It is currently Sun 05. May 2024 2:59:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

-HF-Moki
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Sun 06. Dec 2015 20:57:59 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Nemám žádnou povinnost ti měnit barvu !
Důvodu je hned několik
1. Neuměl jsi si vybrat barvu
2. Potom jsi si stěžoval hráčům DeF jaký jsem čurák, že jsem ti to nezměnil
3. Nech to acceptne a hotovo. Přišlo mi to jako rozkaz, prostě to změň ! Tohle se mi nelíbilo
4. Tvoje chování na serveru a foru, je nevhodné a o to víc, mám důvod ti to zamítnout. Chováš se jako idiot, nadáváš na mě členům klanu a pak si stěžuješ, že ti zamítnu změnu barvy ? Zamysli se nad tvým chování, a výrazy jakými se povyšuješ

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Sun 06. Dec 2015 21:15:18 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
Mokrajn wrote:
Nemám žádnou povinnost ti měnit barvu !
Důvodu je hned několik
1. Neuměl jsi si vybrat barvu
2. Potom jsi si stěžoval hráčům DeF jaký jsem čurák, že jsem ti to nezměnil
3. Nech to acceptne a hotovo. Přišlo mi to jako rozkaz, prostě to změň ! Tohle se mi nelíbilo
4. Tvoje chování na serveru a foru, je nevhodné a o to víc, mám důvod ti to zamítnout. Chováš se jako idiot, nadáváš na mě členům klanu a pak si stěžuješ, že ti zamítnu změnu barvy ? Zamysli se nad tvým chování, a výrazy jakými se povyšuješ


preco by si nemal? preto si aj admin a to hned petka aby si zmenil aj farbu ked to niekto dá na forum.
.
1. ano, nevedel som si vybrat, potom som si predsa vybral ale mi tu pises take co ani neni pravda...

2. vôbec! :D curaka a nic take som na teba nepisal!...tolko som napisal ostatnym ze si neferovy ..stazoval som sa ostatnym ze si mi nedal farbu, ale neohovoril som ta!...to mi niekto pisal ze si to, odpovedal som ze " nj, vidis" ...takze si nevymslaj ked ani sam nevies ako to je.

3. tak to je tvoja chyba ze ti to prislo ako rozkaz!...pricom to nebolo rozkaz, si petka admin lebo mas davat/zmenit to co na forum daju CL ...napr. zmenu klan farby, ako som to dal aj ja, ty si myslel stym "nech to acceptne a hotovo" ze ti rozkazujem, ale nie. mas admin lvl 5! lebo mas pracu aby si aj zmenil co sem davaju hracy. ...preto som to tak napisal, ze nech uz nepisu tam ostatny nezmysli, nech to uz acceptnes a hotovo. ...

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

-[SAM]-W!z@rD
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Sun 06. Dec 2015 22:08:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 18:09:05
Posts: 958
Location: Česká republika

Points: 895 758
Cash: $1 287 944
Mokrajn wrote:
Nemám žádnou povinnost ti měnit barvu !
Důvodu je hned několik
1. Neuměl jsi si vybrat barvu
2. Potom jsi si stěžoval hráčům DeF jaký jsem čurák, že jsem ti to nezměnil
3. Nech to acceptne a hotovo. Přišlo mi to jako rozkaz, prostě to změň ! Tohle se mi nelíbilo
4. Tvoje chování na serveru a foru, je nevhodné a o to víc, mám důvod ti to zamítnout. Chováš se jako idiot, nadáváš na mě členům klanu a pak si stěžuješ, že ti zamítnu změnu barvy ? Zamysli se nad tvým chování, a výrazy jakými se povyšuješ


Nejlepší by bylo dát mu ban za bod #4 a byl by klid.

___________________
Image

-[SAM]-W!z@rD

San Andreas Masters member since 4/11/2013


Top
   
 

-HF-KuDeR
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 17:40:16 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'

Joined: Sat 06. Dec 2014 20:56:39
Posts: 99

Points: 954 747
Cash: $2 650 141
TysonPapa wrote:
...chcel som modru a NEacceptovali ste mi ju preto lebo ju mal " |MoD| " pricom som ja som dal ako prvy ze chcem zmenu...acceptovali ste pre |MoD| tu modru farbu potom som ja nevedel dat modru, pricom nie jeden modrych klanov su-.-


Jáj tak ty už nepoznáš ani kalendár.......


Dion žiadosť o zmenenie farby Napsal: úte 24. lis 2015 17:05:38
Tyson žiadosť o zmenenie farby Napsal: ned 29. lis 2015 16:42:38


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 17:50:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
A5) Nutností je dodržovat osnovy a pravidla daných sekcí fóra.
A11) Pokud podáváte na někoho stížnost, jste povinen mluvit pouze a jen pravdu, jinak se může stížnost obrátit proti Vám!
A14) Při zakládání nového tématu uveďte stručně informativní předmět. (Např. "Bug", "Stížnost" atp. nejsou informativní. "Bug při přihlašování" a "Stížnost na admina miki_cz" jsou správně.)

- Klan lze přejmenovat/změnit barvu/Název po 2 týdnech (14 dní) existence nebo 14 dní ode dne poslední úpravy .
- Pokud bude jasně rozhodnuto, že clan(barva, atd.) se nepřidá/nezmění, neptejte se na důvod! Ne znamená ne!
- Po zamítnutí žádosti je nutno čekat 14 dní pro další žádost o přidáni clanu/změnění barvy.

26.11.20.15 | 29.11.2015 | 29.11.2015 | 5.12.2015
Neustále porušuješ pravidla a ještě si podáš stížnost na adminy, že neplní svojí práci, tak jak mají? To mi přijde jako vrchol drzosti. Můžeš být rád, že si nedostal ban tady na fóru.
Moki není povinen ti měnit barvu, když se chováš s prominutím jako vůl :roll:

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 18:02:51 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
Buke wrote:
A5) Nutností je dodržovat osnovy a pravidla daných sekcí fóra.
A11) Pokud podáváte na někoho stížnost, jste povinen mluvit pouze a jen pravdu, jinak se může stížnost obrátit proti Vám!
A14) Při zakládání nového tématu uveďte stručně informativní předmět. (Např. "Bug", "Stížnost" atp. nejsou informativní. "Bug při přihlašování" a "Stížnost na admina miki_cz" jsou správně.)

- Klan lze přejmenovat/změnit barvu/Název po 2 týdnech (14 dní) existence nebo 14 dní ode dne poslední úpravy .
- Pokud bude jasně rozhodnuto, že clan(barva, atd.) se nepřidá/nezmění, neptejte se na důvod! Ne znamená ne!
- Po zamítnutí žádosti je nutno čekat 14 dní pro další žádost o přidáni clanu/změnění barvy.

26.11.20.15 | 29.11.2015 | 29.11.2015 | 5.12.2015
Neustále porušuješ pravidla a ještě si podáš stížnost na adminy, že neplní svojí práci, tak jak mají? To mi přijde jako vrchol drzosti. Můžeš být rád, že si nedostal ban tady na fóru.
Moki není povinen ti měnit barvu, když se chováš s prominutím jako vůl :roll:


:D to nebolo stiznost...iba som chcel vediet o co vlastne ide ked mi ju nevedel vzdy acceptnut!...a ocom tocis? :D...ja som nepovedal ze si nerobi svoju pracu , lebo robi, dava mi deccline vsade...napisal preco....podla mna to bolo nedorozumenie, ked si myslel ze JA som mu nadaval do curaka...ale je to tam hore napisane ze co ako bolo..preto mi ju nezmenil...ale teraz neviem co ako bude ;) . ....A tu som skoncil stoutou "debatou" . :wave:

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 18:15:42 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
Ohledně toho urážení - věřím spíš víc Mokimu než-li problémovému hráči.
Pokud tohle teda není stížnost, co to dělá v této sekci? Nechceš to dát příště radši do sekce "vylévání zlomeného srdíčka"?
Když neumíš dodržet ani pravidla pro podávání stížnosti, radši příště napiš klasicky na skype adminovi a nezakládej zbytečné topicy.

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 18:22:56 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
[quote="Buke"]Ohledně toho urážení - věřím spíš víc Mokimu než-li problémovému hráči.
Pokud tohle teda není stížnost, co to dělá v této sekci? Nechceš to dát příště radši do sekce "vylévání zlomeného srdíčka"?
Když neumíš dodržet ani pravidla pro podávání stížnosti, radši příště napiš klasicky na skype adminovi a nezakládej zbytečné topicy.[

si vymlety, a si funny pípl :D ...ver komu chces, nezauimas ma ...a este pekne ked veris mokimu:D logic šuline logic!....boze, ze vy sa musite vzdy hrat na mudre deti iba preto lebo na neakom servery ste admini :D ...

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

-HF-Dankoooo
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 18:24:35 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 17. Aug 2012 11:32:41
Posts: 526
Location: Mars...

Points: 1 315 598
Cash: $2 685 604
TysonPapa wrote:
Buke wrote:
Ohledně toho urážení - věřím spíš víc Mokimu než-li problémovému hráči.
Pokud tohle teda není stížnost, co to dělá v této sekci? Nechceš to dát příště radši do sekce "vylévání zlomeného srdíčka"?
Když neumíš dodržet ani pravidla pro podávání stížnosti, radši příště napiš klasicky na skype adminovi a nezakládej zbytečné topicy.[

si vymlety, a si funny pípl :D ...ver komu chces, nezauimas ma ...a este pekne ked veris mokimu:D logic šuline logic!....boze, ze vy sa musite vzdy hrat na mudre deti iba preto lebo na neakom servery ste admini :D ...

Tak teda ukonč toto cvičenie gramatiky a zdrž sa ďalších retardovaných komentárov inak ťa postihne ban na fóre
Pac a pusa.

___________________
"Russian democracy is the power of the Russian people with their own traditions of national self-government, and not the realisation of standards foisted on us from outside." Vladimir Putin
Spoiler: show
Image


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
 Post subject: Re: Farba!
PostPosted: Mon 07. Dec 2015 18:31:43 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
D4n!el wrote:
TysonPapa wrote:
Buke wrote:
Ohledně toho urážení - věřím spíš víc Mokimu než-li problémovému hráči.
Pokud tohle teda není stížnost, co to dělá v této sekci? Nechceš to dát příště radši do sekce "vylévání zlomeného srdíčka"?
Když neumíš dodržet ani pravidla pro podávání stížnosti, radši příště napiš klasicky na skype adminovi a nezakládej zbytečné topicy.[

si vymlety, a si funny pípl :D ...ver komu chces, nezauimas ma ...a este pekne ked veris mokimu:D logic šuline logic!....boze, ze vy sa musite vzdy hrat na mudre deti iba preto lebo na neakom servery ste admini :D ...


Tak teda ukonč toto cvičenie gramatiky a zdrž sa ďalších retardovaných komentárov inak ťa postihne ban na fóre
Pac a pusa.


:D jéj, dalsi adminko :lol: :lol: :lol: .... omg normalne si ma vylakal :/ :D ... :wave: :wave:

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz