It is currently Sun 28. Apr 2024 1:55:16

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 6 posts ] 
Author Message

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Mám otázku...
PostPosted: Fri 27. Jul 2012 14:21:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
Zdravím,
někdo mě zná, někdo ne. Na tom ale vůbec nezáleží, každý si na mě už názor uděláte nebo už i nějaký máte...

Dneska jsem hrál na jednom z MIKI serverů, zase po nějaké době protože jsem většinou pracovně zaneprázdněný... Během hry mě napadla jedna otázka, na které bych se rád zeptal a zároveň bych byl i rád za reakce ostatních (ne jen admin team). Takže začnu:

    Otázka by se týkala administrátorského teamu. Ne, nechci se do něj přidat. To říkám předem, protože o to vůbec nemám zájem a ani moc už nehraji. Jen by mě zajímal ten obrovský počet administrátorů a to hlavně i především nízkého věku, podle čeho jste vlastně tolik lidi nabrali? Proč je podstatě celý clan N|M v admin teamu? Je to jeho vysokou aktivitou ve hře? Podle čeho berete adminy a jaký je jejich maximální počet? Nemyslíte, že by bylo fajn omezit vždy na 3 lidi z jednoho klanu? Mě to připadá, že jenom blokují místo pro mnohem vyspělejší, zkušenější lidi, kteří by mohli místo té bandy s prominutím dětí nahradit? Dneska hraju na serveru, přijde nějaký admin z N|M a vyjede na hráče, kteří si tam zkoušel dvakrát poslat bind (protože nevěděl jak se to dělá) s názvem svého klanu, ať tu reklamu smaže, že tím dělá reklamu na jejich server nebo dostane ban... Nechci nic říkat, ale rozeznají vůbec ti vaši admini, kteří nemůžou hrát MTA moc dlouho (tím pádem ani příliš zkušeností a ono to vlastně ani nemá co s MTA společného), jaký je rozdíl mezi REKLAMOU a OTRAVNÝM BINDEM? Jestli někomu připadá název klanu napsaný do chatu jako reklama a ještě ke všemu na jejich server či stránky, a hrozí mu banem zcela normální, tak já si myslím že ten člověk si admin práva nezaslouží a nemá v admin teamu co dělat. To je jako kdyby na mě vyjel s tím, že mi dá ban na serveru, protože máme napsaný název klanu v tabulce a tím zároveň prezentujeme náš server a naše stránky.

Ano, může se tu zdát že tu řeším naprostou píčovinu, ale mě to prostě zajímá podle čeho vy přijímáte nové adminy. Podle toho, co napíšou za žádost? Nebo podle toho, jaké mají skutečné zkušenosti s adminováním a hlavně rozeznáváním různých věcí, které jsou k adminování potřeba? Nebo jen že jste si dobře pokecali?

Jednoduše řečeno se mi nelíbí nerozvážné jednání některých vašich adminů, které jsou spjaté s mizivými zkušenostmi a věkem. Tím mě tedy zajímá, jakým způsobem je přijímáte. Ano, máte tu na to sekci ve foru, kde se mohu podívat. Ale vždy záleží na určitém konečném rozhodnutí "někoho", který s tím bude souhlasit.

To je asi vše, doufám že pochopíte co jsem vlastně napsal, protože jsem to napsal šíleně ale snad je to čitelné. Myslel jsem, že jste dělali nějakou redukci admin teamu, ale mě to vůbec nepřijde...


JAKÝ NÁZOR NA TO MÁTE VY?
Děkuji za vámi strávený čas u tohoto theardu.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

[SAM]Miki_Cz
 Post subject: Re: Mám otázku...
PostPosted: Fri 27. Jul 2012 14:28:40 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $1 738 468
Admini se vybiraji podle zkusenosti, podle toho jak ho hraci chteji jako admina a podle aktivity.
Klany jsou me osobne uplne u zadnice...
Adminu mame tolik, protoze kdyz jich bylo min, neak moc adminu na serverech nebylo, nebo spise, nebyli tam zadni. Adminy prijima hlavne CzSk (BARTABART).

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

N|M.CzSK
 Post subject: Re: Mám otázku...
PostPosted: Fri 27. Jul 2012 14:32:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Tak kde začít,
podle čeho nabíráme administrátory? Podívej se na složku "Žádosti o Administrátorské práva" , je tam osnova i žádosti a podle toho uvidíš...
další věc co se týče klanu N|M. , jsem Clan Leader a vždy jsem chtěl mít admin team. Nemysli/te si že každý kdo je v N|M dostane práva. Většina lidí kteří dostali AP v N|M vůbec nebyli! Všichni co dostali práva jsem automaticky pozval, tím to bude... :)
A co se týče nějakých problém s admini/hráči je tu od toho složka "Stížnosti" , veškeré odpovědi na tvé otázky nalezneš na fóru jen málo čteš a hodně píšeš, asi v tom bude chyba (bez urážky).
Myslím že jsem odpověděl jasně na vše, myslím že to není těžké pochopit, jestli ještě něco máš, piš. ;)


A zároveň i zde http://mshost.cz/mta/forum/viewtopic.php?f=7&t=1525&start=30 vidíš že nenabírám jenom já.
A ještě jedna věc, jak vidím opravdu nejsi rozkoukaný, pokud máš dotaz, máš napsat sem :arrow: http://mshost.cz/mta/forum/viewtopic.php?f=4&t=939.

___________________
Image


Top
   
 

 Post subject: Re: Mám otázku...
PostPosted: Sun 29. Jul 2012 11:35:28 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Fri 25. May 2012 21:38:18
Posts: 350
Location: Jihomoravský kraj
Quote:
Většina lidí kteří dostali AP v N|M vůbec nebyli! Všichni co dostali práva jsem automaticky pozval, tím to bude... :)

Takže až dostanu AP tak mohu jít do N|M ? To bude pro mně asi jediný způsob se tam dostat , protože tak dobrej nejsem :D :D :D :D :lol: .
Myslím že tato téma do této sekce nepatří , ale co už. A prosím , všimněte si těch smajlíků.. :D :D .

___________________
Now I in Clan DxT|


Image


Top
   
 

N|M.CzSK
 Post subject: Re: Mám otázku...
PostPosted: Sun 29. Jul 2012 20:56:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Ty by jsi byl výjimka tebe bych NIKDY nepozval natož abych ti dal AP ;)

___________________
Image


Top
   
 

SiFucz*
 Post subject: Re: Mám otázku...
PostPosted: Mon 30. Jul 2012 8:28:35 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
tak to si zabil :D

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz