It is currently Sat 27. Apr 2024 14:07:54

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

maj0
 Post subject: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:05:13 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Váš herní nick: Ma!0[iS*

Nick administrátora, který vám dal BAN: -HF-Kelin ´´admin´´ jak sa Patrí.. Najvačší Boss mshostu. :D :thumbup:

Váš nick v době BANovaní: Ma!0[iS*

Důvod zaBANovaní: Ževraj ´´kmz´´ :clap:

Datum zaBANování: 15.7.2016 ( 21:51 )

ID Banu: 7236

Doba trvaní banu: 3dni :thumbup:

Omluva: :crazy: :crazy:
No tak... Milý Kelin.. Za čo si mi dal akože ban keď to kmz ani nebolo ? Buchlo to do steny.. Ale tak keď mi daš ty kmz, tak sa nič nerobí však... :clap: to nebolo kmz.. Ale keď ja tak si banuješ jak najdoležitejši admín.. :thumbdown: :wave: Tebe sa vždy všetko vyžehlí, lebo milí kelinko je ´´admin´´ však.. Nemusiš davať hráčom bany za 1 kmz, keď nevieš Prijať negatívne vecy.. Proste, Priznaj si to, že nemáš na to .. :lol: :lol: Sice to je len na 3 dni ale ban je za 3xkmz ak sa nemýlim :) Čiže, si tie Pravidlá Prejdi ešte.. :lolno: :roll: :roll: :clap: Mal by si si dať aj ty ban za to aký si strašne Pro :D

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:07:03 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
fmMajo wrote:
Mal by si si dať aj ty ban za to aký si strašne Pro :D


A ty by sis měl dát pár facek za ten výblitek, co jsi tu napsal. A další přidej za celej tvůj klan, kterej se chová na serveru jak banda kreténu. Hawk.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

iS*?^|
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:10:07 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Fri 11. Sep 2015 11:43:34
Posts: 52

Points: 468 333
Cash: $9 503
Quote:
A ty by sis měl dát pár facek za ten výblitek, co jsi tu napsal.
Nápodobně pane Erosion , vy píčujete na každého který kdy dostal ban, jakoby jste ho také nikdy nedostal :).

___________________
Well i guess its over.


Top
   
 

Stroiter
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:15:30 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sat 20. Feb 2016 17:54:09
Posts: 47
Location: Arada, Portugal

Banned on server
Points: 33 732
Cash: $1 561
NE

___________________
Image


Top
   
 

maj0
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:26:40 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Erosion wrote:
fmMajo wrote:
Mal by si si dať aj ty ban za to aký si strašne Pro :D


A ty by sis měl dát pár facek za ten výblitek, co jsi tu napsal. A další přidej za celej tvůj klan, kterej se chová na serveru jak banda kreténu. Hawk.


Niesom koko* ako niektorý, že si idem je*ať facky.. Možeš ty nie ja.. povedz mi, že ktorý hráči sa tak správajú ... Blue a selik ? Čo dostali 2x bán a gargel ešte no.. Ero ero.. :clap: Si musel vidieť to kmz však.. Či ty tiež nevieš že je ban za 3 kmz ? :thumbup: Tak to sú na miki fakt pro admini.. :thumbup: :clap: Správam sa ešte normálne, niesom drzí jak niektorý..

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

~PSY~anony
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:29:23 
offline
'Super GT'
'Super GT'
User avatar

Joined: Fri 05. Feb 2016 23:39:08
Posts: 250
Location: algeria 'north africa'

Points: 750 304
Cash: $3 386 777
ub

___________________
skype : abod le roi


Quote:
Image


Top
   
 

maj0
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:32:44 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Alebo keline.. Když si to bral jako kmz strašne bych se ti chtel ospravedlniť a budu ti schopný je vrátiť ikdyž si mi ty dal dnes kmz to isté a nič si mi nevrátil.. Ale tak budem trvať na tom ti ich dať ak ťa to tak trápy.. Sorry

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:48:02 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
MerkyCZ wrote:
Quote:
A ty by sis měl dát pár facek za ten výblitek, co jsi tu napsal.
Nápodobně pane Erosion , vy píčujete na každého který kdy dostal ban, jakoby jste ho také nikdy nedostal :).


Nedostal no. Pokud nepočítám ty, který jsem si dal sám, když jsem šel spát :wave:

fmMajo wrote:
Niesom koko* ako niektorý, že si idem je*ať facky.. Možeš ty nie ja.. povedz mi, že ktorý hráči sa tak správajú ... Blue a selik ? Čo dostali 2x bán a gargel ešte no.. Ero ero.. :clap: Si musel vidieť to kmz však.. Či ty tiež nevieš že je ban za 3 kmz ? :thumbup: Tak to sú na miki fakt pro admini.. :thumbup: :clap: Správam sa ešte normálne, niesom drzí jak niektorý..


Neviděl jsem to, byl jsem na DM.
Blue a Selik? A co tak Kajax, Hu[S]k1e5^? Nebo dneska pánové Asus ještě s jednim pořád spamovali... To je podle tebe úplně normální, jo?

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Fri 15. Jul 2016 22:52:31 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Milý Ma!0

1. Napsal jste špatně jméno Administrátora, očividně neumíte porozumět otázce. Ptá se pouze na jméno, ne na větu.
2. Taktéž jste napsal špatně důvod zaBANování. Stejně jako v jménu Administrátora, taky jste asi neporozuměl otázce.
3. Samotná omluva, je obludná. Ukončování věty tečkou, či vytvoření souvětí čárkou, ti taktéž nic neříká.

Tak se tedy vyjádřím k samotné situaci, která se odehrávala v posledních dnů a možná i týdnu. Všechno očividně neřeknu, protože si to už moc nepamatuji, těch PVP bylo ohromné množství.

Různé PVP

Hráči: Ma!0[iS*, -HF-Kelin
Mapa: Různé (Ave - Water Canal, .:: EDOS ft. Ron1 - Shooter, .:: EDOS ft. Ron1 - Shooter II, Ervin - Shooter I a na další si nepamatuji už.
Jak to bylo: PVP které začalo jako každé vyzváním a pohodovým hraním. Klasicky se runnuje, případně campí a málo kdy padne i KMZ. Což v tomhle případě několikrát padlo, či už úmyslně nebo omylem. Na každé mapě se runnovalo z obou stran, to samé i campilo za stěnou. Poté začal výjezd na sebe, a někdo dá KMZ. Někdy ho zavinil Ma!0, někdy i já Kelin. Ale oba spíše šlo jen o running a ten camp. Z obou stran padlo KMZ snad jednou, pokuď se nepletu. To ani nemluvím o těch PVP, kdy mi Ma!0 dal několikrát KMZ (nepočítám k tomuhle) ale omluvil se a vrátil zpátky cash (vždy přibližně 500,000$-1,000,000$)

Dnešní PVP - odpoledne
Ve hře na Shooteru, kde hrajeme převážně naše PVP. Bylo asi osm hráčů. Vypíšu jen ty, kteří se dotoho nejvíce zapojovali v tu chvíli.

Hráči: -DeF-Xman, iS*WildBadra, Ma!0[iS*, -HF-Kelin
Mapa: [Shooter] Moki ft. Cre[W] Shooter III (myslím)
Jak to bylo: Už jsme měli nějaké to PVP před tímto, ale o tom nemá cenu psát. Formace byla taková, Ma!0 se svým teamem dohodnutý, aby mně okamžitě zabil. To samé já s Xmanem. Oba dva byli na-spawnutý hned vedle mně, a tak jsem měl jen jednu možnost kam jet. Xman byl na druhém konci mapy. Jel jsem k žlutý zábraně, kde se musí dělat kličky. No já jsem se do škvíry mezi tím netrefil a tak jsem byl velice pomalý abych to stihnul. Tak jsem to projel a udělal jsem manévr (byli hned zamnou), byl jsem hodně blízko žluté zábrany, a tak mně přes to mohli střelit. Což se tak stalo. Ma!0 střelil do žluté zábrany, já začal hořet, on začal hořet. Poté se dotoh zapletl jeho spoluhráč WildBadra. Ten to podubal ještě více. Najel na mně a Ma!a, a dal nám oboum KMZ (nezačal hořet, zbylo mu asi 20HP). Jakmile měli nabito, a ještě jsme všichni hořeli. Tak oba dva do mně nastříleli. Oni furt lítali, a pak jsme bouchli. Ma!0 si vzal pak fix, nebo se fixnul sám, to už nevím. WildBadra umřel semnou.
Po tomhle už byli takové ty klasické PVP, co všichni známe.
Asi po třech PVP-ček co ubylo normalně, dal jedno kolo Xman KMZ. Což jsem neviděl, ale věřím že dal. Umřel jak Xman tak i Ma!0


Dnešní PVP - večer
PVP, které bylo pro zabanovaného hráče Ma!0 osudné. Zde mi už došla trpělivost.

Hráči: Ma!0[iS*, -HF-Kelin
Mapa: Ave - Water Canal
Jak to bylo: Klasické PVP které bylo ve formě 1v1. Na asi nejstupidnější PVP mapě. Jako v každém PVP, které se hraje na této mapě. Campí jeden nahoře a jeden dole. Já jelikož jsem měl laggy (Ma!a jsem upozorňoval), jsem byl dost v nevýhodě a tak jsem byl o něco pomalější. No, já jsem ze zdola vyjel na druhou stranu nahoru a Ma!0 skočil dolů. Strany se tedy obrátili. Já jsem trochu zajel, a on vyjel nahoru. On minul, a já taky minul. Zapadl zase dolů, já za ním ale pomalu. Byli jsme oba na tě křivé stěně. Tam střelil a byli jsme v luftu. Tam už došla poslední kapka.


Další PVP, které jsme měli jsem zkrátil do sekce "Různé PVP". Další vypisovat nebudu.

S láskou, Kelin (PS: Ma!0, ta omluva je podobná těm co padli několikrát ve hře. Ale cash, které byli odcizeny v PVP při nějaké dohodě, jakýmsi způsobem nedošli zpět. Nepočítám tohle PVP, které bylo naše nejspíš i poslední.)

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

maj0
 Post subject: Re: Ma!0[iS*
PostPosted: Sat 16. Jul 2016 9:06:58 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Kelin, ja som to videl takto: Ja som bol dole , ty si bol hore. No, ty si sa rozbehol , letel si ja som strelil, a ty si v tej sekunde vystrelil ale si aj zomrel.. Tá tvoja strela buchla vedľa mňa tak preto som začal horieť a možno to bolo vidno ako kmz ale kmz to v skutočnosti nebolo :) nabudúce budem vedieť s ktorými ľuďmi mám chodiť a s ktorými nie.. Nehal som ťa ešte v pvp o 1kk aby si mal 10kk.. To som ti vrátil, čo som tebe dal za tie fpska a zabil ťa.. Ak sa ešte dačo iné stalo a videl si to nejak zle tak povedz... Lebo všetky pvp kde som ti dal omylom kmz vždy som ti ich vrátil.. Ale keď si mi dal ty kmz.. Tak so vravel, že to kmz nebolo.. Išlo o tie isté peniaze ako teraz.

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz