It is currently Fri 19. Apr 2024 18:24:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 1 post ] 
Author Message

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Ingnition
PostPosted: Wed 29. May 2013 20:20:52 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
O mně

Jméno: Jan

Příjmení: Skořepa

Přezdívka/Nick: Ingnition

Jak jsem k nicku přišel: Jak jsem přišel k této zajímavé přezdívce? Na to je podstatě jednoduchá odpověď. Když jsem si chtěl v roce 2005 založit ICQ, musel jsem současně s tím napsat i nějakou přezdívku. Přemýšlel jsem tedy, jakou použít. V tom roce jsem měl velice oblíbenou hru Ignition (hra s angličákama z pohledu ze zhora). Tak jsem si řekl, že to přesně bude moje přezdívka. Jenže při opisování jména hry jsem udělal hrubku, a místo Ignition jsem napsal Ingnition. Tedy o jedno N navíc. Tím vznikla moje přezdívka, která mi od té doby zůstala.

Věk: 20

Vzdělání: Střední

Zájmy: Věnuji se převážně tvorbě grafiky (webdesign + reklama), už přibližně od roku 2008. Předtím jsem se od roku 2006 – 2007 ještě věnoval samostatnému fungování podstaty internetových stránek (HTML, PHP, CSS, mySQL atd.). Dále se zajímám i o natáčení a editací různých videí (převážně herních). Videím se věnuji již od roku 2006, a mám za sebou několik desítek videí.
Mimo jiné mě také baví fotografování, který beru spíš z pohledu odreagování. Nevidím v tom žádný směr ani zaměření, přesto mě to neuvěřitelně baví a myslím si, že výsledné fotografie nejsou vůbec špatné.
Také si občas zahraji nějakou počítačovou či konzolovou hru na Xboxu 360. Miluji dlouhé psaní a blogování, kde máte naprostou svobodu projevu a názoru. Nepostradatelně k tomu patří i čtenáři, kteří můžou přispět se svým vlastním názorem na danou věc. To je věc, která se mi neuvěřitelně líbí. A právě proto jsem vytvořil svůj vlastní blog pod adresou letajicimoucha.cz. Prostor, kam bych chtěl psát veškeré své zamyšlení, postřehy či své vlastní práce. Mimo počítačů mám rád jízdu autem, procházky v přírodě, posezení s přáteli, venkovní aktivity a v neposlední řadě miluji svou krásnou přítelkyni.

Sex. orientace: Samozřejmě že heterosexuál :D

Závislosti: Hudba, přátelé, internet a počítače, auta a přítelkyně

Nesnáším: Lež, nadávky, namyšlenost, odsuzování...
Mám rád: Postel
Můj životní cíl: Něco v životě dokázat a mít kvalitní práci, která mě bude bavit a uživí rodinu.

Oblíbenosti / Koníčky

Oblíbená barva: Vzhledem k tomu že jsem grafik, tak všechny možné :)
Oblíbený zpěvák: Robert Miles
Oblíbený žánr: Dance, trance, handz up, rock, pop - jednoduše vše co se dá poslouchat...
Oblíbená hra: GTA Vice City atd...
Oblíbený film/seriál: Je toho tolik, že už si ani nevzpomínám :)
Oblíbené místo: Doma
Oblíbené jídlo: Hranolky se smaženým sýrem :) a jednoznačně špízy!
Oblíbená kniha: Nečtu knížky, jen na internetu či na mobilu zprávy či podobně...
Oblíbený herní žánr: Akční FPS a Rally
Oblíbený tvůrce her: Rockstar Games či Codemasters

PC / Elektronika

Co používám: Mám to tak trošku zajímavé řešené. Stolní PC nemám, mám pouze dva notebooky z toho jeden herní a propojený k 24" monitorům.
Mám OS: Windows 8.1

MTA:San Andreas

Moje oblíbená mapa na MTA(Race): Ježiš, tak to si nepamatuji :D Mám rád ty staré dobré mapy za dob MTA Race...
Můj oblíbený gamemode / herní mod: DD a nově i Schooter
Co umím na MTA: (Příklad - Hrát DM mapy, Shooter , Scriptovat,...)
Oblíbený klan:[/b]

MSHost.cz
-- Toto se týká pouze MSHost , nikoli celého MTA ! --

Koho nesnáším: Namyšlený jedinci, se kterýma se nedá vůbec mluvit.
Koho obdivuji: Všechny, kteří hrají na MTA...
Kdo je / byl největší blbec na foru nebo serveru a proč: Stylko - víc snad není důvod dodávat :)
Můj oblíbený klan: San Andreas Masters
Do jakého klanu by sem se chtěl dostat: Do žádného, v SAM jsem už přes 7 let a nemám důvod jej opouštět :)
Moje cíle na MSHost.cz: Pomoct v rozvoji serveru a dodržovat určitý pořádek na serveru.

Závěr
Vzkaz ostatním: Co bych víc napsal, snad jen že všem přeji příjemné hraní na MIKI serverech a šťastný osobní život. To je snad to nejdůležitější :) Pokud se o mně někdo chce dozvědět více, koukněte na můj blog do sekce "Něco o mně": http://www.letajicimoucha.cz/neco-o-mne/, no mohl bych tu sekci taky nově aktualizovat :)

A díky všem, co si o mně něco přečetli :)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz