It is currently Wed 26. Jun 2024 9:14:04

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 3  [ 28 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

Black::.CzDaV3
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 17:57:43 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 361 210
Vaše jméno: David Tichý

Nick: DaV3.Cz alias N3tSky

Věk: 17

Points: Nevím, nechce se mi to hledat... Něco kolem 300 000 Points na DM...

PlayTime: Tak to už tuplem nevím...

Login: enigma2

Zkušenosti s AP: Nevím, vůbec s tím neumím... Jsem nováček...

Kontakt (Skype,e-mail nebo Facebook): Skype: atomix15 | Facebook: Dawid Tichý | Web: http://dav3.cz/

Důvod proč chcete být Adminem: Ani nevím, asi chci dávat mapy a hlídat server zvláště ty mamrdy, ktří včera na serveru dělaly machry jak když už nejsu Hlavním Adminem, tak že si budou moci otevírat hubu a jaksi zapoměli, že všichni současní Admini mě mají rádi a jsou to mí přátelé... Navíc si neuvědomili že mám stále přístup do DB... Tím se dostávám k tobě miki... Odeber to jestli chceš... Stejně mi je to už na nic...

Váš čas na serveru: Slabý... Nemám moc času hrát, ale jenom co mi z té zasrané Alza.Cz dojde konečně ten Nootebook tak se to zlepší...

PS: Mnoho hráčů ze serveru mě odmítnou ze strachu, že by si už nezahráli... Tento vzkaz je pro vás... I když nedostanu AP, tak to stejně mohu zařídit... Stačí mi vás načapat u něčeho a dostanete takový BAN že vám nepojede ani SinglePlayer... :D

S pozdravem,
DaV3.Cz

___________________
Image


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:11:23 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
DaV3 wrote:

PS: Mnoho hráčů ze serveru mě odmítnou ze strachu, že by si už nezahráli... Tento vzkaz je pro vás... I když nedostanu AP, tak to stejně mohu zařídit... Stačí mi vás načapat u něčeho a dostanete takový BAN že vám nepojede ani SinglePlayer... :D




Ode mě máš jasné :thumbup: ANO :thumbup: . Je mi líto že si odešel,ale ta aktivita je fakt hrozná a vím taky proč, ano , je důležitější reálný svět než virtuální. Zasloužíš si i přesto šanci kterou jsi mi dal ty, teď je čas abych ti to vynahradil.
O tomhle ale musí rozhodnout miki_cz, doufám že se rozhodne správně. :roll:

___________________
Image


Top
   
 

Crime|Jacoby
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:15:21 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Thu 05. Jul 2012 11:04:21
Posts: 135
Location: Vranov n\T

Points: 429 512
Cash: $605 341
Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš :D

___________________
Image

Image


Top
   
 

Black::.CzDaV3
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:16:08 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 361 210
Mamrde díky, ale mě nejde o to se vrátit na pozici Hlavního Admina teda spíše aspoň mi o to nejde v tuto chvíli... Chci prostě jenom klasický Admin práva nejlépe 2 Lvl a chci si vklidu hrát a srát na ty 13 letý děti co jsou na serveru...

Tu šanci si mi dávat nemusel... ;) Nic si mi nedlužil...

PS: Jedno dítě na MsHostu = 10 Turků na SMT... :D

Jo a Jacoby... Nevím co jsi tím chtěl říct, ale prvně si zjisti Historii MsHostu a pak něco mel... Já jsme byl Hlavní Admin MsHostu skoro od začátku... Pak ze stejného důvodu jsem tuto pozici opustil a měl ji Tomas... Až se můj čas zlepšíl, opět jsem nastoupil... :) Takže nwm co meleš za čokoládu která ti trčí z pozadí tvého těla...

___________________
Image


Last edited by DaV3 on Sat 14. Jul 2012 18:18:18, edited 1 time in total.

Top
   
 

MaTysk*
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:16:43 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Ja by som bol za ÁNO.Aj keď tá aktivita ale ja to beriem :D jak písal CzSK že že reálny život je dôležitejší ako virtuálny.

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:25:59 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
neni o čom ANO dal by som mu rovno lvl 3 ;)

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:33:46 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Jelikož jsi DD hráč a ty potřebujeme tak ANO :thumbup:

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

Black::.CzDaV3
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:36:55 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 361 210
Pánové vážím si všech vašich komentářů a názorů... Jsem rád že se mezi vámi najdou i tací kteří mají rozum...

Teď už záleží jenom na šéfiskovy.... :)

___________________
Image


Top
   
 

MaTysk*
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:37:45 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Na tom nepodstatnom hlavnom adminovi :D Ale teraz podstatnom :D :D

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Sat 14. Jul 2012 18:41:43 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Žádný takovýhle blbosti,levl 2 natož 3. Chci aby ses vrátil tam kam patříš, na pozici hlavního administrátora. A toho mamrda si odpusť, taky se ti na to můžu totálně vysrat! :D
Jelikož mám menší příležitost zároveň zdělit něco mikimu udělám to.

Miki budu se to snažit zkráceně,vím že tě ty moje slohovky nebaví.
Vím o čem jsme si psali, David tu často nebyl ale chci abys mu dal šanci, on jako jediný s tebou dokážete pohnout se serverem. Já sem jenom šmejd co rozdává ještě větším šmejdům bany a snažím se pomoct aspoň na webu a fóru. Když David bude mít notebook i v práci, určitě se mrkne na servery, fórum a pokud získá zpět post hlavního admina, určitě ti začne pomáhat tak jako to bylo dříve.
Miki další věc, chci aby ses trochu změnil, já vím sem sráč pro většinu lidí a tím i zůstanu ale ty můžeš změnit své chování a vytáhnout servery až nahoru.
Všechny nápady, vše co mě napadlo jsem zmínil v námětech a u tebe na skypu. S Rootem se snažíme ti ještě pomoct s webem. Tím mířím na to, aby ses choval k lidem tak jak si to zaslouží a ne abych neustále od tebe četl že jsem neschopný totálně retardovaný admin ;) . Vím sám že nejsem znalec jako ty a David ale přeci jen ti mohu nějak pomoct. A toho bys měl právě využít. Hodně ale opravdu hodně je vymakanej server, ty náměty o kterých jsem se zmínil stačí zrealizovat a máš o vše postaráno. Sem tam přijde nějaký námět ale to už bude třešnička na dort. Teď jen udělat aspoň do konce prázdnin všechny náměty, s kterými by ti podle mého pomohl David pokud to bude v jeho silách. Vím že tě nebaví sedět a furt něco dělat, mě taky ne, ale těch námětů co jsem napsal už opravdu není moc, hodně toho už je udělaných. Stačí jen tyhle změny a máš o vše postaráno. Vím že ti to neustále píšu ale nějaký reklamy jsem už roznesl po městě, webu a pokud vše uděláš do těch prázdnin klidně vytisknu další reklamy a roznesu po Praze!
Takže abych to shrnul, chci aby sis vážil lidí kolem sebe kteří se ti neustále pomáhají, změnil své chování k lidem, pak se ti na to můžou opravdu vysrat a máš po pomoci. Když se ti snažím pomoct, např. ta fotogalerie na webu, taktéž plno keců kolem toho ale nakonec to je zprovozněno.
Trošku se zamysli nad sebou, máš opravdu na to, aby server byl konečně hotov. Času není už moc, tak toho využij a udělej to co je za potřeba a máš o vše postaráno, jen aby to fungovalo tak jak má. :wave:

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 3  [ 28 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz