It is currently Sat 27. Apr 2024 16:47:38

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 11:51:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Milý Ma!0, vidět jsme to museli stejně, takže nějaká druhá verze je zbytečná. Navíc, to že mně necháš abych vyhrál, to je asi největší blbost co sem můžeš tahat, protože to s banem nemá nic společného. To že jsem měl v jednom PVP 8 FPS, to taky k tomu nepatří, tak není důvod o tom psát. Zároveň jsi se teď v přípěvku přiznal, že jsi dával KMZ.

fmMajo wrote:
Kelin, ja som to videl takto: Ja som bol dole , ty si bol hore. No, ty si sa rozbehol , letel si ja som strelil, a ty si v tej sekunde vystrelil ale si aj zomrel.. Tá tvoja strela buchla vedľa mňa tak preto som začal horieť a možno to bolo vidno ako kmz ale kmz to v skutočnosti nebolo :) nabudúce budem vedieť s ktorými ľuďmi mám chodiť a s ktorými nie.. Nehal som ťa ešte v pvp o 1kk aby si mal 10kk.. To som ti vrátil, čo som tebe dal za tie fpska a zabil ťa.. Ak sa ešte dačo iné stalo a videl si to nejak zle tak povedz... Lebo všetky pvp kde som ti dal omylom kmz vždy som ti ich vrátil.. Ale keď si mi dal ty kmz.. Tak so vravel, že to kmz nebolo.. Išlo o tie isté peniaze ako teraz.


Já ti KMZ nedával, nemám k tomu důvod. Navíc jsi byl informován u mé neschopnosti s FPS, ty jsi chtěl ale i tak PVP. Tak jsem šel, někdy se teda stal bug na mé straně. Že jsem se třeba zasekl, ale to už jsi musel brát navědomí, když jsi mně vyzval. Ke KMZ jsi se teď doznal, tak nevidím důvod aby tato žádost nebyla zamítnuta.

Navíc, jen 3 dny.

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

maj0
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 15:51:50 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Nedal si kmz? :D boli tam 3 moji hráči.. Chceš aby mi to dosvedčili?bolo to kmz a ty si sa naschval spýtal opie a tellonga s ktorými nemám dobré vzťahy a napísali že to "nebolo" kmz... Kde som sa priznal ? Napísal som ak som ti dal dajaké tie kmz vždy som ti to vrátil.. Ale na žiadne sa nepamätám takže tak.. Za 1kmz na 3 dni ban :clap: Si dakt boss.. Zapamätaj si, že som s tebou skončil a o žiadnom pvp už nevrav.. Najprv si tvrdil, že ja ťa s tým oteavujem a ty si mi to napísal včera asi 100 krát... Nejdem sa hádať, aj tak raz skončíš pod hladinou. Je to zbytočné, keď milý "kelin" je "adminko" tak sa to vyhíba vieš.. Nevyjadruj sa už lebo sa mi tu už nechce čítať tie tvoje vtipné historky a vecy ktoré sa stali.. Čau :wave:

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 16:45:49 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Milý Ma!0, jak tak čtu tvůj příspěvek. Tak jsi očividně nepřečetl ten můj, ve kterém jsem to všechno vysvětlil. Lehce jsem očekával že to nepřečteš, ale dám si tu práci ti to tady všechno sepsat jako odpovědi k tvému příspěvku. Bav se! :angel:

1. věc
Tvoje
fmMajo wrote:
Nedal si kmz? :D boli tam 3 moji hráči.. Chceš aby mi to dosvedčili?bolo to kmz a ty si sa naschval spýtal opie a tellonga s ktorými nemám dobré vzťahy a napísali že to "nebolo" kmz...
Moje
Kelin wrote:
Různé PVP

Hráči: Ma!0[iS*, -HF-Kelin
Mapa: Různé (Ave - Water Canal, .:: EDOS ft. Ron1 - Shooter, .:: EDOS ft. Ron1 - Shooter II, Ervin - Shooter I a na další si nepamatuji už.
Jak to bylo: PVP které začalo jako každé vyzváním a pohodovým hraním. Klasicky se runnuje, případně campí a málo kdy padne i KMZ. Což v tomhle případě několikrát padlo, či už úmyslně nebo omylem. Na každé mapě se runnovalo z obou stran, to samé i campilo za stěnou. Poté začal výjezd na sebe, a někdo dá KMZ. Někdy ho zavinil Ma!0, někdy i já Kelin. Ale oba spíše šlo jen o running a ten camp. Z obou stran padlo KMZ snad jednou, pokuď se nepletu. To ani nemluvím o těch PVP, kdy mi Ma!0 dal několikrát KMZ (nepočítám k tomuhle) ale omluvil se a vrátil zpátky cash (vždy přibližně 500,000$-1,000,000$)
Příznak toho, že Ma!0 není schopen přečíst text, či už porozumět textu. Jestli máš zájem, napiš svým přátelům ať se zde také vyjádří, nebude to od věci. Stále by to bylo trvzení proti tvrzení. A ano, správně, zeptal jsem se hráčů -HF-Opie a -DeF-Tellinga, jestli to bylo KMZ, jelikož mně zrovna spectovali i s někým od iS* klanů. Tak jsem se zeptal a prý nebylo. O té tvé gramatice, to nestojí ani za řeč.


2. věc
Tvoje
fmMajo wrote:
Kde som sa priznal ? Napísal som ak som ti dal dajaké tie kmz vždy som ti to vrátil.. Ale na žiadne sa nepamätám takže tak..
Moje
fmMajo wrote:
Kelin, ja som to videl takto: Ja som bol dole , ty si bol hore. No, ty si sa rozbehol , letel si ja som strelil, a ty si v tej sekunde vystrelil ale si aj zomrel.. Tá tvoja strela buchla vedľa mňa tak preto som začal horieť a možno to bolo vidno ako kmz ale kmz to v skutočnosti nebolo :) nabudúce budem vedieť s ktorými ľuďmi mám chodiť a s ktorými nie.. Nehal som ťa ešte v pvp o 1kk aby si mal 10kk.. To som ti vrátil, čo som tebe dal za tie fpska a zabil ťa.. Ak sa ešte dačo iné stalo a videl si to nejak zle tak povedz... Lebo všetky pvp kde som ti dal omylom kmz vždy som ti ich vrátil.. Ale keď si mi dal ty kmz.. Tak so vravel, že to kmz nebolo.. Išlo o tie isté peniaze ako teraz.



3. věc
Tvoje
fmMajo wrote:
Za 1kmz na 3 dni ban :clap: Si dakt boss..
Moje
Přečti si pozorně ten příspěvek, kde jsem sepsal ty KMZ. Nemyslím si že to bylo jen jedno KMZ, tak si to prosím ještě jednou pročti. Chápu že je v této generaci nudné něco číst, ale zrovna této situaci by jsi mohl. Jo a s tím bossem, ne nejsem, to je Miki_Cz.


4. věc
Tvoje
fmMajo wrote:
Zapamätaj si, že som s tebou skončil a o žiadnom pvp už nevrav.. Najprv si tvrdil, že ja ťa s tým oteavujem a ty si mi to napísal včera asi 100 krát...
Moje
Ano správně, otravuješ. Dokonce nejen ve hře, ale i na sociálních sitích jako je Facebook. Kde opravdu nemám rád takové kecy. Na Skypu mně je jedno, co mi lidi píšou, ale překvapivě jsi mi tam napsal taky.
Spoiler: show
Image
Image

A ano, správně, poté jsem ti psal ve hře. Aby jsi dal poslední "pojď last vole", ty jsi šel a to bylo už to osudní.


5. věc
Tvoje
fmMajo wrote:
Nevyjadruj sa už lebo sa mi tu už nechce čítať tie tvoje vtipné historky a vecy ktoré sa stali.. Čau :wave
Moje
Ono když jsi dostal ty BAN, kterým jsem udělil já. Tak bych se tu vyjádřit měl, jestli jsi to za ty léta co tu je MSHost.cz nepobral. No, číst by jsi to měl, když jde o tvůj BAN, ale přístup máš náramnej. Jestli ti to ale přijde jako obyčejné a vtipné historky, tak jsi blbec. Protože moje příspěvky aspoň objasňují ostatním hráčům, co se vlastně stalo. Tvoje příspěvky dodávájí tolik informací, až se to ani nedá číst. Protože si milý Ma!0 nedokáže po sobě evidentně přečíst pár řádků, aby opravil pár chyb. Které má na jednom řádků hned několik. A na tenhle moment jsem čekal, AHOOOOJ!! :yawn:

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

maj0
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 17:22:05 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Ty tu máš čo vravieť o gramatike.. Áno, seru na ňu a čo mam z toho ? nič..Tiež maš svoju gramatiku na úrovni škvolkára ´´prý´´ ( a ďalšie vecy ktorým sa nedá rozumieť) Niesi moja mateer, tak mi nebudeš pi*ovať hluposti chlapče.. Načo si čítať tie tvoje historky ? Keď aj tak nedostanem UB lebo si ´´pán Kelin´´ parádny ´´admin´´.. písal si len last ? :DDD asi ťažko .. povedal som ti, že nejdem pvp a čo si robil... ´´Nezabíjajte maja idem pvp aj napriek tomu čo som povedal...´´ Nedávaj radšej najavo aký si keď to už pár ľudí vie, že niesi troška v poriadku ..Ešte jedno... Nemusel by si stále začínať ´´Milý Ma!0´´ Lebo ja milý niesom ale krásny. :3

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 17:30:48 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Milý a hnusný Ma!0. :twisted:

Tohle už nemá cenu ani psát, opravdu mě přestávat bavit ti tady psát, když to nebereš na vědomí.

Jsem proti unbanu.

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

maj0
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 22:05:26 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Kelin wrote:
Milý a hnusný Ma!0. :twisted:

Tohle už nemá cenu ani psát, opravdu mě přestávat bavit ti tady psát, když to nebereš na vědomí.

Jsem proti unbanu.


Nene... Sorry za to chovanie.. Uvedomil som si, že sa takto asi nemám správať.. Tak bol by som rád keby sa mi ten UB dal ... či už je teraz ten Summer cup či iné vecy .. Ja ti tie peniaze vrátim, neni to život ani nič.. Sú to len obyčajné peniaze. Sorry i za to kmz čo som ti dal, ja som to bral inak.

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 22:08:12 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Klid
Stejně jsi na dovolené, tak si jí užívej a jak přijedeš nebudeš mít ban

Rejected


___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz