It is currently Tue 17. Sep 2024 8:59:39

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

 Post subject: Stížnost na mikiho.
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 15:50:10 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Sat 16. Feb 2013 19:06:21
Posts: 70
Zdravím.

Mám tu takovou stížnost, ano, stížnost na mikiho. Ne, nebojím se, že toto smaže, a dá mi ban. Klidně. Jde mi jenom o to, aby se servery zlepšili, vzhledem k tomu, že každý návrh od hráčů buď zamítne, nebo napíše "uvidíme", tak hráči odcházejí. Miki, zamysli se, na serveru by mělo bejt také něco z hráčů. Server je vlastně tvořený z půlky hráčema . Hráči bez toho, aby měli nějaký podíl na serveru, tak se budou nudit, a odcházet na jiné servery. Klidně mi říkej že jsem chytrák,k***t, co chceš. Ale, tohle už dál nejde, ignoruješ všechny návrhy, věnuješ se hlavně sobě, aby ty jsi byl ten nejlepší na MTA scéně. Ano, byl bys, kdyy trošku poslouchal hráče..
Toť vše, ať se vyjádří všichni, hlavně ty miki, zkus se zamyslet.

P.S : Menší konverzace s mikim :
[13:44:26] Martin: Gratuluju
[13:44:28] Martin: Server jde dopíče
[13:44:45] Martin Zaloudek (MIKI): wat?
[13:44:55] Martin: Nic
[13:44:57] Martin Zaloudek (MIKI): to lidi rikaj uz pres rok
[13:45:05] Martin Zaloudek (MIKI): a furt tam neni
[13:45:07] Martin Zaloudek (MIKI): :D
[13:45:09] Martin: Kdo?
[13:45:10] Martin: :D
[13:45:14] Martin Zaloudek (MIKI): ten server
[13:45:19] Martin: Ha
[13:45:21] Martin: Chce to nábor
[13:45:24] Martin: furt vyhazuješ
[13:45:25] Martin Zaloudek (MIKI): to rucite
[13:45:25] Martin: a nikoho nemáš :D
[13:45:34] Martin Zaloudek (MIKI): mame 27 adminu
[13:46:11] Martin: Tak to gratuluju
[13:46:15] Martin: ta kolik jich je aktivních?
[13:46:15] Martin: 5
[13:46:17] Martin: (y)
[13:46:34] Martin Zaloudek (MIKI): se podivej na admin list
[13:46:40] Martin: No fuj tyvole:D
[13:47:21] Martin: Radši než tohle
[13:47:44] Martin Zaloudek (MIKI): hah
[13:47:50] Martin Zaloudek (MIKI): (rofl)
[13:48:03] Martin: Protože seš línej jak svině a tomu serveru se nevěnuješ, na všechny náměty píšeš "Uvidím co se s tím dá dělat"
[13:48:08] Martin: A nic s tim neuděláš
[13:48:20] Martin Zaloudek (MIKI): prosimte nemel, jo?
[13:48:25] Martin Zaloudek (MIKI): dalsi chytrak
[13:48:42] Martin: Tak jo, dej si nějakej random nick
[13:48:48] Martin: a jdi se tam podívat, a uvidíš (hlavně DM)


Jak chcete hráči, buď budete ovce, nebo pravý hráči.

___________________
Image


Last edited by EnergyX on Mon 26. Aug 2013 16:20:13, edited 3 times in total.

Top
   
 

ReD*-*
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 16:01:12 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Dejte Energymu ban, stiznost na mikiho, to si zasluzi PERMA


Top
   
 

LazyFox83
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 16:01:56 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
Usmevne...
Prave pred chvili probehl mensi update kde sem zrealizoval par napadu ze sekce "Namety", takze radsi nemel.

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 16:02:34 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Image

Spoiler: show
Musel jsem si rýpnout :D


K topicu: ono to je ale málo miki.. Uděláš update jednou za uherský rok. To nestačí..

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

Dixxi
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 16:07:10 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Sun 13. Jan 2013 15:14:04
Posts: 128
Location: Hradec Králové

Admin Level: 4
Points: 4 949 416
Cash: $17 056 843
Ty mu tady nadáváš, ale chceš po něm ,,map managera".
Trochu Dafuck xD

___________________
DiXxi^


https://www.youtube.com/watch?v=OXPUiE_ ... e=youtu.be


Top
   
 

-[SAM]-SULFANcz
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 16:25:53 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Sun 27. May 2012 11:01:01
Posts: 372
Location: Praha

Points: 359 481
Cash: $687 150
Já myslím, že se Miki o server stará dobře. Je na něm, jaký update zrealizuje a kdy - určitě to není žádná sranda skript vymyslet a potom ho ještě odzkoušet a odladit, aby hráči nepsali do sekce bugy, jak to nefunguje. Sice by mohly být updaty častější, ale je potřeba rozlišovat mezi blbostmi (statistikami nejlepších, vybírání si barviček) a potřebnými updaty, které podpoří server z hlediska funkčnosti. Sice některé jiné servery mohou mít takových udělátek a blbostí spoustu, ale vše spolu může kolidovat a být nepřehledné. Navíc pokud na serveru update proběhl, tak to nemusí být hned viditelné - může se jednat o updaty, které přímo nesouvisí s grafickými udělátky, ale podpoří např. stabilitu a zmíněnou funkčnost serveru.

___________________
-[SAM]-SULFANcz
Taktik týmu SAM (San Andreas Masters)

Klanový web: http://www.sam-clan.eu
Osobní web: http://www.sulfan.cz

Jsem pouze DD a občasný FunDD hráč. Na DM mě zpravidla neuvidíte.
Nesetuji mapy, které se potom hrají 50x za sebou. Mezi ně patří Seventowers, Fivetowers, Edos (všechny), Superman.


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 16:41:42 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 769 127
Cash: $147 667 387
Ryder wrote:
Dejte Energymu ban, stiznost na mikiho, to si zasluzi PERMA


Probuď se
Jinak ke stížnosti. Miki podle mě poslední dobou celkem zabral, nemůžu říct, že je to perfektní, ale lepší než nic, je pravda, že mnoho dobrých nápadů nebylo zrealizováno (některé byli). Už přes půl roku jsme říkali mikimu ať přidá tabulku winu na DD a Fundd, samozřejmě tam dodnes tabulka není, protože sám miki říkal, že se mu to nechce dělat. To samé i o 'velkém updatu' Nejvíce mi vadí administrátorské věci. Mám na mysli, že miki prostě chce aktivní administrátory to budou aktivní v kuse, ale většinou pokud lidem je nad 15 let, tak je jasné, že aktivita 3-5h denně je maximum.
Hráči chodí ven, mají brigády, dovolenky, atd.. Během školy opět nemůžou být pořád aktivní, protože je škola. Podle mě je lepší mít méně aktivní administrátory s 'mozkem' než 13 leté děti co jsou aktivní '25h' v kuse, ale nedokážou ani setnou mapu.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 17:00:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Měl jsem něco připraveného no ale to je jedno jen to tady vložím :)

Začnu jednoduše a kritikou a na koho? no přece na mikiho.
- Sere na návrhy, pokud se dobře kouknete je tady hodně návrhů a dobrých ale prostě miki je neudělá protože je líny, jednoduše na to sere. Celkem dobrý příklad je ''MEGA UPDATE''
- PENÍZE
ano, právě to je priorita mikiho aby měl peníze, je snad někde návrh ohledně světel které přidal do VIP ? ANO NENÍ. Proč to udělal aby si dalši koupili VIP a přispěli mu peníze, většina peněz co dostane z VIP jde přímo jemu a pokud ne (pochybuji) tak je to jedno.
Otázka pro něho... ty světla si kde vyhrabal? takové sračky světla... horší už nejsou asi...
Proč vlastně tady o penězích, no jde o to že on dostává a hovno dělá. Kdyby něco dělal tak už je MEGA UPDATE hotový a spousta dalších návrhů také.
- DD
jeho přístup k DD serverům vždy byl je a vsadím se že i bude 0vý. Proto tam také hraje tak málo hráčů, kdyby do nich dal taky nějakou práci tak tam může být více lidí než hraje doposud.
- Admini
Miki chce v AT aktivní adminy, nojo ale ti aktivní nemají rozum, natož ti méně aktivní kteří ho mají tak ty buď nevezme do AT nebo vezme a poté vyhodí. Přesněji nabírá retardy kteří tam jsou no... sice nejsou ale vezmeme to tak že tam jsou 25 hodin denně.


Chce aby byli admini aktivní, ah ano je to potřeba ale proč tady pracovat když za to nic není myslím to tím že návrhy nedělá hlavně.

Miki nevím jestli si to uvědomuješ, ale nejspíše ne protože tobě jde o peníze a né o hráče, že oni odcházejí, končí tady protože ty servery jdou do pi..

Potom tady jsou prosby některých hráčů např. o smazání účtů, když to majtel účtu chce proč mu nevyhovět?! Admin má přeci vyhovět hráči ne? No a miki to nedělá v žádném případě.

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

LAX
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 17:19:50 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 313 980
MrM4sl0 wrote:
Proč vlastně tady o penězích, no jde o to že on dostává a hovno dělá. Kdyby něco dělal tak už je MEGA UPDATE hotový a spousta dalších návrhů také.


eh..
1. robí podľa mňa dosť. (nemôže zas pracovať cely deň).
2. to že chce aj nejaké tie peniaze je logické, predsa by nedával do niečoho peniaze ak by s toho nemal nič (napr.: vps)
Niekedy je spolu na serveroch aj 90 hráčov čo je super (keby to bolo 5 in 1 tak by to bolo ešte lepšie).


Jedna vec sa mi nepáči že to "Mega update" ešte stále není.
Keby (si) pracoval na tom update (pomaly) tak možno do konca tohto roku by to mohlo aj byť ne? A keby bolo DM/DD/Shooter/Race všetko na jednom serveri tak by to bolo úplne že super. Podľa mňa by vtedy stačilo aj 20 adminov keď všetko by bolo na jednom serveri.

Ja by som ešte síce pridal miestnosť "FUNDD" na ktorom by boli mapy ako Seven Towers a FiveTowers, lenže ty si povedal (už skôr) že je to blbosť, aj keď si zober že to blbosť není, keď nejaký hráči majú radi Seven towers a nejaký len čisto shooter mapy. Tak by aspoň nevznikali zbytočné hádky. A bolo by určite aj viac hráčov ak by bolo osobitne Seven a osobitne shooter.

Ja viem že to není jednoduché spraviť to mega update, ale ak by si pracoval na tom pravidelne tak by to už možno aj bolo.

Administrátori - Je nás myslím dosť, 25 - 30 adminov v pohode stačí

Mokrajn wrote:
Hráči chodí ven, mají brigády, dovolenky, atd.. Během školy opět nemůžou být pořád aktivní, protože je škola.

Počas prázdnin nemôžu byť aktívny ? takže potom nemôžu byť aktívny nikdy asi :lol: Blbosť toto. Myslím že 1-3 hod na serveri není až tak veľa cez prázdniny.

No a servery sú podľa mňa v dobrom stave.

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

-[SAM]-SULFANcz
PostPosted: Mon 26. Aug 2013 18:28:06 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Sun 27. May 2012 11:01:01
Posts: 372
Location: Praha

Points: 359 481
Cash: $687 150
MrM4sl0 wrote:
právě to je priorita mikiho aby měl peníze
Miki nevím jestli si to uvědomuješ, ale nejspíše ne protože tobě jde o peníze a né o hráče, že oni odcházejí, končí tady protože ty servery jdou do pi..


S tím nesouhlasím, nemyslím, že by Mikimu šlo pouze o peníze. Provoz všech serverů je velice drahý a tak možnost VIP beru spíše jako příspěvek hráčů na chod serveru a ne jako nějaké obrovské zvýhodnění. Nevím, jestli se hráč se zakoupeným VIP může na serveru cítit jako nadčlověk, pokud si dokáže změnit barvu světel .. :D A že dostane valnou většinu peněz z částky při placení VIP? To taky není pravda.

MrM4sl0 wrote:
Miki chce v AT aktivní adminy, nojo ale ti aktivní nemají rozum, natož ti méně aktivní kteří ho mají tak ty buď nevezme do AT nebo vezme a poté vyhodí.


To je fakt, že se aktivní a jak říkáš dostatečně "rozumní" hráči nevyskytují a je problém sehnat někoho, kdo bude splňovat nějaký kompromis. Ale nemyslím, že by Miki někoho bezhlavě vyhazoval nebo nabíral. Každý administrátor by měl hrát tak často, jak uvedl, že bude hrát ve své přihlášce do AT.

___________________
-[SAM]-SULFANcz
Taktik týmu SAM (San Andreas Masters)

Klanový web: http://www.sam-clan.eu
Osobní web: http://www.sulfan.cz

Jsem pouze DD a občasný FunDD hráč. Na DM mě zpravidla neuvidíte.
Nesetuji mapy, které se potom hrají 50x za sebou. Mezi ně patří Seventowers, Fivetowers, Edos (všechny), Superman.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz