zaBANování: 11.2.2014

ID Banu: 3875

Doba trvaní banu: Do 3.2.2014

Omluva: Chtěl bych se omluvit Hydrogarusovi za mé chování vůči němu v poslední době, a už by se to nemělo opakovat. Jsem rád že se mnou měl takové nervy i přes to že jsem si nedal klid a odstup od provokace.

___________________
Image


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Wed 12. Feb 2014 20:35:05 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Rozhodně UB!!! ;) :thumbup:

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 12. Feb 2014 21:06:21 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 479 970
Ten BAN jsem ti udělil já a rozhodně s unbanem nesouhlasím. Urážení a ignorování admina, porušeování mute v podobě měnění nicků. To je několik prohřešků, za které dostal také adekvátní trvání banu. Vše se sečetlo a byl jsem ještě sakra mírnější. Kdyby jsi neměnil nicky v mute, dal bych ti to jen na 14 dní. Tvoje smůla.

Jestli jemu někdo dá unban, tak ten kdo mu to dal je u mě osobně naprostý dement... - podtrhujete smysl banu, všemu dáváte věčně unban jak idioti, přitom ten ban má za adekvátní prohřešek.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

PostPosted: Wed 12. Feb 2014 21:12:31 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sun 16. Jun 2013 20:17:56
Posts: 33
Ingnition wrote:
Ten BAN jsem ti udělil já a rozhodně s unbanem nesouhlasím. Urážení a ignorování admina, porušeování mute v podobě měnění nicků. To je několik prohřešků, za které dostal také adekvátní trvání banu. Vše se sečetlo a byl jsem ještě sakra mírnější. Kdyby jsi neměnil nicky v mute, dal bych ti to jen na 14 dní. Tvoje smůla.

Jestli jemu někdo dá unban, tak ten kdo mu to dal je u mě osobně naprostý dement... - podtrhujete smysl banu, všemu dáváte věčně unban jak idioti, přitom ten ban má za adekvátní prohřešek.

Aha, aha. Za to že jednou napíšu "píča" dostanu 5 minutové mute, za to že někdo napíše jednou "debil" dostane 3 minuty. Až Hydrogarus příjde k rozumu, budu ho respektovat ale zatím to tak nevypadá. Stačí jakákoliv stížnost na toho trolla jménem Hydrogarus a uvidíš kolik lidí se přidá, kazil mi hru tím že mě neustále kickoval a důvod byl BAN, už i admini si na něj stěžovali a peskovali ho za jeho přístup knám. Nikdo mi nechtěl dát z adminů ban z důvodu málo důkazu od Hydrogaruse, a nikdo mu nevěřil co si na mě vymejšlel za špínu. Ban jsem dostal z důvodu že už si se mnou nevěděl rady :D a zavolal si Tebe dalšího trolla, kterej nedá ani varování než dá ban. Fuck logic. Na Hydrogaruse a jeho přístup už byla stížnost jednou, stačí udělat nový topic a může to být po 2.,3.,4.,5.... Tady jsem skončil.

Sbohem.

___________________
Image


Last edited by Marthy on Thu 13. Feb 2014 11:01:42, edited 1 time in total.

Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 12. Feb 2014 21:29:17 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 479 970
Marthy wrote:
Ingnition wrote:
Ten BAN jsem ti udělil já a rozhodně s unbanem nesouhlasím. Urážení a ignorování admina, porušeování mute v podobě měnění nicků. To je několik prohřešků, za které dostal také adekvátní trvání banu. Vše se sečetlo a byl jsem ještě sakra mírnější. Kdyby jsi neměnil nicky v mute, dal bych ti to jen na 14 dní. Tvoje smůla.

Jestli jemu někdo dá unban, tak ten kdo mu to dal je u mě osobně naprostý dement... - podtrhujete smysl banu, všemu dáváte věčně unban jak idioti, přitom ten ban má za adekvátní prohřešek.

Aha, aha. Za to že jednou napíšu "píča" dostanu 5 minutové mute, za to že někdo napíše jednou "debil" dostane 3 minuty. Až Hydrogarus příjde k rozumu, budu ho respektovat ale zatím to tak nevypadá. Stačí jakákoliv stížnost na toho trolla jménem Hydrogarus a uvidíš kolik lidí se přidá, kazil mi hru tím že mě neustále kickoval a důvod byl BAN, už i admini si na něj stěžovali a peskovali ho za jeho přístup knám. Nikdo mi nechtěl dát z adminů ban z důvodu málo důkazu od Hydrogaruse, a nikdo mu nevěřil co si na mě vymejšlel za špínu. Ban jsem dostal z důvodu že už si se mnou nevěděl rady :D a zavolal si Tebe dalšího trolla, kterej nedá ani varování než dá ban. Fuck logic. Na Hydrogaruse a jeho přístup už byla stížnost jednou, stačí udělat nový topic a může to být po 2.,3.,4.,5.... Tady jsem skončil.

Sbohem.

Btw: Občas si vymačkej ty jebáky na hlavě Ingnatione. Bye.

Jasně, na co jiné to svést než na to, že všichni brečí že dostali mute. Ono to mute asi není jen tak, kdyby jsi nepsal sprostá slova žádný mute by jsi nedostal. Kdyby jsi potom nenadával a nedělal ze sebe dementa, ban by jsi evidentně nedostal. Za všechno si můžeš čistě ty sám, ne někdo jiný. Každý rozumný člověk se chová normálně, ne tak jak jsi teď ukázal ;) Nemám důvod, proč bych neměl věřit adminu, který je kolegou v AT? Trošku mysli, já nemusím dávat žádné varování za něco, co jsi už dávno udělal. A otevírat si hubu na všechny, to by ti možná šlo ale já si z tebe fakt na zadek sedat nebudu. Tvoje starosti mi jsou naprosto u zadku.

Dal jsem ti ban za adekvátní hrubé porušení pravidel - jestli to nechceš přijmout či pochopit, tvůj problém. Můj rozhodně není, možná by jsi se měl zamyslet nad tím, jak se chováš. Protože ban nedostane člověk, který se chová normálně a rozumně - ani bezdůvodně nepíše píča nebo že je někdo debil. Hm?

Jo a mimochodem, já žádné jebáky nemám takže si zkus svoje EGO honit nad něčím jiným. A pro příště se nauč i můj nick, když se uchyluješ už k takovým věcem jako snažit se někoho trapně urazit... Jen to ještě umět tak dobře, jako ty nadávky žejo... :)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

-HF-Opie
PostPosted: Wed 12. Feb 2014 22:32:43 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $15 978 103
Marthy wrote:
Váš herní nick: Marthy|

Nick administrátora, který vám dal BAN: Hydrogarus

Váš nick v době BANovaní: =BOSS=Marthy|

Důvod zaBANovaní: Ignorace admina více zde

Datum zaBANování: 11.2.2014

ID Banu: 3875

Doba trvaní banu: Do 3.2.2014

Omluva: Chtěl bych se omluvit Hydrogarusovi za mé chování vůči němu v poslední době, a už by se to nemělo
opakovat. Jsem rád že se mnou měl takové nervy i přes to že jsem si nedal klid a odstup od provokace.

Teraz prosiš o UB a potom budeš zase do neho rýpať.

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Wed 12. Feb 2014 23:14:44 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $430 456
Som rozhodne PROTI UNBANU

stř 12. úno 20:10:44 si napísal:

Omluva: Chtěl bych se omluvit Hydrogarusovi za mé chování vůči němu v poslední době, a už by se to nemělo opakovat.

a stř 12. úno 2014 22:26:37

http://prntscr.com/2rx4t8

Takže asi takto vyzerá tvoje neopakovanie. Je to ako napísal janko, akonáhle dostaneš unban uvedomíš si, že nám môžeš beztrestne skákať po hlave a bude to s tebou len a len horšie. Preto odporúčam ponechať ban v pôvodnej dĺžke. Tak si snáď uvedomíš, že to čo predvádzaš nie je normálne / v súlade s pravidlami.

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

DwarpH
PostPosted: Thu 13. Feb 2014 9:35:27 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Sat 05. Oct 2013 17:39:57
Posts: 176

Points: 2 101 364
Cash: $10 649
Ub.taky to delam. :yawn:

___________________
Spoiler: show
Image


Top
   
 

SHERIFF
PostPosted: Thu 13. Feb 2014 10:45:08 
offline
'Super GT'
'Super GT'
User avatar

Joined: Sat 13. Jul 2013 22:01:06
Posts: 286
Location: slovakia:: :P

Points: 1 324 100
Cash: $4 160 827
Unban verím že si sa po naučil....

___________________
Image



Image


Môj názor na to? J*bem na to :D. Lebo, takto baví ma to!!!


Top
   
 

PostPosted: Thu 13. Feb 2014 11:06:22 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sun 16. Jun 2013 20:17:56
Posts: 33
Hydrogarus wrote:
Som rozhodne PROTI UNBANU

stř 12. úno 20:10:44 si napísal:

Omluva: Chtěl bych se omluvit Hydrogarusovi za mé chování vůči němu v poslední době, a už by se to nemělo opakovat.

a stř 12. úno 2014 22:26:37

http://prntscr.com/2rx4t8

Takže asi takto vyzerá tvoje neopakovanie. Je to ako napísal janko, akonáhle dostaneš unban uvedomíš si, že nám môžeš beztrestne skákať po hlave a bude to s tebou len a len horšie. Preto odporúčam ponechať ban v pôvodnej dĺžke. Tak si snáď uvedomíš, že to čo predvádzaš nie je normálne / v súlade s pravidlami.


Hrozná urážka. Fakt hrozná, šoupnout mě do pekla za tohle. (Geez)

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz