It is currently Tue 21. May 2024 6:50:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 5 posts ] 
Author Message

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Fri 31. Oct 2014 1:03:52 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $330 456
Reagujem na Honyu a jeho uzavretie sťažnosti na admina =FoX=Punk. Napísal tam zopár vecí s ktorými nesúhlasím, ale daná téma je už zamknutá, takže sa musím vyjadriť tu.

viewtopic.php?f=5&t=29940
Honya napísal :

"Pročetl jsem si celý log a jsou z toho jasné následující věci:

a) to, co tu píšeš, je naprosto vytržené z kontextu
b) máš pravdu v tom, že to Punk trochu přehnal, na druhou stranu ho chápu, protože neustálé napadání Punka hlavně ze strany SAM za kraviny (typu že neřeší CZ nadávky), takže na debilní otázku "za co jsi mu dal mute", když jsi u toho byl, debilně odpověděl stylem "stfu." Další přestřelka už byla nesmyslná z obou stran.
c) toto je asi první reálně oprávněná stížnost na Punka, rozhodně to na odebrání práv není.
d) pokáral sem ho a rozhodně si dá příště na podobnou situaci pozor."


To, že to zamkneš neznamená, že tam ako posledný napíšeš nejaké blbosti, a každý to bude brať ako dogmu.
Píšeš o tom, že ja vytrhávam veci z kontextu a sám to robíš o niekoľko riadkov nižšie, ak sa ti nepáči slovné spojenie "vytrhnúť z kontextu", tak potom na to pasuje aj slovo klamstvo.
SLUŠNE a po ANGLICKY som sa ho spýtal, prečo, keď si dvaja ľudia navzájom nadávajú a z tých dvoch jeden je z fox, tak prečo jedného mutne (neviem či nie až na 1 deň) a druhému (tomu z fox) nedá mute za nadávky ani na jednu minútu. Nepýtal som sa ho prečo mu dal mute (to čo si ty nazval kravinou a pritom si si ju celú vymyslel), s tým mute súhlasím, aj keď dlžka bola dosť prehnaná. To nie je žiadne napádanie, a už vôbec nie kravina, ale je to proti pravidlám:
"3) Nenadržovat žádnému hráčovi nebo klanu.
4) Administrátor je neutrální vůči všem hráčům takže má vždy pravdu."
A až na to som dostal tú super odpoveď: stfu a od toho sa odvíjala tá nasledujúca nezmyslená diskusia, ktorá opäť pre jednu stranu skončila s mute na 1 deň a pre druhú stranu (s tými istými prehreškami) skončila beztrestne.

Ešte k tomu bodu c. Vážne mi chceš s plnou vážnosťou tvrdiť, že všetko čo sa doteraz stalo okolo Punka, a všetky sťažnosti/pripomienky/informácie ohľadom jeho konania boli neoprávnené? Ak si za tým naozaj stojíš, tak potom už ani nemusíme nič ďalej riešiť...

Ja chápem, že už si to berieš osobne, a nechceš z toho vyjsť ako trapák, ktorý presadil na server nasilu dvoch adminov, aby nakoniec ani jeden neuspel, chápem, že si chceš dokázať, že si sa ohľadom nich nemýlil, ale skús sa trochu zamyslieť a určiť aj pre neho nejakú hranicu. Už pár krát si ho "pokáral" resp. si sa s ním o tom "rozprával" (neriešim, či sa to skutočne stalo, alebo nie), ale zjavne tie pokárania nefungujú.

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

sbn-4md-
PostPosted: Fri 31. Oct 2014 15:43:07 
offline
VIP
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 18. Apr 2014 17:13:49
Posts: 621
Location: Czech Republic [CZ]

Points: 2 595 171
Cash: $1 105 992
Myslím, že tohle k ničemu nepomůže.

___________________

> Click to redirect to 4md website.


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Fri 31. Oct 2014 16:50:07 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $330 456
Pomôže to mne a môjmu vnútornému pokoju, pretože ak by som nevyjadril svoj názor na ten jeho, tak by ma "roztrhalo"...

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

SmellyRebel24
PostPosted: Fri 31. Oct 2014 19:07:00 
offline
Nováček
Nováček
User avatar

Joined: Fri 16. May 2014 16:24:24
Posts: 15

Points: 130 300
Cash: $302 932
Honya told me to don't reply but i still want to say something.
Dear hydrogarus your life must be really miserable to write so much about me and a game.
Still i don't know what i did now lol.
Yesterday I muted you because you told me 4 times to stfu and always boring me ( ye i shouldn't have done that sorry about that )
About the rest i didn't do anything wrong since it's in rules to mute when offending.
So get a life hydro seriously you are making me worried, you care more about my admin then me because i'm not really that worried about losing the rights since i can shut down the pc and have a life, something i don't know you are available of...
So you can keep chatting and arguing, you and black and etc, say whatever you want I dont care :D
Have fun!

Ah should have been in CZ? Sorry :/

___________________
Get hyper.


Top
   
 

Sharkeeer
PostPosted: Fri 31. Oct 2014 19:45:35 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 16. Mar 2014 17:11:58
Posts: 56
Location: U rodičů .

Points: 1 212 121
Cash: $196 799
Čekal jsem na den kdy budu moci s něčím co napsal Hydrogarus souhlasit a ted se to stalo . Naprosto souhlasím s tím co píše a myslím si že by si se Hony měl doopravdy zamyslet nad tím co bude s Punkem dál ..

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz