It is currently Thu 28. Mar 2024 19:30:42

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 2 of 2  [ 12 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

kordy
PostPosted: Mon 18. Nov 2019 15:08:01 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 30. Oct 2014 14:39:40
Posts: 589
Location: In ur dreams

Points: 3 145 412
Cash: $589 123
1nP3X wrote:
Kordy^ wrote:
Huj, video je nefunčkné, ale ak mysliš DVO https://www.youtube.com/watch?v=f_MZJ75yHT4, tak ano, mohlo by sa to pridať. Ale zase neni jednoduché sa hrat so shaderom.


Nemožeš posudit, či to ma za hodinu, či za dve či o tyžden či mesiac. Vidno, že lua si nikdy nevidel a shader už vôbec nie.

Najprv musiš spravit script a až potom shader. A ver mi, script nema len 2 či 3 riadky, možeš ich mat aj 100.

___________________
Image


Top
   
 

Dzunekk
PostPosted: Tue 19. Nov 2019 16:36:48 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'

Joined: Sun 07. Sep 2014 12:32:46
Posts: 348
Location: Czechoslovakia

Points: 1 661 820
Cash: $1 970 599
Kordy^ wrote:
1nP3X wrote:
Kordy^ wrote:
Huj, video je nefunčkné, ale ak mysliš DVO https://www.youtube.com/watch?v=f_MZJ75yHT4, tak ano, mohlo by sa to pridať. Ale zase neni jednoduché sa hrat so shaderom.


Nemožeš posudit, či to ma za hodinu, či za dve či o tyžden či mesiac. Vidno, že lua si nikdy nevidel a shader už vôbec nie.

Najprv musiš spravit script a až potom shader. A ver mi, script nema len 2 či 3 riadky, možeš ich mat aj 100.

Si len ty myslíš, :) venujem sa tomu 2 roky dokopy velice viem o čom hovorím,
lua je síce ťažky ale nie až tak, samozrejme treba skúsenosti
.. píše sa v c-api a zároveň keď "marshalujes" c medzi api číže objekty dávaš na dáta a robíš to v pc je to ľahšie,
a keď už sme pri tom nemusia ho zas robiť úplne odznova, stačí ho niekde zohnať v kľude aj chujovinu a už len poupratovať a bude to fungovať
ale Máš pravdu shader není najľahší ale dá sa zvládnuť za deň nebudem tu teraz písať o 4 hodinách,
Predom sa ospravedlňujem že som to napísal jak degeš ale inak to neviem napísať :D

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 2 of 2  [ 12 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz