It is currently Thu 16. May 2024 5:36:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 5 of 5  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message

{R}!val
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 15:19:01 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Traktotank# wrote:
Neříkej mi , že kdyby si byl s penězma na nule jako ja když jsem začínal ze by si něco řekl. Celkem mě udivuje ta tvoje chytrost :D

Ještě je máš, tak si je užívej... Já byl na nule už dvakrát... Jednou od začátku co jsem hrál a pak co mě miki resetoval cash ty ”chytrej”... Mě tvá ”chytrost (blbost)” nějak nepřekvapuje, když se tady sám dobrovolně přiznáš k buggováni, nebo spíše užívání buggovaných peněz...
JogurtCZ wrote:
Prosim ? Proc tu resite bugovany penez kdyz i jedn z adminu ma taky bugle cashe a nrvidim u nej furt ban
#for_unban

Píšeš proč tu řešíme buggování cash a pak o tom meleš ? :clap:
Už se těším na tvé důkazy, když to tak víš... Když máš tak chytrý kecy, máš i důkazy , protože jinak bych nechápal, proč by si tohle psal, kdyby si neměl důkazy.

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 15:50:27 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 07. Jul 2014 6:24:57
Posts: 52
Som jednoznačne proti UB.

Hráč Traktotank sa tu priznal, že získal nabugované peniaze od inej osoby, čím sa vedome a neoprávnene obohatil. Zneužívanie bugov by si mal v každom prípade hlásiť a tak predísť možnému trestu. Výhovorka, že to „robili všetci“ je irelevantná, lebo väčšinové konanie ľudí v nejakom prípade neurčuje, čo je povolené alebo zakázané, a preto by si sa mal držať pravidiel.

Ďalej je tu padlo obvinenie, že si sa zúčastnil alebo napomáhal pri hackerských útokoch na tento server. Myslím si, že čo i len malá výpomoc v tejto veci by sa mala trestať najvyšším možným trestom. Je to vedomá a systematická činnosť s cieľom poškodiť, čo najväčší počet hráčov, a tým aj celý server.

PS: Súhlasím s administrátorom Buke, že pri permanentnom bane by sa mali vymazať štatistiky. Hráči by si potom viac vážili svoju druhú šancu a predišlo by sa recidíve.


Top
   
 

~~>#Kubec|Sk
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 16:22:47 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 03. Dec 2012 22:22:10
Posts: 810
Location: Jerichov

Points: 506 158
Cash: $190
Proti unbanu.

Buke wrote:
+ pro vymazání stats (což by při udělení perma banu mohlo být taky nové pravidlo..)


Naprostá hlúposť.

___________________
Image

Image

Image

http://www.kubec.6f.sk/

Fretka#1,Kubec:3

Spoiler: show
go away .!.


Click


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 19:50:40 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Můj názor je takový, že Mikiho si neuvědomuje jednu hlavní věc. Myslí si, že tím škodí hlavně nám (administrátorům), přitom opak je pravdou, nejvíce škodí hráčům a svým vlastním kamarádům, vyprchává jim VIP, nemají kde hrát a nudí se. 3/4 admin týmu má stejně dost práce se školou a někteří i s maturitní přípravou, naopak zbytek zas má málo času kvůli práce. Navíc jak tvrdí, že Traktor je jeho nejlepší kamarád. Nevím teda jestli nejlepší kamarád úmyslně shazuje servery a tím zapříčiní smazání klanu jeho 'BFF'. Tohle je hra a přitom se tady Mikiho snaží vyjednávat jako v nějakém filmu, tím že jakmile jeho kamarád dostane unban, tak přestane s útoky.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

ExD|Traktotank
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 20:43:27 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 08. Apr 2015 16:45:13
Posts: 180

Points: 799 391
Cash: $189 758
Mokrajn wrote:
Můj názor je takový, že Mikiho si neuvědomuje jednu hlavní věc. Myslí si, že tím škodí hlavně nám (administrátorům), přitom opak je pravdou, nejvíce škodí hráčům a svým vlastním kamarádům, vyprchává jim VIP, nemají kde hrát a nudí se. 3/4 admin týmu má stejně dost práce se školou a někteří i s maturitní přípravou, naopak zbytek zas má málo času kvůli práce. Navíc jak tvrdí, že Traktor je jeho nejlepší kamarád. Nevím teda jestli nejlepší kamarád úmyslně shazuje servery a tím zapříčiní smazání klanu jeho 'BFF'. Tohle je hra a přitom se tady Mikiho snaží vyjednávat jako v nějakém filmu, tím že jakmile jeho kamarád dostane unban, tak přestane s útoky.


Opak není pravdou. On tu žádný kamarády nemá kromě mě. Chceš mi vyhrožovat do klanu ? Děláš si srandu ? Hromada lidí tu píše proti unbanu a jak by to dopadlo ? To samé co s hyenama. CL dostane ban a pápá klane. Já vím, že teď unban nedostanu. Proč? Lidé, co se tváří jako kamarádi, zdaleka mají k "kamarádovi". Obviňujete mě tu za s prominutím úplnou pí*ovinu, a ještě k tomu dodáte další? Ve hře lítají milióny nabugovaných peněz, a zrovna já to všechno odnesu, GJ. Moje peníze jsou peníze který jsem dostal, tak z 30% možná jsem to s těmi 6kk přehnal :D Idk. :D Každý hráč je majitel nabugovaných peněz, proč? Protože kdykoliv se připojili lidi s 600k+ points a rozdávali peníze, tak si brali všichni. Kolikráááát u toho byl admin, a neviděl to protože byl tolik aktivní.. (AFK) Dost práce se školou? Nejste jediný, hrál jsem tu max po večerech a to bylo už celkem málo kdy, takže..
Co se týče těch útoků... mno nebudu to rozebírat, stav vidíš :)

DemiGod wrote:
Traktotank# wrote:
Neříkej mi , že kdyby si byl s penězma na nule jako ja když jsem začínal ze by si něco řekl. Celkem mě udivuje ta tvoje chytrost :D

Ještě je máš, tak si je užívej... Já byl na nule už dvakrát... Jednou od začátku co jsem hrál a pak co mě miki resetoval cash ty ”chytrej”... Mě tvá ”chytrost (blbost)” nějak nepřekvapuje, když se tady sám dobrovolně přiznáš k buggováni, nebo spíše užívání buggovaných peněz...
JogurtCZ wrote:
Prosim ? Proc tu resite bugovany penez kdyz i jedn z adminu ma taky bugle cashe a nrvidim u nej furt ban
#for_unban

Píšeš proč tu řešíme buggování cash a pak o tom meleš ? :clap:
Už se těším na tvé důkazy, když to tak víš... Když máš tak chytrý kecy, máš i důkazy , protože jinak bych nechápal, proč by si tohle psal, kdyby si neměl důkazy.


K těm důkazům, někdo tu už dááávno psal že s mokim buguje cash, jo už vím, Qwesty. Ale nevím jestli to bylo pro srandu či né.. Ale asi tohle myslel.


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 21:06:12 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Traktotank# wrote:
Obviňujete mě tu za s prominutím úplnou pí*ovinu, a ještě k tomu dodáte další?

Tak hlavně že ti to příjde jako pí*ovina k napomáhání ddos útoku... My jsme něco dodali ? Nebo ty si sám napsal co máš společného s buggováním ? Řekl bych že to druhý...

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

ExD|Traktotank
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 21:10:39 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 08. Apr 2015 16:45:13
Posts: 180

Points: 799 391
Cash: $189 758
DemiGod wrote:
Traktotank# wrote:
Obviňujete mě tu za s prominutím úplnou pí*ovinu, a ještě k tomu dodáte další?

Tak hlavně že ti to příjde jako pí*ovina k napomáhání ddos útoku... My jsme něco dodali ? Nebo ty si sám napsal co máš společného s buggováním ? Řekl bych že to druhý...


Hej :DDDD Už mi to příjde spíš k smíchu když tady na mě pliveš že jsem mu pomáhal aby nešel server, pořád tohle.. :D
Společnýho s bugováním? Já si jen bral peníze.. xd


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 22:31:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
Opravdu mě mrzí, že se nemůže dávat ban za demenci :(
Traktore, zkus si něco promyslet než něco napíšeš.... né, opravdu... zkus se nad tím pozastavit a zapojit do chodu tu hmotu, co máš v lebce, pokud tam vůbec nějakou máš. :|

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

ExD|Traktotank
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 22:40:13 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 08. Apr 2015 16:45:13
Posts: 180

Points: 799 391
Cash: $189 758
Buke wrote:
Opravdu mě mrzí, že se nemůže dávat ban za demenci :(
Traktore, zkus si něco promyslet než něco napíšeš.... né, opravdu... zkus se nad tím pozastavit a zapojit do chodu tu hmotu, co máš v lebce, pokud tam vůbec nějakou máš. :|


A tím myslíš jakej post ? :-D Mozek využívám pořád, ale na tomhle pracuje ta část s větší nestabilitou. Možná někdy píšu nesmysli jako teď určíte napíšu, no co, hold ještě nejsem liga jako vy. :-D + pban už mám takže.. jedině ze by si vymyslel nějaký nový druh :v


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Hmm..?
PostPosted: Wed 02. Dec 2015 23:29:58 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
99% Lidí co se zde vyjádřilo, má stejný názor, jenom ty máš jiný, prosím nech si ho, ale zamotal jsi se to svých vlastních 'obhajob' a ještě se přiznáš, že přijímáš bugnuté peníze, ale ty jsi ten chudáček na kterého si admin tým zasedl, je možné, že se buguje pořád, ale schytal jsi to ty. To je jako když se lidé navzájem okrádají a nejsou chyceni, ty to vidíš taky a tak taky někoho okradeš a jsi chycen, myslíš si, že ti pomůže, když řekneš ,,Oni to dělají taky'' těžko. Už mě to nebaví číst, zbytečně spam, když víme co se bude dít.
Traktotank# wrote:
no co, hold ještě nejsem liga jako vy

Pochopil jsi konečně

Rejected


___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 5 of 5  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz