It is currently Thu 03. Oct 2024 5:23:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

eX.Lanc1
PostPosted: Thu 12. Dec 2013 20:56:38 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Neoháněj se, že tu hru nebereš vážně apod., to s tím moc nesouvisí, admin musí prostě dodržovat pravidla. Nad tvým přístupem myšleno jen, že jsi napsala: nevím, co řešíte a že řešit kraviny je tu běžný ( tvé adminování nesoudím, neznám tě). Mohla jsi se možná omluvit, že sis to zapomněla změnit nebo něco v tomto smyslu. Jinak ale s odebráním práv nesouhlasím, pokud je pravda, co říkáš. V pravidlech sice je, že za sdělení svých údajů k účtu je odebrání admin práv, ale jen kdysi řekla heslo (pravděpodobně v době, kdy ještě nebyla adminka-tudíž řekla heslo ke svému hernímu účtu bez admin lvlu a to je podle mě jen její věc) a zapomněla ho změnit-to je vše, co udělala špatně, takže trošku tvrdý trest podle mě, když si vezmete, že nějakou dobu tu adminuje (zřejmě doteď bez jakýchkoliv stížností) a hned odebrání práv. Ani na lvl down to podle mě není, protože pravidla v podstatě neporušila (resp. nechtěně porušila, ale jen tím, že si zapomněla heslo a v důsledku toho se jí dostal Matrx na účet), max. varování za nedůslednost.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

Black::.nixxi
PostPosted: Thu 12. Dec 2013 23:03:24 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Fri 19. Oct 2012 20:54:01
Posts: 6
Location: Ústí nad Labem

Points: 1 662 846
Cash: $10 041 568
Lanc1 wrote:
Neoháněj se, že tu hru nebereš vážně apod., to s tím moc nesouvisí, admin musí prostě dodržovat pravidla. Nad tvým přístupem myšleno jen, že jsi napsala: nevím, co řešíte a že řešit kraviny je tu běžný ( tvé adminování nesoudím, neznám tě). Mohla jsi se možná omluvit, že sis to zapomněla změnit nebo něco v tomto smyslu. Jinak ale s odebráním práv nesouhlasím, pokud je pravda, co říkáš. V pravidlech sice je, že za sdělení svých údajů k účtu je odebrání admin práv, ale jen kdysi řekla heslo (pravděpodobně v době, kdy ještě nebyla adminka-tudíž řekla heslo ke svému hernímu účtu bez admin lvlu a to je podle mě jen její věc) a zapomněla ho změnit-to je vše, co udělala špatně, takže trošku tvrdý trest podle mě, když si vezmete, že nějakou dobu tu adminuje (zřejmě doteď bez jakýchkoliv stížností) a hned odebrání práv. Ani na lvl down to podle mě není, protože pravidla v podstatě neporušila (resp. nechtěně porušila, ale jen tím, že si zapomněla heslo a v důsledku toho se jí dostal Matrx na účet), max. varování za nedůslednost.


Promiň, ale já už tu neberu poslední dobou nic vážně vzhledem k tomu, co tady dokážou řešit a kvůli čemu se pohádat, nemyslím ted můj případ ale tak obecně.. Každopádně už dlouhou dobu jsem se chystala práva odevzdat, takže to už nějak neřeším :-) ale díky, jsi asi jediný, kdo to celé pochopil.

___________________
Image


Top
   
 

ReD*-*
PostPosted: Fri 13. Dec 2013 19:40:01 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Taz prosím ťa zmlkni, si level 3 a nepoznáš ani pravidlá serveru na ktorom si admin. Facku si možeš dať akurát ty...


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Tue 17. Dec 2013 13:09:25 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 189
Cash: $2 956 753
Stížnost se zamítá.
Ano Matrx věděl ACC od účtu, ale to před tím než nikki byla adminka. To, že jsi to neuvědomila a poznala to až "pozdě", kdy se něco stalo.
Nikki už si změnila heslo. Byla negradována na lvl 1.
A jak tu pořád píšete o Sauronovi, tak to není jeden a ten stejný případ. - Společné jsou v tom, že se adminům někdo dostal na účet. Rozdíl je v tom, co následovalo pak. V Sauronovo případě dotyčný pobanoval server. U nikki pouze setoval mapy a to nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Dával blow (To je celé). K žádnému banu nedošlo. - Prostě se choval jako zodpovědný admin.

Ovšem pokud by se něco takového dále opakovalo, tak bezpodmínečně bez AP.
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz