It is currently Thu 27. Jun 2024 22:54:44

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 4  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message

Black::.V!per
 Post subject: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 12:22:52 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Sun 01. Jun 2014 12:52:27
Posts: 183

Points: 2 791 658
Cash: $33 983 944
Váš herní nick: Viper

Nick administrátora, který vám dal BAN: {808}#R!val^226

Váš nick v době BANovaní: iX.Viper

Důvod zaBANovaní: obchodování s účty

Datum zaBANování: 05/04/2015 12:10

ID Banu: 6088

Doba trvaní banu: Permanent BAN

Omluva: Neviem za čo by som sa mal odspravedlnovať keď to nebol žiadny obchod.. On ten učet mi dal zadarmo.. Chcem o vysvetlenie..!?

___________________
S Pozdravom:

eX.Viper

Image

Image
:o


Last edited by Viperko on Sun 05. Apr 2015 12:31:10, edited 1 time in total.

Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 12:27:32 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Potvrzuju, že jsem mu dal účet zadarmo, protože viper je kámoš a už to měl slíbené delší dobu ode mě, jen jsem se rozhodoval, jestli se ještě někdy vrátím, ale nakonec jsem mu to daroval a darování účtu je povoleno.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

LAX
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 12:30:20 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 213 980
Ďalší bezdôvodný ban, tu už to je vážne tradícia. Už by ste mali vyhádzať tých neschopných adminov ktorý si banujú koho chcú a len si vymýšľajú blbé dôvody. :clap:

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

TryPeX
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 12:35:43 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sat 26. Apr 2014 17:47:36
Posts: 32

Points: 449 662
Cash: $53 367
Totálně souhlasím s Laxem.. Neschopní admini na miki, už je tradice (FoX only) Oni nepřemýšlí už to dělají snad ze srandy :) Nojo moki měl výhodu v tom že je jeho kámoš Miki :P za chvilec to podle mého beztak miki předá na mokiho.. (můj názor)

UNBAN!


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 12:47:52 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Já něco ze srandy řeknu, protože se na to pár lidí ptalo a ještě k tomu za skoro nereálnou částku za nějaký účet a vy za to zabanujete Vipera ? RLY ? Prostě UNBAN, ten účet jsem daroval, mělo ho už víc lidí a viper to měl slíbené už půl roku. Chtěl jsem si trochu udělat srandu z adminů a trošku jsem čekal, že tohle uděláte :D. Naprosto bezdůvodný ban, protože viper nic špatného neudělal, nic o prodeji účtu nepsal, tak jak může být zabanován za obchod s účty ? Jen ode mě převzal účet, ale to je povoleno ;).

A o tom mazání/blokování účtu už jsem taky něco Mokimu napsal, jak můžete mazat/blokovat účet, který nejednal proti pravidlům a teprve teď nějaké nové zavést a pak za to zpětně trestat ? :D. Možná pro další darování účtu by to mohlo platit, ale proč pro tento účet, když jsem jej daroval v době, kdy to ještě je dovoleno ? Proč by na tom účtu nemohl hrát, když jsem mu jej dal ? Ten účet má prostě nového majitele. Já nijak pravidla neporušil, takže WAKE UP.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Last edited by Lanc1 on Sun 05. Apr 2015 13:07:54, edited 1 time in total.

Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 13:07:24 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Laxel wrote:
Ďalší bezdôvodný ban, tu už to je vážne tradícia. Už by ste mali vyhádzať tých neschopných adminov ktorý si banujú koho chcú a len si vymýšľajú blbé dôvody. :clap:

Přesně... Najdi mi prosím můj jediný chybný ban krom tohohle, díky. A když mi sám lanc prvně řekne že ho prodá + to řekl ještě někomu... ale co poslušte si

ManiaK wrote:
Totálně souhlasím s Laxem.. Neschopní admini na miki, už je tradice (FoX only) Oni nepřemýšlí už to dělají snad ze srandy :) Nojo moki měl výhodu v tom že je jeho kámoš Miki :P za chvilec to podle mého beztak miki předá na mokiho.. (můj názor)

UNBAN!

To souhlasíš s každým... Už vidím tebe jako admina byl by si určitě skvělý :sick: škoda jen že si se tam nedostal :wave: FoX only wtf nejsem ve FoX...

Jinak osobně nechápu proč lidi hrají na cizí acc... To se stydí za své acc ? myslíš že s jeho acc budeš lepší ?

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 13:13:56 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
DemiGod wrote:
Laxel wrote:
Ďalší bezdôvodný ban, tu už to je vážne tradícia. Už by ste mali vyhádzať tých neschopných adminov ktorý si banujú koho chcú a len si vymýšľajú blbé dôvody. :clap:

Přesně... Najdi mi prosím můj jediný chybný ban krom tohohle, díky. A když mi sám lanc prvně řekne že ho prodá + to řekl ještě někomu... ale co poslušte si

ManiaK wrote:
Totálně souhlasím s Laxem.. Neschopní admini na miki, už je tradice (FoX only) Oni nepřemýšlí už to dělají snad ze srandy :) Nojo moki měl výhodu v tom že je jeho kámoš Miki :P za chvilec to podle mého beztak miki předá na mokiho.. (můj názor)

UNBAN!

To souhlasíš s každým... Už vidím tebe jako admina byl by si určitě skvělý :sick: škoda jen že si se tam nedostal :wave: FoX only wtf nejsem ve FoX...

Jinak osobně nechápu proč lidi hrají na cizí acc... To se stydí za své acc ? myslíš že s jeho acc budeš lepší ?


To, že já něco napíšu, neznamená, že musíš banovat jeho. TO je jak kdybych napsal, že prodávám účet jankovi za 300 EUR, tak mu dáš ban ? Je to moje chyba, že jsem si dělal prostě srandu z lidí, co se ptali na to jak je to s mým účtem, ale když už, tak banovat mě a ne jeho, prostě žádný důkaz o prodeji účtu nemáš a o obchodování účtu z Viperovy strany taky ne, takže prostě UNBAN a už to neřešte. Sry za problémy, ale je to prostě banování bez důkazů.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 15:31:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Proč ty hádky? Sám dobře Vipere víš, co jsi mi psal ve čtvrtek. Já jsem to nechtěl řešit, protože je v jednání ta blokace účtů, o který tu píše Lanc, ale na druhou stranu, když k tomu banu došlo, tak se musím postavit za adminy, protože podle naší konverzace je ten ban oprávněný.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

Black::.V!per
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 15:43:41 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Sun 01. Jun 2014 12:52:27
Posts: 183

Points: 2 791 658
Cash: $33 983 944
Erosion wrote:
Proč ty hádky? Sám dobře Vipere víš, co jsi mi psal ve čtvrtek. Já jsem to nechtěl řešit, protože je v jednání ta blokace účtů, o který tu píše Lanc, ale na druhou stranu, když k tomu banu došlo, tak se musím postavit za adminy, protože podle naší konverzace je ten ban oprávněný.


Ano ale nebolo to za peníze.. Ani nič čo souvisi s MTA..

___________________
S Pozdravom:

eX.Viper

Image

Image
:o


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Viper-Unban
PostPosted: Sun 05. Apr 2015 15:53:05 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Přesně tak. Bylo by dobré postnout konverzaci mezi Vámi. Psal něco viper ve hře, že kupuje můj účet ? A za 300 EUR jak jsem to já napsal, když se mě na to kdosi zeptal ? :D. Jestli si myslíte, že koupil ten účet za 300 EUR, tak se běžte léčit :D. Ten účet jsem mu daroval jako pár jiným. Viper to měl ode mě slíbené delší dobu a teď je jediným majitelem účtu a vždy byl pouze 1 majitel účtu současně. Já nevím, co tu pořád řešíte a proč máte takový problém s tím, že účet teď prostě vlastní Viper. Vy mi chcete zakazovat předat někomu účet, když je to ještě dovoleno ? Pozdě. Už jsem to předal, tak se s tím smiřte a účet by měl zůstat Viperovi, pokud zavedete nějaké nové pravidlo, tak klidně, ale účet už má Viper a měl by na něm mít možnost hrát.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 4  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz