It is currently Thu 28. Mar 2024 14:33:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

maj0
PostPosted: Thu 10. Aug 2017 0:15:52 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Madik wrote:
Ale je jedno, že niekto provokuje. To nedáva nikomu právo nadávať. Ked tak si nadavaj v hlave. Nemusíš to predsa písať do chatu.

U každeho je to inak veď vieš ale v tomto pripade chapem ridee.

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
PostPosted: Thu 10. Aug 2017 0:38:37 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
:D Pametam si ked som ja maval tieto posrane problemy :lol:
stare dobre casy :angel: :think:

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

Black::.1purity
PostPosted: Thu 10. Aug 2017 0:53:23 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 18. Dec 2016 13:04:05
Posts: 63

Points: 420 294
Cash: $1 501 918
Ema má mamu nie?


Top
   
 

pX|Helter
PostPosted: Thu 10. Aug 2017 10:51:25 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 08. Aug 2017 21:50:23
Posts: 13

Banned on server
Points: 393 761
Cash: $7 085 514
maj0# wrote:
Takže nedržím so žiadnym chalanom nejak odtiaľto. Ale v tomto smere chápem rideera.. Nečudujem sa keď ho vyprovokuje malé decko so sprostými vecami a k tomu ešte drzé taktiež by som sa choval tak isto. Je to celkom fajn, že má Ride 20 rokov a ty 14násť.. Viem aké to je keď je niekto drzí.. Vypisuje sprostosti a vyvyšuje sa.. Čo sa týka teba Helter tak karma ťa dostihla :) sa dalo čakať po tých tvojich stiažnostiach keď sú všetci zlý iba ty anjelik čo nieje vôbec pravda. Si celkom špina keď ostatných reportuješ a nepozreš sa na vlastný ksicht aký vlastne ty si. Od teba som dostal taltiež moc kmz a je jedno či sú Naschval alebo ti niekto zavadzal. Správaš sa ako malý viem to. A človek si z teba celkom nič nerobî ale keď mu daš 10x kmz nečakaj, že ti povie decko alebo vyjebaný k***t. Čo ty sedíš možno. U pc celý deň a druhý pracujú.. Rideee Neni svätý ale teraz musím držať s ním. Posledné dni sa celkom polepšil takže keď bol potrestaný Ridee za svoje správanie ja som za to aby si bol potrestaný ty Za tvoje provokácie a kmz. Konečne ťa to dostihlo.. Zapamätáš si raz jedno. Radšej drž hubu lebo budeš pykať dlhšie. Oddýchneme si možno na forume od tých tvojích stiažností na fórume ak dostaneš ban. Ako hovoríš na rideera nech si toto pozrie Erosion keď tak vravíš možno ti dá dlhší ban.


1) Neviem kto ma vyprovokoval hneď po unbane ako som prišiel na server čo mi hneď napísal ,,Ty nemáš mať ban ty decko vykřápané?" týmto to začalo, všetko som si fotil.
2) No drzí si myslíš že som? Ja som mu deň vravel či sa môže ukľudniť a boli sme zas v dobrom.. A on, válka len započala.< rly fucking me?
3) Je pekné že má 20 rokov a já 14, já si straších vážim, ale nemám rád keď sa starší vyvyšuje že má viac rokov ako ja. To ma vie naštvať, ale zozbieral som screeny a dal na neho sťažnosť a čo ma mimoriadne dostalo... chápem že admin si trest určuje sám, ale za tieto nadávky mute na 2dni? - Ja som pred banom písal nadávky.. A ja dostanem 31dní ban? On sa tam vysmieva z Baniovej postavy, nadáva každému a on dostane 2dny mute? Aha.. Tak to sa mimoriadne poučí.. Ja som sa po bane poučil a nenadávam aj keď som naštvaný. To by nezaškodilo aj jemu.
4) Anjelik určite niesom.. keď si to myslíš tak si to mysli.
5) Som špina no, keď mi niekto nadáva a nadáva na štát alebo na Českú republiku a reportnem ho som špina no.. Niekto reportne hráča a je špina? Vážne? Ja reportujem iba za nadávky buď na štát alebo do rodiny.. Alebo keď ma už mimoriadne štve.
6) Ako som vravel, 10kmz som nedal.. Tak si prve tiež očisty ruky a potom niekoho obviňuj (toto je krivé obvinenie)
7) Nie, nesedím celý čas u počítaču, mám vlastný život. Neboj.. Dodrpaď si ho nenechám kvôli počítaču. Závislý ako píšeš niesom, som tak 2-3 hoďky denne, myslím si že to je neutrál.
8) Provokácie.. ok.. povedzme.. máš nejaké screeny na provokáciu? Jediný kto ma provokoval je a bol Ride. Ale, on si to uznať nechce. Ja mám screen hneď ako som prišiel na server že čo mi napísal. ;)


Top
   
 

~R1de[E]#420'Sk
PostPosted: Thu 10. Aug 2017 17:20:07 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 11. Mar 2017 23:54:20
Posts: 20

Points: 953 052
Cash: $3 851
Co chceš ještě dokázat "ubrečet si" dítě nepíšu každému není 13 jako 13 znám na MSHOSTU plno lidi co maj takovej věk a pohoda vše začalo z jeho strany na TS takže tak a vykecáváš se tady z čeho prosimtě já tedka došel z práce dělals ty někdy něco jiného než bonzoval a proseděl celý den za PC to fakt miluju dojdu z práce a tebe vidím hned mi to posere náladu nevím proč prostě je to nahromaděné a hlavně z TSKA a vykecávej si tu dál sám ze sebou a piš tyhle slohovky,které píšeš x minut jedna téma +- půl hodiny minimálně to musí bavit se zamysli nad sebou máš xkrát KMZ i hrači to tu píšou ja dostal za 3x KMZ jak poslal jakejsi .... taky ban takže co tu zkušáš? a ještě k tomu mám mute na 2 dny a ještě se vychvalovat pokaždé jak se někdo zeptá jestli mám mute ano má "a díky mě" tak tohle jestli není chování dítěte tak už nevím jo já měl roky jak ty taky mi tak říkali jenže já už mám 1/4 života za sebou skoro 2/4 mám školu práci a moje chování je takové jen vůči pár jednotlivcům a ten kdo mě zná tak to ví a ten kdo mě nezná tak to vědět nemože to furt nemění nic na tom co si o tobě myslím napíšeš "seru na reportovaní jiných budu reportovat jen rideho" krysičkáá power jestli tohle děláš aj v realu někdo ti řekne náké tajemstí a ty to vybonzuješ jak tu předvádíš jak říkáš máš 3 dny UNB cca a už 3x report si hraješ na admina nejsi admin a jestli takové koště bude mít [1] v budoucnu no podle mě se tak chováš,aby jsi mohl mít práva a jak ti daj denied což je naprosto jisté,tak zase bude back starý "helter".Nebudu tu vypisovat a ztrácet čas s takovým.... Mám i své hobby né jen sedět u PC,ale to časem pochopíš snad jak ne,tak to budeš mít hold v životě těžké.Jo a nutno poukazat na to,že využíváš jak jsem nahoře zmínil ty lagy s časovou rezervou a neboj jednou to video pořídím svědků už mám minimálně 2 nevím jako já hraju MTA několik let né jen shooter a vím tyhle prasárny nechápu proč admini ne na FFS třeba to admin pozná ihned kde je chyba a když jsem ochotný to ukazat jak se to dělá a kdesi cosi nejsou schopni dojít na server a čeknout to.


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Fri 11. Aug 2017 15:08:25 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Tenhle topic je zbytečnost. Ridee dostal oprávněný trest a teď tu brečí jak malý dítě, kterýmu seberete lizatko a obviňuje z něčeho, na co nemá žádný důkaz. A ti, že ti dal kmz máš hlásit hned a ne až když se potřebuješ mstít. Jo a pban bych mu nedal, nejsem takovej kreten jak si mysliš

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

~R1de[E]#420'Sk
PostPosted: Sat 12. Aug 2017 9:55:49 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 11. Mar 2017 23:54:20
Posts: 20

Points: 953 052
Cash: $3 851
Počkej ero já brečím,tak to mám dost máte tu plno screenu jak dává KMZ i hráči si stěžujou a já brečím a když napíšu děcku,že je děcko mám trest no jako mám dost ;-)


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Sat 12. Aug 2017 10:52:58 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Nadáváš mu, že je bonzák a pak děláš to samý. Tvrdíš, že ti je 20, ale vůbec to tak nevypadá. Stačí uznat, že jsi udelal chybu, dostal mírný trest a hodit to za hlavu. Řešíte tu hovna, běžte ven, je tsm hezky

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

-HF-Opie
PostPosted: Sun 13. Aug 2017 0:24:42 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $15 978 103
Nechcem sa moc k tejto hádke prikláňať keďže som pri tom nebol ako sa to stalo len by som chcel vysvetliť ako to s tým print screenom funguje. Je to niečo podobné ako písal Ride a využíva sa to tým štýlom že keď sa stlačí print screen tak danému hráčovi sekne obrazovka čiže sa nepohne u neho a ostatným hráčom to ukazuje ako keby mal časovú rezervu... Pri bližšiom pohľade do tabu si môžete všimnúť že v daný moment hráčovi fps klesne na približne 10FPS (neviem to teraz presne) a po chvíľke ako sa mu odsekne obrazovka tak jeho to vráti na pôvodnú pozíciu a vráti mu to jeho pôvodné FPS ako mal. Tento štýl hrania sa občas využíval na DD keď sa na mape Cross S15 vybuchovali barely a zabili ste pri tom výbuchu súpera a vy ste prežili keďže vás to vráti. To je všetko čo by som chcel k tomuto povedať a snáď som to s tým print screenom dostatočne objasnil.

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

Black::.1purity
PostPosted: Sun 13. Aug 2017 20:45:04 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 18. Dec 2016 13:04:05
Posts: 63

Points: 420 294
Cash: $1 501 918
Erosion wrote:
Nadáváš mu, že je bonzák a pak děláš to samý. Tvrdíš, že ti je 20, ale vůbec to tak nevypadá. Stačí uznat, že jsi udelal chybu, dostal mírný trest a hodit to za hlavu. Řešíte tu hovna, běžte ven, je tsm hezky


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz