It is currently Sun 16. Jun 2024 22:32:58

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 4  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Wed 20. Aug 2014 21:50:46 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $380 456
Zdravím,
Každý, kto hráva DD musí jasne vidieť, že tamojšia situácia je na nevydržanie. Najväčším problémom je samozrejme prílišné množstvo lagerov a neustála absencia administrátorov. Momentálne je jediným DD adminom Luk, ktorého aktivita je taká aká je. Odkedy som opustil AT, tak už boli 2 nábory, a vedenie neprijalo ani jedného DD admina ako náhradu. Aj ten jeden by bol málo, chcel to tak 2-3 aktívnych DD hráčov. Volanie adminov cez global chat bohužiaľ nefunguje tak ako si to niekto predstavuje, že by teoreticky mohlo a malo, písanie na skype je tiež na nič, chce to jednoducho adminov, ktorí budú DD hrať a budú riešiť situáciu hneď ako nastane, nie o 15-20 minút neskôr.
Takže môj návrh je vlastne veľmi prostý. Žiadam vedenie, aby prijalo aspoň dvoch DD adminov, hoci aj pomimo klasický nábor. Zahlasujte si v skype skupine, alebo jednoducho otvorte nábor len pre DD sekciu a nejak tú situáciu už konečne riešte.
Vďaka za pozornosť ;).

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

{808}//Luk
PostPosted: Wed 20. Aug 2014 22:35:50 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 22. May 2013 22:00:55
Posts: 139

Points: 1 856 863
Cash: $86 207
Naprostý souhlas :)
+většina adminů co přijdou na DD neví, jak tu situaci vyřešit, protože o DD zavadí jednou do roka.


Last edited by Luk(sexy) on Wed 20. Aug 2014 22:39:22, edited 1 time in total.

Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Wed 20. Aug 2014 22:38:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Ono stačí, aby člověk slušně požádal admina, jestli by nepřišel a né psát "ADMIN pojď prečistit server od laggerů". Admin neni otrok, aby mu každý rozkazoval, jak se mu zlíbí. Mě osobně tohle vadí a myslím, že souhlasí většina adminů. Takovýhle "hulákání" po adminech není k ničemu dobrý. To je můj názor.

A nezapomeňte mě zkritizovat, jaký jsem špatný admin a nedělám svojí práci.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

{808}//Luk
PostPosted: Wed 20. Aug 2014 22:40:52 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 22. May 2013 22:00:55
Posts: 139

Points: 1 856 863
Cash: $86 207
Ero a co pak má dělat když tam prostě žádný admin nepřijde ?
Bude tam jak debil hrát s laggery ?
A když se pak něco řeší a admin přijde o 20 minut později, tak se nikdy nic nevyřeší...


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Wed 20. Aug 2014 23:13:46 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Ať se zkusí zamyslet, proč tam admin nechodí. Možná jen proto, že se mu nelíbí to rozkazování. Mně osobně se Hydrovo volání adminů dost nelíbí, ale hold je asi moc složitý tam napsat "prosím"

Nehledě na to, že jsem tam párkrát šel a žádnej lagger tam nebyl, to taky pak nedělá dobrotu, protože si rovnou admin může říct: "Jó, zas tam nic nebude" a vysere se na to.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Wed 20. Aug 2014 23:15:30 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Luk(sexy) wrote:
Ero a co pak má dělat když tam prostě žádný admin nepřijde ?

Možná to je kvůli jeho způsobu volání na admina a možná ani kvůli němu nechcou admini hrát na DD :D
Má 2 možnosti Buďto hrát s lagerama nebo jednoduše odejít

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Thu 21. Aug 2014 0:36:55 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Mokrajn wrote:
Luk(sexy) wrote:
Ero a co pak má dělat když tam prostě žádný admin nepřijde ?

Možná to je kvůli jeho způsobu volání na admina a možná ani kvůli němu nechcou admini hrát na DD :D
Má 2 možnosti Buďto hrát s lagerama nebo jednoduše odejít


Ještě bych doplnil třetí možnost - slušně zavolat admina, tudíž začít používat slovo "prosím"

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

MaTysk*
PostPosted: Thu 21. Aug 2014 12:09:55 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Suhlasím s návrhom rozhodne by trebalo nabrať nejakých DD adminov lebo niekedy to tam je na nevydržanie.

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Thu 21. Aug 2014 14:01:49 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $380 456
LUK:
Naprostý souhlas :)
+většina adminů co přijdou na DD neví, jak tu situaci vyřešit, protože o DD zavadí jednou do roka.

JA:
Tak to zas ja súhlasím s tebou.

Erosion:
Ono stačí, aby člověk slušně požádal admina, jestli by nepřišel a né psát "ADMIN pojď prečistit server od laggerů". Admin neni otrok, aby mu každý rozkazoval, jak se mu zlíbí. Mě osobně tohle vadí a myslím, že souhlasí většina adminů. Takovýhle "hulákání" po adminech není k ničemu dobrý. To je můj názor.
A nezapomeňte mě zkritizovat, jaký jsem špatný admin a nedělám svojí práci.

JA:
Po nikom nehulákam, jednoducho oznamujem, že na DD je lager a je potrebné s tým niečo robiť. Ty si prijal "prácu" admina s tým, že máš za úlohu pomáhať hráčom a čistiť server od laggerov, nie s tým, že ťa má každý prosiť, aby si láskavo robil to, čo máš.
Stačí slušne požiadať? Myslím, že žiadam slušne, nenadávam, neurážam vás, len jednoducho oznamujem, že na DD je lager, nevidím v tom nič neslušné. Ak potrebuješ aby sa ti každý strkal do zadku a ak čakáš, že ´ta budem na kolenách prosiť, aby pán Erosion láskavo prišiel na DD a urobil to, čo je jeho povinnosť robiť, tak na to môžeš rovno zabudnúť.

Erosion:
Ať se zkusí zamyslet, proč tam admin nechodí. Možná jen proto, že se mu nelíbí to rozkazování. Mně osobně se Hydrovo volání adminů dost nelíbí, ale hold je asi moc složitý tam napsat "prosím"

Nehledě na to, že jsem tam párkrát šel a žádnej lagger tam nebyl, to taky pak nedělá dobrotu, protože si rovnou admin může říct: "Jó, zas tam nic nebude" a vysere se na to.

JA:
Admin tam nechodí, lebo 1: niekto zjavne potrebuje aby ho hráči prosili na kolenách a aby sa cítil dôležito
2: ani jeden nie je online
3: hraje mŕtveho chrobáka a proste tam nepríde nech napíšem čokoľvek.
Pár krát si prišiel a žiadny lager tam nebol? Problém tvoj a tebe podobných je, že DD nehraješ, predstavuješ si to tak, že prídeš pozrieš kto má vysoký ping, kickneš ho a odídeš. V takomto prístupe vidím hneď niekoľko dier 1: Nelaguje stále len ten, kto má ping 200+ ako to máte vy v predstavách.
2: Pár hráčov hrajú so zapnutým torentom a keď volám admina, tak mi otvorene napíšu, že to nemá cenu, že keď príde admin tak to vypnú a potom zapnú znovu..napr. naposledy to bol myslím Nesttah
3: Hráč má nízky ping v poriadku fps a napriek tomu laguje, viď naposledy Stylko, keď som to musel riešiť až cez Netahla, pretože Crew síce bol na servery, celý server vrátane stylka vedel, Že stylko laguje, on si z toho ešte aj robil prdel, ale crew ho žiaľbohu odmietol kicknuť. Prišiel moki, a tomu to tiež trvalo 10 minút kým konečne zhodnotil, že asi nie je všetko v poriadku a niečo s tým potom urobil.

Moki:
Možná to je kvůli jeho způsobu volání na admina a možná ani kvůli němu nechcou admini hrát na DD :D
Má 2 možnosti Buďto hrát s lagerama nebo jednoduše odejít

JA:
Tak toto si myslím, že nepotrebuje komentár. Ty ako admin máš povinnosť snažiť sa aby sa hráčom hralo na servery čo najlepšie, z tvojej druhej vety vidím tvoj prístup, takže to ani nekomentujem ďalej.

Zakončenie diskusie:
Predmetom návrhu nie je to, či chodíte občas na DD pokickovať lagerov, alebo nechodíte, alebo to prečo chodíte/nechodíte. Predmetom návrhu je to, že sú potrební admini, ktorí budú hrať prednostne DD.

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Thu 21. Aug 2014 18:28:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Ještě dodatek
Jak jsi napsal, že jsem přijal tuhle "práci" admina...
To není moje práce. Až za to budu něco dostávat, pak to budu brát jako práci. Navíc tohle dělám z vlastní vůle a ve svém volném čase, takže žádná "práce".

Jinak k návrhu, myslím, že adminů je dost a není potřeba přibírat další.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 4  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz