It is currently Sun 28. Apr 2024 11:08:30

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

-[SAM]-Kelin
PostPosted: Sat 07. Nov 2015 22:33:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Míguš, ale barvu jsi změnil, takže byla volná. Jestli si ji chtěl neměl jsi ji měnit. Lc ji už má, a když žádali tak si tam měl napsat. Teď se snima můžeš tak max domluvit soukroumně a dohodnout se, ale jinak nemáš žádný právo na to jí mít zpátky jestli ji už někdo má. Buď si najdi jinou, nebo si nech tuhle. ;)

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
PostPosted: Sat 07. Nov 2015 22:43:01 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
Kelin wrote:
Míguš, ale barvu jsi změnil, takže byla volná. Jestli si ji chtěl neměl jsi ji měnit. Lc ji už má, a když žádali tak si tam měl napsat. Teď se snima můžeš tak max domluvit soukroumně a dohodnout se, ale jinak nemáš žádný právo na to jí mít zpátky jestli ji už někdo má. Buď si najdi jinou, nebo si nech tuhle. ;)

ja ta chapem Míguš...ale ach nasere to ze Čirou náhodou daju taku ktoru sme my mali ako prvu...iba to ma nasralo...a preto nechcem aby iny klan mal taku farbu co sme my mali ako prve....ach...

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sun 08. Nov 2015 11:50:25 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Jak si změníš barvu, tvoje 'práva' na minulou barvu se ztrácí

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

{R}!val
PostPosted: Sun 08. Nov 2015 12:56:44 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
To si děláš snad prdel... Děláš ze sebe hrozný skill a pro, nikdo na tebe nemá, na všechny máš plnou hubu keců, když tě někdo zabije je to luck a podobně... Nedávno jsme se potkali na serveru a rozjížděl si na mě kecy, jak mě nebudeš poslouchat a podobně... Když máš debilní kecy, tak se nediv, že ti na to něco napíšu + slušně bez nějakých problémů a ty hned, jak ”frajer” do mě rozjíždíš tvoje kecy. A co se týká tý klanový barvy, tak my nic měnit nebudeme, ale jelikož nejsem jako ty, tak to klanu aspoň navrhnu, ale pokud bude proti, tak nepočítej, že jí změníme... A tu barvu si laskavě nepřivlastňuj, jelikož kdo měl tu barvu první byl klan viTa. v čele s leaderem Stylkem, tak přestaň psát blbosti, jak si jí ty měl první! díky. A zkus si zlepšit gramatiku díky. To je ode mě vše, protože s tebou se o něčem dohadovat to fakt nemá cenu.

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

Sharkeeer
PostPosted: Sun 08. Nov 2015 14:01:34 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 16. Mar 2014 17:11:58
Posts: 56
Location: U rodičů .

Points: 1 212 121
Cash: $196 799
Pokud vím tak první tu barvu měla viTa. ta se pak rozpadla takže ostatní klany jí mohli mít tudíž skoro stejný případ že když ty si tu barvu změnil tak ostatní klany tu barvu měli k mání a my neváhali a tu barvu si zabrali :) "kdo dřív přijde ten dřív mele"

___________________
Image


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
PostPosted: Sun 08. Nov 2015 17:16:48 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
DemiGod wrote:
To si děláš snad prdel... Děláš ze sebe hrozný skill a pro, nikdo na tebe nemá, na všechny máš plnou hubu keců, když tě někdo zabije je to luck a podobně... Nedávno jsme se potkali na serveru a rozjížděl si na mě kecy, jak mě nebudeš poslouchat a podobně... Když máš debilní kecy, tak se nediv, že ti na to něco napíšu + slušně bez nějakých problémů a ty hned, jak ”frajer” do mě rozjíždíš tvoje kecy. A co se týká tý klanový barvy, tak my nic měnit nebudeme, ale jelikož nejsem jako ty, tak to klanu aspoň navrhnu, ale pokud bude proti, tak nepočítej, že jí změníme... A tu barvu si laskavě nepřivlastňuj, jelikož kdo měl tu barvu první byl klan viTa. v čele s leaderem Stylkem, tak přestaň psát blbosti, jak si jí ty měl první! díky. A zkus si zlepšit gramatiku díky. To je ode mě vše, protože s tebou se o něčem dohadovat to fakt nemá cenu.

teraz nie o to ide ty inteligent s velkym I
...privlastnujem si predstav si lebo o "viTa" neviem ze mali taku farbu , iba o vás lebo my sme ju mali tak ako druhy, a vy ste ju slohli od nas...
a ty zas nechod do mna s gramatikou ty šašo decky lebo kto ide s gramatikou do niekoho tak nevie nic ine napisat iba inemu gramatiku rozoberat , pfff :crazy: ....chudačik...od kedy si admin si myslis ze si niekto , mudrland. a som zvedavy ze sa popytas svojich hracov o inu farbu. :problem:

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

{R}!val
PostPosted: Sun 08. Nov 2015 19:42:31 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Bože tak ty si fakt případ... Píšeš mi že jsem šašo decky, ale tak hlavně že víš kolik mi je, ale okey. šlohli od vás aha, nemáš náhodou celý RGB ? A že nevíš o viTa je to tvůj problém a né můj... Než budeš tvrdit, že si byl první, tak si zjisti zda si opravdu byl... Promiň, že na to na to neseru :o Jak už jsem psal nemá cenu se s tebou dohadovat, protože si hold jinej. Pokud budeme měnit barvu, tak to poznáš.

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
PostPosted: Sun 08. Nov 2015 21:49:47 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
DemiGod wrote:
Bože tak ty si fakt případ... Píšeš mi že jsem šašo decky, ale tak hlavně že víš kolik mi je, ale okey. šlohli od vás aha, nemáš náhodou celý RGB ? A že nevíš o viTa je to tvůj problém a né můj... Než budeš tvrdit, že si byl první, tak si zjisti zda si opravdu byl... Promiň, že na to na to neseru :o Jak už jsem psal nemá cenu se s tebou dohadovat, protože si hold jinej. Pokud budeme měnit barvu, tak to poznáš.

som pripad , a? sa neposer prosim ta...lebo aj si:)...ani ma to nezauima kolik ti je.
..mám. ...môj problem áno. ...sme boli prvý. ....som inej:D...iba ty si "normalni"....dobre, tak nedaj naspet nasu farbu. bud si snou stastny ty kopirajt.

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Mon 09. Nov 2015 7:40:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Ježiši nebreč už. Změnil jsi barvu, tudíž ta stará byla volně k mání. Nikdo nebude řešit, že tu barvu už nějaký klan měl. Kdyby se to řešilo, tak už jsou všechny barvy vybraný a žádný nový klan nevznikne, protože by nebyly barvy. Tenhle topic je úplně o hovně a dost se divím, že ho ještě nikdo nezamknul. :crazy: :crazy: :crazy:

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
PostPosted: Mon 09. Nov 2015 20:39:03 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
Erosion wrote:
Ježiši nebreč už. Změnil jsi barvu, tudíž ta stará byla volně k mání. Nikdo nebude řešit, že tu barvu už nějaký klan měl. Kdyby se to řešilo, tak už jsou všechny barvy vybraný a žádný nový klan nevznikne, protože by nebyly barvy. Tenhle topic je úplně o hovně a dost se divím, že ho ještě nikdo nezamknul. :crazy: :crazy: :crazy:

uz len mudrland tu nám chýbal:)...neviete ine slovo nez "brecenie" napisat?:D...inac chapem to ty mudroško:D...nemam slov na teba tlv:D

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz