It is currently Sat 27. Apr 2024 10:57:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

PostPosted: Wed 03. Jul 2013 17:29:45 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Příspvěvek nenalezen :O

//RooT - Ale nalezen ;)

Spoiler: show
Image

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Last edited by FirstMn on Thu 04. Jul 2013 20:05:07, edited 2 times in total.

Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 03. Jul 2013 17:38:21 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
Nechápu, proč bych si měl stahovat údajné "wallpapery" s tak maličkým rozlišení (to jako fakt myslíš, že dneska někdo používá 1024x768? Už jenom 1366x768 je hrozně málo). Navíc s tak nahovno grafikou a žádným vyhlazováním. No nevím, proč bych takovýhle humus si měl dávat na plochu... Fotky jsou o ničem.

A prý ta kompatibilita :D To mě dostalo. A prosím tě, takový obrázek opravdu až tolik ve výkonu nehraje, prý jestli máte lepší nebo horší PC :D Boha, už jenom tyhle tvoje fotky stojí kvalitou jako 10 let před králem Klacka... A ty tu píšeš o silným PC.

Docela jsi mi zvedl náladu, takhle jsem se ještě tento týden nepobavil.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

PostPosted: Wed 03. Jul 2013 18:09:23 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Příspvěvek nenalezen :O

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Last edited by FirstMn on Thu 04. Jul 2013 20:02:12, edited 1 time in total.

Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Thu 04. Jul 2013 15:58:47 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
Já se tu s tebou nebudu hádat o naprostém nesmyslu. Tvé rozlišení je směšné na dnešní dobu a nemá to nic společného s tím, jestli mám výkonný počítač nebo ne... Jen pro detail, můj notebook 15.6" LED má Full HD rozlišení 1920x1080 :D Ale to je opravdu jen detail :D Běžný PC zvládne normálně rozlišení 1920x1080. Dokonce i můj stařičký notebook starý více jak 6 let (teď se bavím o druhém ntb) umí víc jak 1920x1080. Záleží jenom čistě na tom, jaký kdo má monitor s maximálním rozlišením... Ale jakákoliv grafická karta starší 8 let umí víc jak FULL HD rozlišení. Takže fakt tvoje argumenty jsou naprosto zcestné :D Nevím ani, v čem sis pomohl jako že pro rozlišení 1024x768 dáš grafický výkon dolů? Bože, vždyť to s tím nemá co společného!! Jde jen o obrázek dané věci a tam je fuk, jestli tam budeš mít tisíc věcí na tom nebo jen pár. Absolutně to v tom nehraje roli.

Ty si opravdu myslíš, že když si na svém ntb snížíš rozlišení a grafiku, pak to vyfotíš tak to bude méně TEN OBRÁZEK náročnej pro ostatní ho zobrazit? No to mě poser :D Fakt dokážeš pobavit...

Nevím proč opět moje bezchybné a dokonalé příspěvky. Takhle píšu normálně. To zda tě moje normální vyjadřování štve, je to čistě tvoje věc :D A k těm screenům ke Carbonu, vskutku jsem z této hry screeny nedělal. Nevím proč bych měl, hrával jsem to před více jak 5 lety...

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Thu 04. Jul 2013 19:20:08 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Takže kámo... Už jsi s tím vším trapný jak něco. Kompatibilita? Are u fucking kidding me? Ty si myslíš, že si ty podělané obrázky neotevřeš na třeba windows 98??! Pokud jsi myslel ty přechody tak i ty jdou dodatečně přes plugin "dostat" do starších distribucí, takže tu kompatibilitu jsi solidně posral.. Další věc je ta tvoje slavná "kvalita".. Ve skříni mám 10 let starou grafiku, která má dva VGA sloty s podporou (teď se podrž) 1920x1080 bodů, čili FullHD rozlišení.. Ta grafika stála tehdy nějaké 2 tisíce, takže ty tvoje kecy o ingnitiovém drahém pc si můžeš strčit víš kam :). K těm detailům (Antialisaing a Filtrování textur). Ty si jako myslíš, že tohle někoho zajímá??! Většina lidí tady je ráda, že ví, co je FullHD, natož Antialisaing nebo Filtrování textur.. Pokud sis myslel, že tohle z tebe udělá "profesionála" tak ses spletl. Ještě zpátky k tomu rozlišení.. Ta tvoje vysoká kvalita.. 1366x768 bodů je podle tebe vysoké rozlišení pro "silné" počítače? :clap: :lol: :lol:. Ty wallpapery by normálně fungovaly i na nějakém netbooku s jednojádrovým Intel Atomem :wtf:. Ikdyby to bylo FullHD tak by to fungovalo na nějakém starém počítači. Tohle akorát dokazuje jak se snažíš být "profesionální" (není to jenom tenhle topic, je jich DALEKO více), ale dle mě (určitě nejsem jediný) se akorát ponižuješ před ostatními :). Pokračuj dál a budeš mít reputaci u bodu mrazu.. Vše, co jsem zde napsal beru vážně..

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

PostPosted: Thu 04. Jul 2013 19:52:54 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Část příspvěvku nenalezena
Prosím o lock ..

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Last edited by FirstMn on Thu 04. Jul 2013 20:01:51, edited 1 time in total.

Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Thu 04. Jul 2013 20:01:12 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Tak na lock zapomeň. Tak jednoduše se z toho nevyhrabeš..

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Thu 04. Jul 2013 20:09:40 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
FirstMn wrote:
Můžete mi všichni říct co to znamená ? Jak mně to jen zajímá jací jste vy všichni "profesionálové" a jak "profesionálně" se tu všichni na foru chováte. Měli byste začít se sebou něco dělat, protože abyste se chovali tam jinak tam jinak, máte strach ? Ne ? Proč se nechováte tedy stejně "profesionálně" na serverech, ve hrách, v realu ? To bych moc rád viděl jak "profesionálně" se budete všude chovat. :thumbdown: :wtf: Ke screenům, děkuji za podporu, ale přišel jsem tu prezentovat moje screeny co ani jeden z vás neudělal, a ne se tu hádat. Prosím o lock ..


Já ti nerozumím? Kdo tu psal, že se chováme profesionálně nebo že jsme profesionálové? Proč jsi smazal obsah svého topicu, copak si nestojíš zatím co jsi napsal? Kdo se tady hádá? Proč by se to mělo locknout?

Tak popořadě. Já si na profesionála nehraji a ani jím nejsem. Chovám se a jednám naprosto všude stejně. Jak tady, tak ve hře, tak v realu a všude možně. Jsem člověk, co má svůj názor a není ovečkou. Takže nevím kde jsi přišel na to, že se všude možně chovám jinak. Ani mě neznáš, tak se takových poznámek prosím pro příště zdrž.

Dále tím že jsi smazal obsah svého topicu jsi nám jenom ukázal, že sis uvědomil co za hovadinu a nesmysl jsi tu prezentoval. A aby každý věděl o co jde a šlo, mám tu screen od RooTa: http://i.minus.com/ibeEXBLUWTZfDV.png

Koukám že jsi smazal i svojí druhou a třetí odpověď. No teda, ty jsi slušný chudáček :D tak pro jistotu na to co teď reaguji tu máš nahoře a tu první odpověď jsem pro jistotu vyfotil a přikládám také... Aby jsi se z toho tak snadno nedostal. Odpověď číslo 1: http://2i.cz/9f25a78d5e a Odpověď číslo 2: http://2i.cz/8e34b69c4f

Za další nevím kde jsi vzal že se tu někdo hádá, ty tu veřejně píšeš srač*y, tak jsem se pouze vyjádřil. Nevidím sebemenší důvod, proč by se to mělo locknout.

Sumasumárum, předvedl si se teď fakt perfektně, ZKUS ASPOŇ PŘIZNAT ŽE JSI O TOM VĚDĚL HO*NO a přestaň si tu hrát na někoho velkého a chytrého člověka, když sám víš že to není pravda.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

PostPosted: Thu 04. Jul 2013 20:14:51 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Ingnition wrote:
FirstMn wrote:
Můžete mi všichni říct co to znamená ? Jak mně to jen zajímá jací jste vy všichni "profesionálové" a jak "profesionálně" se tu všichni na foru chováte. Měli byste začít se sebou něco dělat, protože abyste se chovali tam jinak tam jinak, máte strach ? Ne ? Proč se nechováte tedy stejně "profesionálně" na serverech, ve hrách, v realu ? To bych moc rád viděl jak "profesionálně" se budete všude chovat. :thumbdown: :wtf: Ke screenům, děkuji za podporu, ale přišel jsem tu prezentovat moje screeny co ani jeden z vás neudělal, a ne se tu hádat. Prosím o lock ..


Já ti nerozumím? Kdo tu psal, že se chováme profesionálně nebo že jsme profesionálové? Proč jsi smazal obsah svého topicu, copak si nestojíš zatím co jsi napsal? Kdo se tady hádá? Proč by se to mělo locknout?

Tak popořadě. Já si na profesionála nehraji a ani jím nejsem. Chovám se a jednám naprosto všude stejně. Jak tady, tak ve hře, tak v realu a všude možně. Jsem člověk, co má svůj názor a není ovečkou. Takže nevím kde jsi přišel na to, že se všude možně chovám jinak. Ani mě neznáš, tak se takových poznámek prosím pro příště zdrž.

Dále tím že jsi smazal obsah svého topicu jsi nám jenom ukázal, že sis uvědomil co za hovadinu a nesmysl jsi tu prezentoval. A aby každý věděl o co jde a šlo, mám tu screen od RooTa: http://i7.minus.com/isBlIpEeh4iRD.png

Koukám že jsi smazal i svojí druhou a třetí odpověď. No teda, ty jsi slušný chudáček :D tak pro jistotu na to co teď reaguji tu máš nahoře a tu první odpověď jsem pro jistotu vyfotil a přikládám také... Aby jsi se z toho tak snadno nedostal. Odpověď číslo 1: http://2i.cz/9f25a78d5e a Odpověď číslo 2: http://2i.cz/8e34b69c4f

Za další nevím kde jsi vzal že se tu někdo hádá, ty tu veřejně píšeš srač*y, tak jsem se pouze vyjádřil. Nevidím sebemenší důvod, proč by se to mělo locknout.

Sumasumárum, předvedl si se teď fakt perfektně, ZKUS ASPOŇ PŘIZNAT ŽE JSI O TOM VĚDĚL HO*NO a přestaň si tu hrát na někoho velkého a chytrého člověka, když sám víš že to není pravda.


Ty toho nenecháš ? Tvá profesionalita mně opravdu dojímá. :clap: :clap: Co se týče rozlišení, Roote , převelice vysoké a nádherné ! Opravdu , toto mně dojalo, jak se tu hádáme o tom jaký je moje rozlišení Fuu a ty nám ukážeš že máš 1280x1024 , to někdo dnes má ? :O Opravdu to mně rozesmálo ! Náhodou roote proč jsi to vše skryl ? Stydíš se ? Máš strach že by někdo se ti vysmál když uvidí že tam máš FB otevreny, či co ?

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Top
   
 

PostPosted: Thu 04. Jul 2013 20:16:25 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Jinak popravdě jsem ukvapen ! Já se nechci hádat ale vy ano ! :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Děkuji roote, když ty něco potřebuješ, tak směle se mně zeptat, takto se mi to vyplatí ? Tak to teda ne :geek:

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Last edited by FirstMn on Thu 04. Jul 2013 20:24:54, edited 1 time in total.

Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz