It is currently Thu 28. Mar 2024 23:03:05

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

~R1de[E]#420'Sk
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:24:52 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 11. Mar 2017 23:54:20
Posts: 20

Points: 953 052
Cash: $3 851
Nick hráče: Helter člověk,který je tak maličký,že to není možné(bonzáček) takže,aby jsem se tu nejak extra nerozepisoval k tomuhle člověku admini hlidejte si ho využivá script,nebo PreenSreen Na klavesnici je to jedna menší věcička,která když hráč dřží to tlačítko má jak kdyby časovou rezezervu to znamená hráče vidíte někde příklad(ale přitom stoji rovně a střílý na vás video nemám screen nejde pořídít jen chci na to upozornit a mé chování k tomuhle a ke každému není bez důvodu nechci se omlouvat nic co řeknu za tím si stojím a to tvrdě to co tu je na tom serveru 13 leté děti to je fakt děs mě je 20 přijdu z práce a jdu si zahrát a vydím tady ty malé bonzáčky,nebo tak lidi co si myslí,že jsou nejlepší přitom to tak z daleka není není to tak dávno co on sám měl ban a bude ukazovat na druhé co ten a co hen udělal?No jako mam dost a kdyby jste slyšeli ho na TS jak nadává a jak se chová a tady si hraje na slušnáka to je jedno tohle není důvod proč podávám na něj stížnost hlavní důvod je jeho hra neustálé KMZ mám už toho plné zuby KaJaxovi jich dal taky mám dojem přes 4 za den,ale mě dal umyslné nasledně pak bylo aj mé chovaní vůči tehle osobě a urážka "dítě" když sám napsal,že je :) no mám dost hodím jsem screens
Server na kterém se to stalo:Shooter
Datum a čas kdy se to odehrálo:2 dny zpět,čas cca 5-8 hodin,ale ty KMZ se staly cca 10 kol a 3x kmz(2x kmz za sebou pak byla až pozdějc).
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil):KMZ
Screen po případě svědci(minimálně dva):KaJaXo

Screens. http://imgur.com/a/mMw2m

PS:nemám rád takové krysičky kdyby si nezačal je to vklidu jenže někdo je krysa,tak ja budu taky :) perfektně strávených 20 MIN cca psaním tohodle shitu.
PS2:bonzáček power :) musí bavit jde vidět,že jen sedí u PC a nic jiného nedělá at už jde do školy at je klid :)


Last edited by RideE on Wed 09. Aug 2017 21:31:06, edited 1 time in total.

Top
   
 

pX|Helter
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:30:20 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 08. Aug 2017 21:50:23
Posts: 13

Banned on server
Points: 393 761
Cash: $7 085 514
No, rád sa k tomuto vyjadrím.
Pôjdeme k screenshotom:
1) Na screenshote je vidieť iba 1 kmz, ale áno, dal som ti 3kmz z 3 priznám sa.. Ale, nečuduj sa, tlačíš sa kumne, zastavíš predomnou, nestihnem zareagovať a vystrelím. Ja mám taký zvyk niekto zastaví tak vystrelím, to mohol vidieť Kordy aj dnes na Shooteri, zastavil vystrelil som bolo to tak asi 4krát.
2) Decko som, decko si bol aj ty, tak by som sa moc nevyvyšoval že máš 20.. Nezáleží na veku, to ti poviem. Poznám ľudí ktorý majú menej a chovajú sa odosť viac [príklad. DaiX (xtreme)] a mnoho viacerí.
3) Inak.. na TSku som nadával? Máš video? Ked ano daj ho tu. 10 kmz som ti nedal tak tu neklam vdaka.
4) To vykrápanče som písal preto, lebo si mi to písal stále aj ty, tak som si nedal skákať na hlavu, inak nikde som ťa neurážal ako ty napr ko..., pi.. a tak. ;)
5) Bud rád že máš iba mute, keby som tie screeny poslal Erosionovy máš podľa mna permaban.
6) O akom buge hovoríš? Žiadny taký nepoznám a vôbec.. Prtscr robí len screen. Trochu sa vyznáš nie?


Top
   
 

Black::.1purity
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:39:08 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 18. Dec 2016 13:04:05
Posts: 63

Points: 420 294
Cash: $1 501 918
Bonzáček, no akože na to je tu založené niečo pod názvom "Stiažnosti" - To znamená že keď niekto porušil pravidlá tak sa to nahlási a dodá sa screen,svedkovia. Ten prtscr tiež nechápem čo to s tým má spoločné? Robí to iba screeny pokiaľ viem. :)


Top
   
 

~R1de[E]#420'Sk
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:47:10 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 11. Mar 2017 23:54:20
Posts: 20

Points: 953 052
Cash: $3 851
Běž radší ven a nesed u toho užij si život .....


Top
   
 

Black::.1purity
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:51:10 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 18. Dec 2016 13:04:05
Posts: 63

Points: 420 294
Cash: $1 501 918
A toto ma čo s tým spoločné? Tu je další dôkaz že iba nadávaš nič iné...


Top
   
 

pX|Helter
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:52:58 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 08. Aug 2017 21:50:23
Posts: 13

Banned on server
Points: 393 761
Cash: $7 085 514
Nestaraj sa do môjho života.. Sám nevieš čo robím, dnes sa priznám nebol som von lebo ma bolí hlava, ale inak stále chodím.


Top
   
 

VacolaZ
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:57:31 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $912 543
Helter. Na teba sa mi zas sťažovalo veľa hráčov kvôli kmz takze si davaj pozor. Čo sa týka teba Ridee. Ked pises ze máš 20rokov tak sa tak aj správaj. Nedávaj furt jak nechcem povedať čo. Každopádne by si sa aj ty Helter mal uvedomiť svoje správanie a to kmz.

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

pX|Helter
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 21:58:53 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Tue 08. Aug 2017 21:50:23
Posts: 13

Banned on server
Points: 393 761
Cash: $7 085 514
V pohode Madik, dal som sice pár kmz súhlasim, ale inak neKMZujem.. Ale tak 75%kmz čo dám neni moja chyba.. Buď mi tam niekto vletí alebo zastaví a hneď strelím, reflex.. A tie kmz čo som dal som sa ospravedlnil každému, pri každom 1kmz sa ospravedlním.


Top
   
 

maj0
PostPosted: Wed 09. Aug 2017 23:54:48 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Takže nedržím so žiadnym chalanom nejak odtiaľto. Ale v tomto smere chápem rideera.. Nečudujem sa keď ho vyprovokuje malé decko so sprostými vecami a k tomu ešte drzé taktiež by som sa choval tak isto. Je to celkom fajn, že má Ride 20 rokov a ty 14násť.. Viem aké to je keď je niekto drzí.. Vypisuje sprostosti a vyvyšuje sa.. Čo sa týka teba Helter tak karma ťa dostihla :) sa dalo čakať po tých tvojich stiažnostiach keď sú všetci zlý iba ty anjelik čo nieje vôbec pravda. Si celkom špina keď ostatných reportuješ a nepozreš sa na vlastný ksicht aký vlastne ty si. Od teba som dostal taltiež moc kmz a je jedno či sú Naschval alebo ti niekto zavadzal. Správaš sa ako malý viem to. A človek si z teba celkom nič nerobî ale keď mu daš 10x kmz nečakaj, že ti povie decko alebo vyjebaný k***t. Čo ty sedíš možno. U pc celý deň a druhý pracujú.. Rideee Neni svätý ale teraz musím držať s ním. Posledné dni sa celkom polepšil takže keď bol potrestaný Ridee za svoje správanie ja som za to aby si bol potrestaný ty Za tvoje provokácie a kmz. Konečne ťa to dostihlo.. Zapamätáš si raz jedno. Radšej drž hubu lebo budeš pykať dlhšie. Oddýchneme si možno na forume od tých tvojích stiažností na fórume ak dostaneš ban. Ako hovoríš na rideera nech si toto pozrie Erosion keď tak vravíš možno ti dá dlhší ban.

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

VacolaZ
PostPosted: Thu 10. Aug 2017 0:09:29 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $912 543
Ale je jedno, že niekto provokuje. To nedáva nikomu právo nadávať. Ked tak si nadavaj v hlave. Nemusíš to predsa písať do chatu.

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz