It is currently Sat 22. Jun 2024 12:47:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 1  [ 2 posts ] 
Author Message

 Post subject: App Bewásek :*
PostPosted: Sun 20. Jul 2014 23:33:40 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Vaše jméno: Honzííík

Nick: Bewas_

Předchozí nicky: Pamatuji si jen D][win

Věk: 15 (8.2.1999)

Points: Mám 600.000 points

PlayTime: Na herních serverech mám odehráno: 35.000 minut (24 dní + 3 hodiny)

Login: Bewas

Zkušenosti s AP: 8.2.2013 Jsem byl poprvé administrátor na MIKI serverech, poté někdy v květnu, čili zkušeností mám s AP hodně ;)

Skype: jan.beranek9

Proč bychom měli vzít zrovna Vás do AT?: Kde bych začal, asi o mé povaze. Jsem velmi moc spolehlivý, rád si posedim nad MTA a rád s někým pokecám. Moje znalost MTA a GTA je na dobré úrovni a hlavně znám MIKI servery. Mám přehled o tom, co se zrovna děje a často chodím na webové stránky, kde zjišťuji novinky, pomáhám a řeším problémy ostatních hráčů. Jak už bylo výše řečeno, skvěle si poradim s admin tabulkou, kterou jsem měl vždy v malíku. Můj pravopis ? Myslím si, že toho se nemusíte obávat, protože umím opravdu dobře česky, skvěle zas ne, ale šprt fakt nejsem a chvalitebný v 9. třídě mi opravdu stačí (jo je pravda, že možná se ta chybka někdy najde). Také se dorozumím cizími jazyky (angličtina a trochu němčina, kterou ovšem na MIKI snad nepotřebuji), anglicky dokážu přeložit větu a složit větu, to by mi snad stačilo. Jsem aktivní, ale v létě zas tak ne, jedině večer, přeci už jen mi není 12, abych byl pořád doma a nejezdil nikam s kámošema. Taky mám teď brigádu, 2-4 hodinky denně. Možná budete chtít vzít ty aktivnější hráče, ale můžu Vás ujistit: "Když něco dělám tak to stojí za to !" I když jsem si to pěkně zkazil, jako administrátor, když jsem se choval, upřímně, jak debílek a porušoval pravidla administrátora. Snad mi ten mozek trochu vyrostl a rozum taky. V A teamu mi zbylo ještě pár kamarádu, které znám a myslím si, že s nimi vycházím dobře. No ohledně toho, že jsem tu moc nebyl teď vídán: Okolo měsíce a půl jsem nebyl na serveru. Proč asi ? Končila mi základka, takže jsem se snažil být co nejvíce se třídou a teď léto, ale zase jsem začal hrát. Vím, že to bude možná důvod k ne, ale já se polepším a jak se říká: "Za zkoušku to vždy stojí !" Doufám, že vše co jsem napsal Vám stačí k rozhodnutí, ať už je to ano nebo ne ! A hlavně děkuji za jakékoliv vyjádření ;)

Váš čas na serveru denně: 2-3 hodinky teď v létě, dále nevím, jak to bude se školou, ale snad si vždy čas na to najdu.

Na jakém z našich serverů se nejvíce nacházíte:

==================Další body vyplnit pouze v případě že kandidát již byl adminem na tomto portálu==================

Kdy jste byl adminem: 8.2.2013 a někdy v květnu roku 2013

Jak dlouho jste byl adminem: 1. 2 měsíce
2. CCA měsíc a půl

Proč již nejste admin: 1. Odešel jsem kvůli aktivitě - odešel jsem
2. Porušení pravidel administrátora - vyhozen

___________________
Image


Top
   
 

LazyFox83
 Post subject: Re: App Bewásek :*
PostPosted: Sun 20. Jul 2014 23:36:31 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $1 788 468
Zamita se.
Pokud jsi slepy nebo jen uplne stupidni nemuzes byt adminem, bohuzel.

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 1  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz