It is currently Thu 28. Mar 2024 23:14:23

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

-HF-Erosion
PostPosted: Wed 03. May 2017 14:36:14 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Aspoň si užiješ půlku léta mimo MTA

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

Black::.Buke
PostPosted: Wed 03. May 2017 17:50:52 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
Ber jako ponaučení to, že si dostal jen 3 měsíce a ne perma. Mohl jsem ti to dát delší. Měl by si tedy za to být ještě vděčný.
Have a good day. (months)
:thumbup:

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

QvidoKiller
PostPosted: Wed 03. May 2017 18:14:44 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 02. May 2017 17:44:05
Posts: 8

Points: 53 307
Cash: $321 364
Buke wrote:
Ber jako ponaučení to, že si dostal jen 3 měsíce a ne perma. Mohl jsem ti to dát delší. Měl by si tedy za to být ještě vděčný.
Have a good day. (months)
:thumbup:

Videl som aj horšie insulty ako "fuck your mom" a nedostali za to perma, MisT pokiaľ viem taktiež dostal ban za insults na rodinu a bol mu udelený unban ;) ja som požiadal aspon o skrátenie trestu


Top
   
 

X-Man
PostPosted: Wed 03. May 2017 19:14:56 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 28. Aug 2016 21:43:52
Posts: 530
Location: Bosnia and Herzegovina

Points: 35
Cash: $141
renpexx wrote:
Xman12 wrote:
Against.i hate insulters.
Nemáš rád nadávky? teraz som si prezeral žiadosť o unban hráča MisT a jeho dôvod banu je "insults on family (kecy na mámu)... Pozerám dole komenty a tam vidím Xman12 : Unban. :) tiež vo svojej ospravedlnenke som spomenul že mi je to ľúto a viackrát sa to opakovať nebude :) neviem aký je rozdiel medzi mojím insultom a jeho... Asi toľko k tvojmu komentáru

I have soo much to study in scholl. I don't have enough time too translate your message. Please write this on English language.

___________________
Spoiler: show
Image

Image

That is the moment when he knew, he fucked up.
My brother:-HF-Telling
Image


Top
   
 

QvidoKiller
PostPosted: Wed 03. May 2017 20:23:47 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 02. May 2017 17:44:05
Posts: 8

Points: 53 307
Cash: $321 364
Xman12 wrote:
renpexx wrote:
Xman12 wrote:
Against.i hate insulters.
Nemáš rád nadávky? teraz som si prezeral žiadosť o unban hráča MisT a jeho dôvod banu je "insults on family (kecy na mámu)... Pozerám dole komenty a tam vidím Xman12 : Unban. :) tiež vo svojej ospravedlnenke som spomenul že mi je to ľúto a viackrát sa to opakovať nebude :) neviem aký je rozdiel medzi mojím insultom a jeho... Asi toľko k tvojmu komentáru

I have soo much to study in scholl. I don't have enough time too translate your message. Please write this on English language.
go on google translate,maybe you will understand better when im gonna wrote you


Top
   
 

X-Man
PostPosted: Wed 03. May 2017 21:48:03 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 28. Aug 2016 21:43:52
Posts: 530
Location: Bosnia and Herzegovina

Points: 35
Cash: $141
renpexx wrote:
Xman12 wrote:
renpexx wrote:
Nemáš rád nadávky? teraz som si prezeral žiadosť o unban hráča MisT a jeho dôvod banu je "insults on family (kecy na mámu)... Pozerám dole komenty a tam vidím Xman12 : Unban. :) tiež vo svojej ospravedlnenke som spomenul že mi je to ľúto a viackrát sa to opakovať nebude :) neviem aký je rozdiel medzi mojím insultom a jeho... Asi toľko k tvojmu komentáru

I have soo much to study in scholl. I don't have enough time too translate your message. Please write this on English language.
go on google translate,maybe you will understand better when im gonna wrote you

I translated this.:D.Maybe i put sometimes "Unban" for some bans like your but that's only because i probably knew that guys(my good friends) and i want to play with thems soon. Sry but i never heard something about you. Think about your fail. Or maybe don't think on MTA. I don't know. Just start to play some new games or do something (get some money) and 3 months will pass like 1 month. I hope that you will be smart after your unban and never done the same fail. :D

___________________
Spoiler: show
Image

Image

That is the moment when he knew, he fucked up.
My brother:-HF-Telling
Image


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Wed 03. May 2017 22:05:51 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
renpexx wrote:
Buke wrote:
Ber jako ponaučení to, že si dostal jen 3 měsíce a ne perma. Mohl jsem ti to dát delší. Měl by si tedy za to být ještě vděčný.
Have a good day. (months)
:thumbup:

Videl som aj horšie insulty ako "fuck your mom" a nedostali za to perma, MisT pokiaľ viem taktiež dostal ban za insults na rodinu a bol mu udelený unban ;) ja som požiadal aspon o skrátenie trestu


Jo, Mist napsal, že mu moje máma kouří pod stolem za hrst Chokapiců (nebo jak se to píše). Jenže jsem taky člověk, co se umí opít a přitom dělat hlouposti, takže jsem mu více méně odpustil (jen mu nebudu setovat mapy :lol: ), proto dostal unban

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

QvidoKiller
PostPosted: Thu 04. May 2017 11:02:32 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 02. May 2017 17:44:05
Posts: 8

Points: 53 307
Cash: $321 364
Erosion wrote:
renpexx wrote:
Buke wrote:
Ber jako ponaučení to, že si dostal jen 3 měsíce a ne perma. Mohl jsem ti to dát delší. Měl by si tedy za to být ještě vděčný.
Have a good day. (months)
:thumbup:

Videl som aj horšie insulty ako "fuck your mom" a nedostali za to perma, MisT pokiaľ viem taktiež dostal ban za insults na rodinu a bol mu udelený unban ;) ja som požiadal aspon o skrátenie trestu


Jo, Mist napsal, že mu moje máma kouří pod stolem za hrst Chokapiců (nebo jak se to píše). Jenže jsem taky člověk, co se umí opít a přitom dělat hlouposti, takže jsem mu více méně odpustil (jen mu nebudu setovat mapy :lol: ), proto dostal unban

Pokiaľ viem, 2 porušenia pravidiel spravil MisT,ako hovoríš povedal o tvojej mame že mu "kouří" pod stolom a pokiaľ viem ty si admin a videl som veĺa prípadov na ban za urážky na admina :) buď som ja hlúpy alebo vy si sami serete do úst :) Požiadal som aspoň o skrátenie banu keď už nie o odpustenie banu,spravil som rovnakú chybu ako on,lenže on ktomu dostal unban 7dní,podotýkm 7dní pred koncom banu :) pozri sa na komenty Xman.. na jednom unban requeste napíše Unban a na druhom napíše Against..I hate insulters... áno sú to kamaráti ale to je jedno,tu ide o spravodlivosť a nie o kamarátstvo... myslím si Buke že si natoľko inteligentý a pochopíš,čo ti tu píšem a dáš mi za pravdu...


Top
   
 

Stingray
PostPosted: Thu 04. May 2017 15:24:33 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sun 19. Mar 2017 16:59:38
Posts: 4

Points: 195 680
Cash: $37 024
You even before this time insulted people.


Top
   
 

QvidoKiller
PostPosted: Thu 04. May 2017 15:32:32 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 02. May 2017 17:44:05
Posts: 8

Points: 53 307
Cash: $321 364
Jaqen wrote:
You even before this time insulted people.

what are u talking about? everybody is insulting on peoples,too admins insulting... we are talking about insults on family not insults on peoples,i promised that i never do it again...


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz