It is currently Thu 28. Mar 2024 14:34:47

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 10 posts ] 
Author Message

{R}!val
 Post subject: Něco k OSDM?
PostPosted: Sat 24. Jun 2017 21:19:20 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Zdravím, už jsem nad tím přemýšlel kdysi dávno, ale až teď jsem se rozhodl to napsat. O co se jedná? jednoduše řečeno nelíbí se mi jakým stylem funguje osdm server. Na serveru je pravidlo:
Quote:
5b) Hráč má zakázáno využívat buglých map pro zkrácení mapy o více než 1/4, pokud se hráč tímto proviní, jeho Top Time bude smazán. Při opakovaném prohřešku bude hráči udělen trest ve formě banu.

Ale pro osdm toto pravidlo neplatí, což mi příjde o proti DM serveru nefér a myslím si, že když jsou jednou pravidla daná, tak by měla platit pro všechny gamemody a né, že osdm bude vyjímka... Proto navrhuji, aby toto pravidlo platilo i pro osdm. I když mě teď 90%+ lidi bude nadávat.

Dále se mi na osdm nelíbí: Hráč který je zkušený, tak zná většinu sc, tudiž huntera dosáhne dřív nežli člověk, který na osdm začíná. A než nezkušený osdm hráč dojede mapu, tak ho sundá zkušenější hráč, který má huntera už třeba o 30s dřív. Což se mi nelíbí. A ano stává se to i mě proto osdm ani nehraji, protože tohle akorát znechucuje ten gamemod... A dá se toho i zneužít například pvp...

Př. pro méně chápavé: Mapa která má poctivě 3min. a někdo kdo zná dobrou sc, tak je schopný mapu dát za 59s i dříve, tutdiž má náskok 2:01min. A tím pádem nemá problém zabít ostatní hráče, kteří jedou poctivě.

Proto navrhuji aby se zavedla možnost, že se sc na osdm zakáže nebo ať je zakázáno zabít hráče, který mapu ještě jede (pokud by hráč prokazatelně kempil, tak ať ho klidně zabije) Nezažil jsem tohle na DM, že by někdo jel sc a ostatní hráče by sundal než by dojeli mapu. Ačkoli jsou to odlišné gamody, tak pointa je víc než jasná si myslím...

PS: Než mi budete nadávat apod., jak se vám to nelíbí, tak se vžíte do role toho nezkušeného hráče, který se snaží, ale někdo vás furt zabíjí kousek od huntera.

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

kordy
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sat 24. Jun 2017 22:05:44 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 30. Oct 2014 14:39:40
Posts: 589
Location: In ur dreams

Points: 3 145 412
Cash: $589 123
Dobry napad , + k tomu sc, keby to platilo i pre osdm, tak polka hračov čo hra osdm ma ban :D

___________________
Image


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sat 24. Jun 2017 22:13:23 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Kordy^ wrote:
Dobry napad , + k tomu sc, keby to platilo i pre osdm, tak polka hračov čo hra osdm ma ban :D

To ano, ale tohle bych nechal klidně ať se přehlídne s tím problém nemám, ale do budoucna bude osdm akorát o tom kdo zná lepší sc (pokud už to není teď)... A to nemusím nijak extra osdm hrát. K tomu stačí zdravý selský rozum.

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sat 24. Jun 2017 22:24:58 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
DemiGod wrote:
Ale pro osdm toto pravidlo neplatí, což mi příjde o proti DM serveru nefér a myslím si, že když jsou jednou pravidla daná, tak by měla platit pro všechny gamemody a né, že osdm bude vyjímka... Proto navrhuji, aby toto pravidlo platilo i pro osdm. I když mě teď 90%+ lidi bude nadávat.

Máš pravdu, děkuji za upozornění, měl jsem za to, že je tam dopsáno, že to platí pouze pro DM.

DemiGod wrote:
Dále se mi na osdm nelíbí: Hráč který je zkušený, tak zná většinu sc, tudiž huntera dosáhne dřív nežli člověk, který na osdm začíná. A než nezkušený osdm hráč dojede mapu, tak ho sundá zkušenější hráč, který má huntera už třeba o 30s dřív. Což se mi nelíbí. A ano stává se to i mě proto osdm ani nehraji, protože tohle akorát znechucuje ten gamemod... A dá se toho i zneužít například pvp...

Tím jak často OsDM hraji, tak mi přijde, že většina hráčů, nechává dojet ostatní. Jistě jsou výjimky (LOTTO KRUGER). Jestli by se zakázalo zabíjet hráče, než seberou hunter, dalo by se to krásně využívat ke zdržování hry a co se týče PVP. Všichni víme, že jít pvp je na vlastní riziko, takže jestli jedeš pvp na OsDM a víš, že neznáš mapy, nemůžeš se divit.

DemiGod wrote:
Př. pro méně chápavé: Mapa která má poctivě 3min. a někdo kdo zná dobrou sc, tak je schopný mapu dát za 59s i dříve, tutdiž má náskok 2:01min. A tím pádem nemá problém zabít ostatní hráče, kteří jedou poctivě.

Na OsDM je tolik map se SC, že by se to nedalo uhlídat.

DemiGod wrote:
Proto navrhuji aby se zavedla možnost, že se sc na osdm zakáže nebo ať je zakázáno zabít hráče, který mapu ještě jede (pokud by hráč prokazatelně kempil, tak ať ho klidně zabije) Nezažil jsem tohle na DM, že by někdo jel sc a ostatní hráče by sundal než by dojeli mapu. Ačkoli jsou to odlišné gamody, tak pointa je víc než jasná si myslím...

S možností zákazu SC nesouhlasím z několika důvodu.
1. Jsem už zmiňoval, nejde to uhlídat, každý hráč by měl ban
2. SC je povolené už nějaký ten rok, kdyby se zakázalo, tak k zachování fair play, by se měli promazat všechny SC top time, ale děsí mě představa, že u všech SC map budu mazat 100 topů. Neexistuje
3. SC k OsDM tak trochu patří než k DM. Navíc, jestliže je zjistím, že je někde ukrytý hunter na začátku a mapa z 3min má 15s, tak hunter smažu, aby se mohla mapa jet celá.
Možná to bude od věci trochu, ale mě to přijde trochu stejné. ↓
Hráč s hunterem by měl nechat hráče dohrát v zájmu slušnosti to ano, ale nutit ho tak to nesouhlasím.
Přijde mi to jako kdybych na race měl čekat před cílem na nějakého nováčka, aby stihl dojet mapu, protože po dojetí mapy je 30s limit.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

oDPetabyte#!
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sun 25. Jun 2017 9:44:13 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Tue 17. May 2016 0:44:19
Posts: 117
Location: Germany

Points: 1 935 193
Cash: $2 057 735
I just read the half Text.
First you dont have to take care about it.
Second the maps are much more retarded on osdm, and at least on one map you have to use a sc, because the normal way doesnt work...
Third in meaning of me, if there is a sc it is the fault of the mapper...and there are so many shit maps you can't definate there a sc...should be a easy loop jump a sc?

And 5th, what the hell is there unfair?! You get 400points and 800cash per hunter, and a osdm Player? On oshunter in the stats, which Nonne care!
Just because of this extra points in DM, exist the rule...and if i cant use scs in osdm then i want the 400points too for a oshunter, OR IT WOULD BE UNFAIR.
And last point, what should be with all old tops, all delete? When Do you should know that someone used a sc on ALL maps.
You just cant compare DM with osdm. All know that, and thats why they laugh about osdm Players.
So all is fine at the Moment, except many osdm maps which are mapped for scs(or idk what mappers thought, while mapping).

___________________
1000000000000000Byte


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sun 25. Jun 2017 11:00:53 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Mokrajn wrote:
Tím jak často OsDM hraji, tak mi přijde, že většina hráčů, nechává dojet ostatní. Jistě jsou výjimky (LOTTO KRUGER). Jestli by se zakázalo zabíjet hráče, než seberou hunter, dalo by se to krásně využívat ke zdržování hry a co se týče PVP. Všichni víme, že jít pvp je na vlastní riziko, takže jestli jedeš pvp na OsDM a víš, že neznáš mapy, nemůžeš se divit.

To že nechají tebe dojet je jedna věc a druhá jsou ostatní hráči :) A teď to tady překrucuješ... Moc dobře víš jak to myslím... Psal jsem to jasně, když by hráč prokazatelně kempil (zdržoval hru úmyslně), ať se klidně zabije... Mě jde o tu pointu na DM se to zakáže, ale na osdm ať se to klidně dělá? osdm i DM funguje na stejném principu, ale má mít jiná pravidla? Jen protože to patří k osdm víc sc než k DM? Ani nechápu proč se tohle pravidlo zavedlo... Všude na profesionálních server se sc normálně jezdí, jen tady jsou DM hráči za to banovaný.

Peta wrote:
First you dont have to take care about it.

Am I player of miki server? Yes, I am so I can tell my opinion.. DM and osdm have same principel, but rules are different. Are you think that it it normal? Can you use sc on every second map, right? And you will don't have any problem.. Try to make sc on DM server and u will get ban ;) Tell me your opinion on this.
And how you said that points are different? ye ofc because DM is more harder and longer than osdm so I don't see any problem with that. When you can finish osdm map for 20sec so I think that is allright and when you will have basic DM map which has 3:00 so I think that you can see difference or no?
Example: 20sec osdm map and 3:00min DM map so you can finish osdm map nine times and it is:
osdm: 9x 400pts and 800$ = 3 600 pts and 7 200$
DM: 1x 400pts and 800$ = 400 pts and 800$

And u want tell me that it is unfair?

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

Pon4ik
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sun 25. Jun 2017 11:11:47 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Thu 23. Mar 2017 14:17:09
Posts: 54
Location: Russia

Points: 448 920
Cash: $14 543
DemiGod wrote:
Mokrajn wrote:
Tím jak často OsDM hraji, tak mi přijde, že většina hráčů, nechává dojet ostatní. Jistě jsou výjimky (LOTTO KRUGER). Jestli by se zakázalo zabíjet hráče, než seberou hunter, dalo by se to krásně využívat ke zdržování hry a co se týče PVP. Všichni víme, že jít pvp je na vlastní riziko, takže jestli jedeš pvp na OsDM a víš, že neznáš mapy, nemůžeš se divit.

To že nechají tebe dojet je jedna věc a druhá jsou ostatní hráči :) A teď to tady překrucuješ... Moc dobře víš jak to myslím... Psal jsem to jasně, když by hráč prokazatelně kempil (zdržoval hru úmyslně), ať se klidně zabije... Mě jde o tu pointu na DM se to zakáže, ale na osdm ať se to klidně dělá? osdm i DM funguje na stejném principu, ale má mít jiná pravidla? Jen protože to patří k osdm víc sc než k DM? Ani nechápu proč se tohle pravidlo zavedlo... Všude na profesionálních server se sc normálně jezdí, jen tady jsou DM hráči za to banovaný.

Peta wrote:
First you dont have to take care about it.

Am I player of miki server? Yes, I am so I can tell my opinion.. DM and osdm have same principel, but rules are different. Are you think that it it normal? Can you use sc on every second map, right? And you will don't have any problem.. Try to make sc on DM server and u will get ban ;) Tell me your opinion on this.
And how you said that points are different? ye ofc because DM is more harder and longer than osdm so I don't see any problem with that. When you can finish osdm map for 20sec so I think that is allright and when you will have basic DM map which has 3:00 so I think that you can see difference or no?
Example: 20sec osdm map and 3:00min DM map so you can finish osdm map nine times and it is:
osdm: 9x 400pts and 800$ = 3 600 pts and 7 200$
DM: 1x 400pts and 800$ = 400 pts and 800$

And u want tell me that it is unfair?


lol Rival Where and when you saw osdm maps for 20 sec? Minimum 3-5 minutes.

___________________
Image

Be Positive and Relaxed! ;)
Image


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sun 25. Jun 2017 11:49:02 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
sanya132 wrote:
lol Rival Where and when you saw osdm maps for 20 sec? Minimum 3-5 minutes.

What did u say? http://imgur.com/a/f74dp

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

oDPetabyte#!
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sun 25. Jun 2017 14:57:05 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Tue 17. May 2016 0:44:19
Posts: 117
Location: Germany

Points: 1 935 193
Cash: $2 057 735
DemiGod wrote:
Try to make sc on DM server and u will get ban ;) Tell me your opinion on this.
And how you said that points are different? ye ofc because DM is more harder and longer than osdm so I don't see any problem with that. When you can finish osdm map for 20sec so I think that is allright and when you will have basic DM map which has 3:00 so I think that you can see difference or no?
Example: 20sec osdm map and 3:00min DM map so you can finish osdm map nine times and it is:
osdm: 9x 400pts and 800$ = 3 600 pts and 7 200$
DM: 1x 400pts and 800$ = 400 pts and 800$

And u want tell me that it is unfair?


You try to compare osdm With DM, i already said You cant Do it.
And ofc there are shit maps, that i said too. I dont like this maps too, and the maps are the Problem and Not the scs.

You have to See osdm aß osdm Player and Not as DM Player.
On every map is another requirement, and as 'pro' osdm Player it is to use this requirement to get the Best time, or it would be just race...then you can Put everywhere checkpoints and its ofc race, and Nonne can use scs.
And as 'beginner' osdm Player, you have to learn the maps before (Same DM, just with the differnt, that you habe to learn it to get the hunter and not to get a top time.). After you learned a map you See top times of Other Players, and of this time much better when you already passed the map fast, the they Used a sc, and you search for it, and Pass the BETTER. That is art for me, and the way to be the Best osdm Player...and not to collect more and more oshunters (like gatsby <3). I dont like Chuck norris Maps too, where you make from a 5min map a 2min map, the map looks like it is raped, but that isnt in first line Not the fault of the sc, its the fault of the Mapper and Moki who choose the maps for the Server. :))
You dont need to think you are a good osdm Player just because you play DM.

And you can tell your opinon ofc.
I am against a ban for sc on DM too, but i can unterstand why it isnt allowed, if you make on DM a 5min map to a 2min map, are the 400points rightful? I dont want discuss with you about ban on DM, if you are against the ban i agree, but pls dont argument with osdm.

___________________
1000000000000000Byte


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Něco k OSDM?
PostPosted: Sun 25. Jun 2017 15:01:25 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Ye Peta good point.
Na DM je SC zakázané, protože za 1. DM hráči byli pro zákaz SC u OsDM nikdo pro to nebyl za 2. na DM máš bonus za dojetí mapy, na OsDM ne tímpádem můžeme jezdit SC jak chceme, je nám to jedno, na DM Díky SC získáváš tímpádem i bonusy nefér.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz