It is currently Wed 03. Jul 2024 3:50:46

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 5 of 5  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message

SiFucz*
 Post subject: Re: AP -HF-SparkleZ
PostPosted: Sat 25. May 2013 10:59:11 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
RA]V[EN wrote:
Mokrajn wrote:
Raven má prostě mindrák z toho, že lidi přišli z NMW do HF. Jinak nevím proč by mu to vadilo. V HF nemáme dementi, pokud je ten člověk v pohodě a něco v té palici má tak ho vezmem do klanu a když něco v té palici má tak je jasné, že je schopen být i dobrý admin

To jsou jen výmluvy, jinak umíš opravdu dobře skloňovat: "dem*nti" :silent:
Problém není u mě, problém je u vás, já to vím, ty to víš... K tomu klanu - NIKDO nepřešel(jo vlastně možná jeden), vezmu je do klanu a další den jsou v HF, víš proč? Protože jsi strašná svině a bereš to asi jako soutěž... Už máte víc wins, a chceš vědět proč? Protože jste mi za posledních pár týdnů přebrali kolem 6ti lidí, né vy - TO TY!
Nejsem nasranej na HF, ale tohle už se nedalo tolerovat - při každém Náboru adminů váš klan dával hráčům z HF VŽDY Ano, a většině dalším, kteří mimochodem v HF nejsou Ne, ale je to tvá věc, hraj si "podle pravidel" (eh) . Jinak zase JSES NÁM VČERA PĚKNĚ PŘEDVEDL - jaká jsi sviňa - ty víš o čem mluvím. :) Jen ti dopředu říkám, že by ses měl trochu vzpamatovat co vůbec děláš, jak na sebe poštváváš lidi a já nevím co. Lukovi jses včera ODVDĚČIL opravdu "SKVĚLE". :clap: :crazy: (přesně jako mě ;) ) Jsi prostě ten správný typ člověka, co když něco potřebuje tak využije koho má po ruce a pak ho prostě, sprostě odhodí, to jsi ty a takový už zůstaneš. ;)


Pokiaľ si myslíš že nadržujeme členom HF u žiadostiach tak to si na veľkom omyle ... to že bereme schopných ludí do clanu a majú na to mať práva na MIKI serveroch ako iný to neznamená že nadržujeme -.- ...... ohľadom toho či hráč dostane práva rozhodujú Hl.admini a keď premýšlam tak NIKTO z nich není v HF -.- ..... áno máme viac wins ale ne len preto aby sme sa chválili že sme lepší alebo podobne ale to je preto že hráči nášho clanu vedia hrať až tak že vyhrávajú .... áno bola včera menšia kríza kto sa pak vyriešila tak neviem prečo to tu zas rozoberáš ..... a ohľadom toho že vám "preberáme" ľudí tak to je úplná blbosť . To že si samy podajú žiadosť na našom fóre a následne tu žiadosť schválime neznamená že vám preberáme ľudí .... a NE nebereme to ako soutež ale keď ty hej tak potom sa nemáme o čom baviť -.-

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: AP -HF-SparkleZ
PostPosted: Sat 25. May 2013 11:17:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
SiFucz wrote:
Pokiaľ si myslíš že nadržujeme členom HF u žiadostiach tak to si na veľkom omyle ... to že bereme schopných ludí do clanu a majú na to mať práva na MIKI serveroch ako iný to neznamená že nadržujeme -.- ...... ohľadom toho či hráč dostane práva rozhodujú Hl.admini a keď premýšlam tak NIKTO z nich není v HF -.- ..... áno máme viac wins ale ne len preto aby sme sa chválili že sme lepší alebo podobne ale to je preto že hráči nášho clanu vedia hrať až tak že vyhrávajú .... áno bola včera menšia kríza kto sa pak vyriešila tak neviem prečo to tu zas rozoberáš ..... a ohľadom toho že vám "preberáme" ľudí tak to je úplná blbosť . To že si samy podajú žiadosť na našom fóre a následne tu žiadosť schválime neznamená že vám preberáme ľudí .... a NE nebereme to ako soutež ale keď ty hej tak potom sa nemáme o čom baviť -.-

Nemyslím, já to vím... ;)
To je sice pravda, ale tak to není. Áno zkušení hráči, protože je nám mokrej všechny přebral. :lol:
Tojo, to jen mokrej jede po wins... -.- (přísloví...nevieš~>nerieš)... Prosímtě, všichni ti co jste nám je přebrali mi potvrdili, že jste je pozvali - teda mokrej. -.- Víš to mokrej to ten to tu bere jako soutěž né já, lol nepoužívej má slova proti mě!. :lolno:

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: AP -HF-SparkleZ
PostPosted: Sat 25. May 2013 11:22:11 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Raven běž se uklidnit a řešit to jinde.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: AP -HF-SparkleZ
PostPosted: Sat 25. May 2013 11:23:12 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Mokrajn wrote:
Na někoho jsi musel prostě shodit vinu co ?
U nás problém není. Děláš z toho vědu jak kdybych ti přebíral tvojí holku. Tak ty si jinačí proč bych jim neměl dát ne když na to mají ? Ostatním, že dávám NE ? Kde jsem dal ne tak i ty dal ne navíc ano dávám pokud jsi slepý tak pak to máš blbý.
Ty mi nemáš říká to mám dělat jak se budu chovat a co budu dělat je jenom na mě. Vždy miluji jak mě soudí někdo kdo mě vůbec nezná.
Příště si vylívej srdce někde jinde než u žádosti o AP děláš tu zbytečný OT

Tak už to hold chodí, ovšem s tím, že u tebe je to pravda. :lol: 8-)
Mojí holku mi v životě nepřebereš, přesně jak říkal (nejmenovaný hráč) u tebe by opravdu nesedl nick Moki(sexy) :lol: :lol:
Oni na to nemají, jak jsem od tebe jednou slyšel větu "v HF musíme mít co nejvíc adminů, a takhle jsi nám sebral i Lukanola" :lolno: :lol: :lol: :lol: < Tu soutěž kterou tu hraješ jsi prostě VYHRÁL NA PLNÉ LAJNĚ. :clap: :lol:
To ti říkat ani nechci, chovej se jak uznáš za vhodný, ale jednou to na tebe všechno spadne a bude to jen tvá vina, ne nikoho jiného. ;)
Já tě znám až moc dobře, hodně jsi mi za tu chíli "řekl", hodně jsem pochopil a věř nebo ne mám tě úplně prokouknutýho :S .
"Příště si vylívej srdce někde jinde než u žádosti o AP děláš tu zbytečný OT" - A ty si to zase vylívej na serveru, jak máš posraný život apodobné srajdy! XDDDD

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

SparkleZ
 Post subject: Re: AP -HF-SparkleZ
PostPosted: Sat 25. May 2013 11:24:30 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Thu 04. Apr 2013 16:46:45
Posts: 389

Points: 298 535
Cash: $6 054
Riešte to niekde inde toto je moja prihláška.Založte si topic svoj topic a spamujte si tam..

___________________
ex member of miki servers.
Image
Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
 Post subject: Re: AP -HF-SparkleZ
PostPosted: Sat 25. May 2013 14:41:44 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 380 238
Cash: $2 870 402
Přijat.!! :)
K tomu odbočení od tématu měli by jste se uklidnit. A vyřešit si to někde jinde.. Krom toho já si nemyslím, že by zde šlo o "nadržování".. Koukněte se kdo mu dal své ANO a pak zjistíte, že to neni jen HF.

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 5 of 5  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz