It is currently Sat 27. Apr 2024 9:10:18

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 2 of 3  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

=FoX=ArroZ
PostPosted: Sun 10. May 2015 20:10:34 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Tue 15. Apr 2014 22:13:49
Posts: 152

Points: 883 500
Cash: $324 483
proslovak wrote:
Arroz a chapem ťa ..Je nam všetkým luto ze uz nemáš admina ;((( ;)

Co to meleš ty kokote? Máš nick, že bych brečel. Přiznáváš se tím, že šukáš mámu a mě budeš litovat, že nemám admina.

___________________
Image


Top
   
 

VacolaZ
PostPosted: Sun 10. May 2015 21:39:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $912 543
Ty si k***t sekas frajera tym ze si beres moju rodinu do ust ty ubohy zebrak.....Mam ta tak strasne v pici..Dufam ze ti daju admini upozornenie za nevhodne chovanie na forum. Ps: Hlavne ze ty mas nice nick mas ho jak b***a.....Ja sa pri hre nekukam na nick.To som ale fakt nečakal ze budes az taky úbohý k***t ze si beres rodinu do ust zebrak :).

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

=FoX=ArroZ
PostPosted: Sun 10. May 2015 21:58:25 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Tue 15. Apr 2014 22:13:49
Posts: 152

Points: 883 500
Cash: $324 483
Já si beru tvoji rodinu do úst? :D :D Ty máš nick MOTHERFUCKER a já urážím tebe? :D Však ten tvůj nick uráží tebe samotného.

___________________
Image


Top
   
 

{R}!val
PostPosted: Sun 10. May 2015 22:15:56 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
proslovak wrote:
Konecneeeee...Viper good luck..Hlavne nam nesklam mikiho ako tuto pan Honya :)) PEACE

No tak ty si jenej koukám... Víš prd co se dělo v AT a meleš tady něco o někom koho vlastně ani neznáš :crazy:
proslovak wrote:
Arroz a chapem ťa ..Je nam všetkým luto ze uz nemáš admina ;((( ;)

Ano je mu to taky líto a moc... Bál se moc o své práva, na tolik si jich vážil, až začal buggovat cash... zkus přemýšlet než něco napíšeš...
+ za tu dobu co tu jsi, jak na serveru tak na forum, tak by ses mohl naučit pravidla.

Quote:
8) Zákaz multi-postingu (tzn. 2 a více komentářů za sebou).

Někteří spoluhráči tvého klanu si na pravidla potrpí, tak se jich zkus zeptat na doučování...
proslovak wrote:
Dufam ze ti daju admini upozornenie za nevhodne chovanie na forum.

To máš pravdu... Pokud si to nepletu, tak to není poprvé co píšeš jak debil 2x po sobě...

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

-[SAM]-Amoniak
PostPosted: Mon 11. May 2015 18:51:23 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 27. May 2012 13:57:46
Posts: 48

Points: 433 707
Cash: $361 934
DemiGod wrote:
proslovak wrote:
Konecneeeee...Viper good luck..Hlavne nam nesklam mikiho ako tuto pan Honya :)) PEACE

No tak ty si jenej koukám... Víš prd co se dělo v AT a meleš tady něco o někom koho vlastně ani neznáš


Prosím, nenapsal bys, co se dělo v AT? Ať nežijeme v omylu, určitě to hodně věcí objasní. Neboj, už to tu nevede FoX, takže případnou zprávu o AT ti nikdo nesmaže.

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Tue 12. May 2015 0:00:13 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Zkusím to vysvětlit stručně. Ani jedna z obou stran, nedostala to co čekala, takže nebyly naplnění podmínky, které se na začátku stanovily.
Ze strany Honyho, nebyl spokojen s prací mikiho, který hodně navrhovaných věci odmítl a zametl je pod koberec (pro některé rejpaly nešlo o návrhy pro FoX, ale pro novinky které by byly viditelné na mshost a administrátoři s tím souhlasili). Každopádně problém byl v domluvě mezi Mikim a Honym. Honya navrhoval, Miki zavrhoval (z většiny případů) Honya postupně přestal platit, protože nebyl spokojen s tím, kam to vedlo a tak Miki prostě neměl jinou možnost než zrušit partnerství. Samozřejmě majitel si může jako důvod napsat cokoliv. Je fakt že jistá nespolupráce ke konci tam byla, ale uvedený důvod nespolupráce je dle mého názoru přehnaný, protože problémy nastaly na obou stranách, i když si to někteří nemusí přiznat.
Snad jsem všem stručně a jasně vysvětlil co se přibližně dělo a proč tahle spolupráce skončila.

Každopádně nevidím žádné změny u nového majitele. Jediná změna kterou jsem zaznamenal byla ta, že v rámci obchodu byla dohoda o unbanu hráče Lanc1 který měl X krát pban.
Bude to trvat pár měsíců než budeme všichni moct zhodnotit oba spolumajitele, ale už podle některých vyjádření v admin konverzaci jde poznat, kdo nastoupil lépe a kdo si zadělal na problém jenom co 'promluvil'

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Sat 16. May 2015 23:00:13 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $330 456
Mokrajn wrote:
Bude to trvat pár měsíců než budeme všichni moct zhodnotit oba spolumajitele, ale už podle některých vyjádření v admin konverzaci jde poznat, kdo nastoupil lépe a kdo si zadělal na problém jenom co 'promluvil'


Z tohto pohľadu je teda horší Honya, že? Keďže po jeho nástupe sa pár pomerne vysoko postavených adminov radšej vzdalo funkcie, než by sa podieľalo na spolupráci s dotyčnou osobou...Takže ak porovnáš nejaké "hundranie" v admin konverzácii s dobrovoľným odchodom, tak víťaz je jasný...

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Sat 16. May 2015 23:45:12 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Hydrogarus wrote:
Mokrajn wrote:
Bude to trvat pár měsíců než budeme všichni moct zhodnotit oba spolumajitele, ale už podle některých vyjádření v admin konverzaci jde poznat, kdo nastoupil lépe a kdo si zadělal na problém jenom co 'promluvil'


Z tohto pohľadu je teda horší Honya, že? Keďže po jeho nástupe sa pár pomerne vysoko postavených adminov radšej vzdalo funkcie, než by sa podieľalo na spolupráci s dotyčnou osobou...Takže ak porovnáš nejaké "hundranie" v admin konverzácii s dobrovoľným odchodom, tak víťaz je jasný...


Jen škoda, že nevidíš, co je za konverzaci mezi admina. Nechci nikoho urážet, ale my nejsme takoví sráčové, abychom hned odcházeli. Samozřejmě jsme se o tom bavili, že se na to vysereme a bylo by nás asi 7, ale pak jsme si řekli, že mu zkusíme dát šanci.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Sun 17. May 2015 0:32:18 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $330 456
Ak to berieš z filmového, vojnového hľadiska, tak áno odísť znamená zbabelosť/sráčstvo, ak to berieš z reálneho, racionálneho hľadiska, tak ostávať tam za podmienok s akými nesúhlasíš a s ľuďmi, ktorými opovrhuješ znamená stupiditu.

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Sun 17. May 2015 21:12:05 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Takže když v reálu seženu práci, o kterou stojím, ale se šéfem nevycházím, tak jsem idiot? :clap:

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 2 of 3  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz