It is currently Sat 27. Apr 2024 17:26:49

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

PostPosted: Fri 22. Jan 2016 18:43:56 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 07. Jul 2014 6:24:57
Posts: 52
Nick hráče: Hydrogarus, Trend.
Server na kterém se to stalo: dd
Datum a čas kdy se to odehrálo: 22.1. 2016 o 17:25
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil): Dotyční dvaja úmyselne zdržiavali hru, i keď neboli afk. Vedome nehrali 3,84 minúty a tým zdržiavali hru pre ostatných hráčov, i keď mohli hrať.
Screen po případě svědci(minimálně dva):
Na šiestich screenoch je zachytené ako stáli na mieste bez boja celých 3,84 minúty.

28:14 http://www.img.tpx.cz/uploads/zdr%C5%BEovaniehydro1.png
27:39 http://www.img.tpx.cz/uploads/zdr%C5%BEovaniehydro2.png
26:42 http://www.img.tpx.cz/uploads/zdr%C5%BEovaniehydro3.png
26:00 http://www.img.tpx.cz/uploads/zdr%C5%BEovaniehydro4.png
25:25 http://www.img.tpx.cz/uploads/zdr%C5%BEovaniehydro5.png
24:32 http://www.img.tpx.cz/uploads/zdr%C5%BEovaniehydro6.png


Top
   
 

[SAM]paciko
PostPosted: Fri 22. Jan 2016 18:56:47 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sat 19. Oct 2013 12:42:49
Posts: 25

Points: 192 012
Cash: $151 394
Lidi, lidi.. Až dostanete rozum, tak se z toho zblázníte.. Kdybych řešil takovýhle blbosti za těch 9 let u MTA, tak má semnou za stížnost problém asi 2000 lidí.. Nezastávám se jen proto, že je Hydro od nás, reagoval bych stejně i kdyby byla stížnost třeba na Fantomase od vedle. Prostě je to dětinská stížnost a pokud tě mrzí, že jsi přišel o 3 minuty drahoceného času čekáním na nové kolo, tak nepochopim, že se ti chce 10 minut drbat s primitivní stížností.. :thumbdown:

___________________
Image


Top
   
 

PostPosted: Fri 22. Jan 2016 19:10:34 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 07. Jul 2014 6:24:57
Posts: 52
Z tou sťažnosťou som sa zapodieval zhruba tak dlho, ako ma oni dvaja zdržiavali. Toď reakcia na „že se ti chce 10 minut drbat s primitívni stížnosti“.

Viac detinské je, keď si hráč s takým renomé ako Hydrogarus dovolí z nepochopiteľného dôvodu zdržiavať hru.
Navyše mám podozrenie, že v tej dobe na jeho účte bol iný hráč, ale to nemení nič na faktoch.
Ak administrátori zhodnotia, že je to sprostosť a žiadny trest / napomenutie z toho nebude, tak sťažnosť zruším, aby nepoškodil meno hráča.

Pre teba sú to možno blbosti, keďže si sa s podobnými situáciami stretol už minule, ale ja to skrátka beriem ako opatrenie k zabráneniu recidíve z Hydrovej a Trendovej strany.


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Fri 22. Jan 2016 19:19:22 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $330 456
Luko wrote:
Z tou sťažnosťou som sa zapodieval zhruba tak dlho, ako ma oni dvaja zdržiavali. Toď reakcia na „že se ti chce 10 minut drbat s primitívni stížnosti“.

Viac detinské je, keď si hráč s takým renomé ako Hydrogarus dovolí z nepochopiteľného dôvodu zdržiavať hru.
Navyše mám podozrenie, že v tej dobe na jeho účte bol iný hráč, ale to nemení nič na faktoch.
Ak administrátori zhodnotia, že je to sprostosť a žiadny trest / napomenutie z toho nebude, tak sťažnosť zruším, aby nepoškodil meno hráča.

Pre teba sú to možno blbosti, keďže si sa s podobnými situáciami stretol už minule, ale ja to skrátka beriem ako opatrenie k zabráneniu recidíve z Hydrovej a Trendovej strany.


Zaujala ma tvoja snaha o to, aby text pôsobil "inteligentne". V rámci tejto snahy používaš slová ako "recidíve" alebo "renomé". Paradoxom je, že ak sa v texte nachádzajú chyby typu zámeny z/s alebo podivné slová ako "toď", tak daný text nikdy inteligentne pôsobiť nebude. Takže v budúcnosti na tom zapracuj...

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

PostPosted: Fri 22. Jan 2016 19:33:13 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 07. Jul 2014 6:24:57
Posts: 52
Je pre mňa veľmi zaujímavé ako sa snažíš štylizovať do roli akéhosi rozhodcu inteligencie. Azda si sa mal narodiť do antickej doby, kde by tvoje anticipačné úvahy spôsobili taký prelom ako vynájdenie kolesa v starej Mezopotámii. Rozhodne s tebou súhlasím ohľadom inteligencie textu. Priznávam, že často píšem na rýchlo a gramatickú korektnosť si moc nevšímam.

Avšak ma zaráža, že si sa zmohol len na takýto komentár. Myslel som si, že sa vyjadríš k danej sťažnosti ako hráč a nie ako zamestnanec Jazykovedného ústavu Ľudovíta Štúra. Každopádne stále máš čas, aby si to odčinil.


Top
   
 

maj0
PostPosted: Fri 22. Jan 2016 20:14:00 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
A ako sa mal inak vyjadriť na túto tému ... Naozaj by tu bolo 2000 ľudi ktorý by napisali to čo ty ... Keby to tu všetci dali ako ty tak neviem ... Sú to ako v pohode chalani nie že si ich teraz zastávam ... ale isto keď hraš aj ty ... hocikedy si dlhšie hral a zdržoval ... ako písal amimonus ... Stáva sa to často ... Keď už tak maju to tu dlho odohrate na miki tak že 3 minuty hraju je prirodzená vec ... Myslím že si to psál 15 minut ale zbytečne :)

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

VacolaZ
PostPosted: Fri 22. Jan 2016 20:28:35 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $912 543
Ja si osobne myslím že hráč by mal byť potrestaný.Keby každý písal takéto sťažnosti aspon by bolo menej takýchto hráčov čo porušujú pravidlá....

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
PostPosted: Fri 22. Jan 2016 21:13:01 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
Luko a Hydro, vy sa chcete spravat uz tak velmi inteligentne ze uz je to smiesne :D
...original jak keby neaky pravnici alebo co.... :crazy:
...ale urcite je to zbytocne davat na takuto hlupost stiznost.

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

PostPosted: Fri 22. Jan 2016 21:18:46 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 07. Jul 2014 6:24:57
Posts: 52
fmMajo wrote:
A ako sa mal inak vyjadriť na túto tému ... Naozaj by tu bolo 2000 ľudi ktorý by napisali to čo ty ... Keby to tu všetci dali ako ty tak neviem ... Sú to ako v pohode chalani nie že si ich teraz zastávam ... ale isto keď hraš aj ty ... hocikedy si dlhšie hral a zdržoval ... ako písal amimonus ... Stáva sa to často ... Keď už tak maju to tu dlho odohrate na miki tak že 3 minuty hraju je prirodzená vec ... Myslím že si to psál 15 minut ale zbytečne :)


Mal sa vyjadriť konštruktívne. Uviesť dôvod, prečo to urobil a aký mal na to dôvod. Ak to bolo úmyselné, tak prípadne sa ospravedlniť, že svojou činnosťou zdržoval hru.

Áno, niekedy som aj ja zdržoval chtiac či nechtiac, ale určite som nestál 3,84 minúty na jednom mieste ako päť peňazí, aby to ostatní hráči hneď vypozorovali a začali na mňa nadávať.

„Myslím že si to psál 15 minut ale zbytečne :)“ k tomuto som sa už vyjadroval.


Top
   
 

-[SAM]-Amoniak
PostPosted: Fri 22. Jan 2016 21:21:36 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 27. May 2012 13:57:46
Posts: 48

Points: 433 707
Cash: $361 934
Na turnajích či obecně zápasech v DD se běžně 1v1 souboje odehrávají i 10 či 20 minut, pokud hráči hrají opatrně. Je pravda, že přetlačovat se na místě s Cheetahem asi nemá moc smysl, ale mělo by to stejný výsledek, kdyby se stejnou dobu opatrně naháněli po mapě. To jen mimochodem.

Teď konkrétně ke stížnosti - nebylo by lepší, kdybys jim třeba rovnou na serveru napsal, že tě nebaví se koukat, jak hrají ostatní, ať to ukončí? Třeba by šli jinam a měl bys celý server pro sebe k plné spokojenosti. Asi by to bylo lepší řešení, než se tvářit, že je všechno v pořádku, a pak vyrukovat se stížností. Sám tak vyřeším většinu "problémů" na serverech.

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz