It is currently Tue 17. Sep 2024 9:09:37

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

SiFucz*
PostPosted: Thu 07. Nov 2013 17:59:43 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Ingnition wrote:
Hodlá s tím už jako sakra někdo něco dělat? Nebo na to jako hlavní admini serou? To co mi včera na serveru předvedl Lanc mi teda fakt stačilo. Tvrdit mi, že vlastně MY si máme změnit barvu, že to HF si jí dalo a že my se máme podřídit a mít k tomu ještě dalších tucet keců? To si tu fakt někdo ze mě dělá nehoráznou prdel. To teda jako ne.


Omlouvam sa za Lanc1ho správanie niekedy je trochu živší ako má byť delá si zo všetkého srandu a potom to tak vyzerá :problem: .... a s tou farbou to riešim pýtal som od CB| s5 clanovú farbu ale keď zistili že obnovujem HF tak si ju nechavaju a robia si posmech :problem: rád by som chcel s5 HF farbu 98FF12

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Thu 07. Nov 2013 18:08:10 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Mě absolutně nezajímá, že řešíš něco s CB. Pokud jste jako klan odešli, zrušil se vám automaticky nárok na barvu a pokud si jí někdo dal místo vás, to už je vaše mínus a problém. Laskavě si co nejdříve změňte barvu na jakoukoliv jinou, než si ten váš problém vyřešíte. Nás se váš problém netýká, takže nevím proč už si dávno nedáte jinou barvu.

A garantuji, že jestli si na mě ještě jednou Lanc otevře tu svojí drzou hubu, tak mu ubalím BAN a je mi to naprosto u zadku. Fakt na takovéhle zasraný děti nemám náladu.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

SakY!#:3
PostPosted: Thu 07. Nov 2013 19:05:04 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:07:18
Posts: 346

Points: 942 594
Cash: $7 997
Ingnition wrote:
Hodlá s tím už jako sakra někdo něco dělat? Nebo na to jako hlavní admini serou? To co mi včera na serveru předvedl Lanc mi teda fakt stačilo. Tvrdit mi, že vlastně MY si máme změnit barvu, že to HF si jí dalo a že my se máme podřídit a mít k tomu ještě dalších tucet keců? To si tu fakt někdo ze mě dělá nehoráznou prdel. To teda jako ne.

:shock: Tvl... SAM mělo tu barvu dřív . Takže změna by měla URČITĚ proběhnout v HF !

___________________
CybN| !


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Thu 07. Nov 2013 19:15:26 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 380 814
Cash: $2 946 488
Měnit libovolně klanu SAM barvu nebudu. Mají právo mít svou barvu - měli jí dřív a pokud se vám to plete, tak se omlouvám.
Klan ...] moc nevidím na serveru, takže ho na x% smažu.
CB| - K tomu: Je pravda, že jako 1. ji měli HF, ale po zrušení klanu právo na barvu nemají. Domluvte s CB jestli vám tu barvu přenechají.
Řešení: Požádal bych Cl klanu HF aby si barvu (odstín) barvy změnilo.

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Thu 07. Nov 2013 21:43:59 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Tohle řešení co jsi napsal je tu už dávno, jenže pan CL odmítá barvu změnit, protože radši bude řešit měsíc něco s CB a stejně se k žádnému výsledku nedostane. Mezitím budou stále parazitovat na naší barvě a urážet, že oni na tu barvu mají právo.

PROTO TĚ NETAHLO ZNOVA ŽÁDÁM O JEJICH NÁHODNÉ ZMĚNĚNÍ BARVY, NEBOŤ HF NECHTĚJÍ SAMI OD SEBE ZMĚNIT BARVU. DĚKUJI!

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Last edited by Ingnition on Fri 08. Nov 2013 14:10:43, edited 1 time in total.

Top
   
 

JP|^
PostPosted: Fri 08. Nov 2013 12:06:03 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Mon 12. Mar 2012 21:06:16
Posts: 243

Points: 757 753
Cash: $562 805
Dej jim třeba tuhle97BFAD. Nebo se to tu bude řešit další měsíc.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Fri 08. Nov 2013 14:48:26 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Ingnition wrote:
Tohle řešení co jsi napsal je tu už dávno, jenže pan CL odmítá barvu změnit, protože radši bude řešit měsíc něco s CB a stejně se k žádnému výsledku nedostane. Mezitím budou stále parazitovat na naší barvě a urážet, že oni na tu barvu mají právo.

PROTO TĚ NETAHLO ZNOVA ŽÁDÁM O JEJICH NÁHODNÉ ZMĚNĚNÍ BARVY, NEBOŤ HF NECHTĚJÍ SAMI OD SEBE ZMĚNIT BARVU. DĚKUJI!


podľa pravidiel je zmena farby clanu povolená až po 14 dňoch od pridania do tabuľky ale inak okey ako som pozeral tak nikto nemá červenú tak by som požiadal o #FF0000 ..... a Ingni neviem s kadiaľ si zobral že NECHCEM meniť farbu tuším že si to písal v zúrivosti ale zas nemusiš odzudzovať celej clan ... áno Lanc1 je túto dobu nejaký ako to povedať pubertálny a robí si srandu s každého :think:

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Fri 08. Nov 2013 15:17:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Je to váš člen a jak se chová člen, tak hodnotím i celý klan. Neboť právě členové daný klan reprezentují. V zuřivosti? Přijde ti normální, že včera přijdu na server a zase rejpe stylem, kdy si teda už změníme barvu? Jestliže tohle měl být slavný návrat HF, tak jste to pánové solidně zesrali! Členové banda namyšlených kryplů, kterým vede Lanc1. Nechce se mi věřit, jakým způsobem se změnil v chování, kdy do každého rejpe, je namyšlený a evidentně on je ten nejlepší. Promiň, ale s takovýmhle chováním u mě HF skončilo a mrzí mě, že to dostal do rukou zrovna někdo jako je on.

Vůbec se tu s tebou nemám o čem dohadovat, krypl povolil váš klan přidat do tabulky s barvou, kterou si ani neověří. Pak tu děláte šaškárnu s tím, že to furt řešíte s CB jak vám vzali barvu. Co mě je doháje do vašich problémů? Už jenom ta ohavnost tam dát stejnou barvu jaku tu naši mi stačí. Ani bych se nedivil, kdyby ji navrhnul všeznalej Lanc1 - každopádně souhlasit jsi s tím musel i ty, takže... Prostě jste u mě klesli na tu nejnižší příčku česko-slovenských klanů. Tohle chování který tu předvádíte rozhodně neprojevuje vaší rozumnost a "profesionálnost".

Chovat se jako Lanc1 u nás v klanu, tak okamžitě letí. Takové zasraný kidy co si o sobě myslí kdo ví co já trpět nebudu a ještě jednou mi podá otázku, kdy si změníme barvu či jakékoliv kecy okolo, dávám mu ban na hodně dlouho.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Fri 08. Nov 2013 16:55:45 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Ingnition wrote:
Je to váš člen a jak se chová člen, tak hodnotím i celý klan. Neboť právě členové daný klan reprezentují. V zuřivosti? Přijde ti normální, že včera přijdu na server a zase rejpe stylem, kdy si teda už změníme barvu? Jestliže tohle měl být slavný návrat HF, tak jste to pánové solidně zesrali! Členové banda namyšlených kryplů, kterým vede Lanc1. Nechce se mi věřit, jakým způsobem se změnil v chování, kdy do každého rejpe, je namyšlený a evidentně on je ten nejlepší. Promiň, ale s takovýmhle chováním u mě HF skončilo a mrzí mě, že to dostal do rukou zrovna někdo jako je on.

Vůbec se tu s tebou nemám o čem dohadovat, krypl povolil váš klan přidat do tabulky s barvou, kterou si ani neověří. Pak tu děláte šaškárnu s tím, že to furt řešíte s CB jak vám vzali barvu. Co mě je doháje do vašich problémů? Už jenom ta ohavnost tam dát stejnou barvu jaku tu naši mi stačí. Ani bych se nedivil, kdyby ji navrhnul všeznalej Lanc1 - každopádně souhlasit jsi s tím musel i ty, takže... Prostě jste u mě klesli na tu nejnižší příčku česko-slovenských klanů. Tohle chování který tu předvádíte rozhodně neprojevuje vaší rozumnost a "profesionálnost".

Chovat se jako Lanc1 u nás v klanu, tak okamžitě letí. Takové zasraný kidy co si o sobě myslí kdo ví co já trpět nebudu a ještě jednou mi podá otázku, kdy si změníme barvu či jakékoliv kecy okolo, dávám mu ban na hodně dlouho.


Nechcem sa tu s tebou hádať ohľadom Lanc1ho áno je to krypl ktorý sa nevie chovať poslednou dobou .... kedysi sa choval rozumne ale akosi mu to vyfrčalo z hlavy -.- ..... vždy sa nájde nejaká vynimka v clane ktorá robí neplechy ako teraz Lanc1 nie však každý neje ako on ale keď to ty berieš tak , tak asi ti to nevymluvim........... Lanc1ho som "pokarhal" takže uvidím pokiaľ sa to nezmení tak je tu tá možnosť že sa môže rozlúčiť s HF .....

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Sun 10. Nov 2013 13:05:50 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 380 814
Cash: $2 946 488
Barva změněna na FF0000
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz