It is currently Sun 28. Apr 2024 14:59:02

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 4  [ 35 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:16:44 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Vaše jméno: Petr Pelnář

Nick: Kelin

Předchozí nicky: Deragon, SaPo, Namakemono, Hogake

Věk: 16

Points: 2.350.000

PlayTime: 75 dní

Login: bloodwolf

Zkušenosti s AP: Rok zpátky jsem vlastnil s hráčem Alfondrou FUN server, server fungoval asi přibližně měsíc a zkoušeli jsme tam ruzné experimenty jako scripty a tak. Mimo to jsem se naučil něco přes Admin Panel ale nebylo to nic moc. Poté co jsem založil svůj klan jsem si také založil i klanový server tam jsem se toho dost naučil ještě s pomocí pár lidí. Takže scripty, Admin Panel mi nedělají problém.

Skype: petr.pelnar3

Proč bychom měli vzít zrovna Vás do AT?: Pokusím se to trochu prodloužit než je v mém zvyku, jelikož text a já se k sobě moc nehodí. Tak tedy začnem, na serverech působým už dva roky a nějaký ten pátek k tomu. Za ty dva roky si myslím že jsem nabral tolik skušeností až na tolik že bych se mohl stát součásti Admin teamu. Za ty mé dva skvělé roky na serveru jsem neměl ani jednou závažný trest, myslím tím ban a tak, ban jsem měl jednou a to za menší blbost a to je spawnkills, kdysi dávno když jsem začínal hrát a moc se mi nedařilo, u konce pošlu něco k tomu banu. Co se týká dál k trestům tak jsem jen párkrát dostal mute jakože od Admina mute za nějakou věc, jinak automatický mute dostanu tak jednou za týden. Snažím se hrát co nejvíce férově vůči hráčům a Adminům se snažím vycházet stříc. Ještě k tomu Adminskému panelu, naučil no ještě i učím jen takové ty kravinky, tak jsem se stím naučil pracovat na jednom fun serveru který jsem měl společně se -[SAM]-Alfondra. Takže s Adminským panelem umím celkem dost, ještě teď na CW serveru dopiluji nějaké mezery. Chci hlavně pomoct celému Admin teamu s jejich aktivitou. Jelikož jsem jeden z nejaktivnějších lidí na serveru, a jeden z těch normalních hráču tak bych byl velice prospěšný pro Admin team a pro ostatní hráče na serveru. Co se týče serverů, tak na DM je často camping a tomu chci zabránit, taky třeba na požádání set na mapu tak taky bych mohl ale nerad. Na Shooteru taky bývá dost laggeru a camperu takže bych taky mohl pomoct, hlavně proti laggerům. Mám alergii na vysoký ping a malý FPS. Tako je u mě výhoda že se dokáži dorozumět i s cizinci, ovládám angličtinu a učím se rusky, a ten náš užásný základní jazyk čeština. Na serverů mě nejspíše skoro každý zná a ví jak se chovám a jak se stavím k pravidlům. Pravidla dodržuji a toleruji je docela dost. Jsem člověk který dokáže zachovat chladnou hlavu, tím myslím jakože když mě někdo naštve ve hře nebo někde jinde tak se snažím abych se choval normálně. Když mě něco echt naštve tak to aspoň nevyjadřuji veřejně ostatním, tedy když chci aby to bylo k smíchu jen pro srandu, tak napíšu nějaké to hrubší slovíčko aby jsme se smáli a ulehčil danou situaci. Na serverech si rozumím skoro s každým hlavně s lidma v mé věkové kategorii, takže tedy skoro s každým až na pár výjmek, což mi je občas blbý. Jak už jsem zmiňoval, nemám žádné problémy vůči hráčům ani Adminům a doufám že ani oni k mě. Ještě se vrátím k tém trestům, nikdy na mě nebyla stížnost jak na forům tak přímo ve hře, když je nějaký problém vůči mě nebo vůči nějakému jinému hráči na serveru tak se to snažím řešit a chovám se spíše jako Admin bez práv, takže když to vyřeším a pravda výjde na jevo, tak si dotyčný stejně dělá co chce, a to se mi dost nelíbí. Jsem dost humorný typ člověka, takže si dělám srandu skoro ze všeho, umím narozdíl od pár jedinců rozeznat srandu a co sranda není takže vím kdy sranda končí a kdy začít trochu jednat. Pro spoustu hráču jsem něco jako kapesní knížka s pravidly, hráči si mě ptají jak je co a tak dále, jak se co dělá a podobné věci. Jak jsem na serverech hodně často tak spousta lidí porušují pravidla a Admini nejsou k dispozici a strašně moc mě vždy drásají nervy když to vidím a nemají žádný trest. Samozřejmě chápu že Admini tu nejsou jen od toho aby tady dávali tresty, chtěji si taky zahrát mají realný život a dost starostí o kolo než se o nás starat, to chápu. Ale chce to nějakého velice aktivního Admina který by tu byl něco jako opora pro zbytek Admin teamu, což bych se na to dost hodil. Já jakožto hráč patřím do té nevýrazné skupiny lidí, ani by jste si mě nevšimli, jen pokud bych vás nehorázně dával v shooteru, jinak jsem jako milosrdný oslík. Ještě k aktivitě, pro spousta lidí už jsem no lifer, protože nechodím skoro vůbec ven a trafím déle jak půlku dne na serverech. Neboli, pro mě je Miki něco jako druhý život, vždy rád pokecám o real life s lidma, a společně si postěžujeme na to jak je všechno k níčemu. Hlavně k té aktivitě hodně zapadá škola, což můj průběžný den vypadá asi nějak takto, čtyři hodiny spánku a sedm hodin školu a dvě hodiny cesty tam a zpátky, zbytek volného času věnuji serveru. Jak jsem psal již na začátku, dlouhý text a já nejsme kamarádi, takže jsem nějak prekousnul svůj strach před textem a napsal jsem to trochu delší než normálně. Ještě jak bylo uvedeno nahoře tak jsem slíbil že na konec dám odkaz na ten svůj prohřešek co jsem měl z mého začátečnického hraní, což bylo nechtěně je tam i vysvětlení ale takové menší, jelikož mi na tom dříve moc nezáleželo. Takže tady to je: http://goo.gl/3ahG1g. Myslím že vám těchto deset vět možná i více bude stačit, a gratuluji všem co si to dočetli až do konce, daruji vám zlatého bludišťáka. Ještě se omlouvám za gramatiku, píšu to ve stylu že všechno najednou abych na něco nezapoměl takže nemám pojem o gramatických chybách, tak prosím nerýpat.

Váš čas na serveru denně: Deset hodin minimálně, podle toho jestli nemám nic na práci. Ale každý den tam jsem.

Na jakém z našich serverů se nejvíce nacházíte: DM, Shooter a málo kdy DD.

**Dodatek** očekávám od spoustu hráču že budou proti. Protože dost často nesouhlasím s názory které máte jak ohledně klanu tak unbanu. ;)

Assesment for bloodwolf


Bans: 0 (0 perma)
Kicks: 18
Mutes: 154
Known aliases: #blood-wolf, #Blood-wolfi*^, #Blood-wolf^, #Dragon*, #Wolfik, #Wolfik^, #Wolfi^, -Black-Zalud*, -DeF-TysonPapa#, -[BJ]-T-Kelin, .blood-wolf, 1, 33ff33#blood-wolf, =FoX=, =FoX=(K)Famous, =FoX=(Kelin), =FoX=(S)KeliAFK, =FoX=(S)Kelin, =FoX=(S)^Kelin^, =FoX=-{AFK}-, =FoX=-{Kelin}-, =FoX=amu, =FoX=amu!, =FoX=blood-ch, =FoX=Brunetka, =FoX=Cumacik, =FoX=Famous, =FoX=Flaris, =FoX=Fleris, =FoX=Keli, =FoX=Kelihnus, =FoX=Kelimek, =FoX=Kelin, =FoX=Kelin", =FoX=Kelin(S), =FoX=Kelin:), =FoX=KelinAFK!!, =FoX=Kelinak, =FoX=Kelin|*, =FoX=Kelin~MS~, =FoX=Lazyfellow, =FoX=Malina^, =FoX=Namakemono, =FoX=noob.Kelin, =FoX=Sajtim, =FoX=Trotl, =FoX=wolfCH, =FoX=^Kelca^, =FoX=^Kelimek^, =FoX=^Kelin^, =FoX=^Kelin^g, =FoX=^Tekvica^, >BOOSBOSSBOSSBOSSDanny<, >WoSWoS, ~MS~Lazyfellow, ~MS~[K]

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

FakeR
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:18:02 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Tue 26. May 2015 21:06:50
Posts: 418
Location: Turkey

Points: 1 587 897
Cash: $135 364
ANO ,YES

___________________
"İf anyone really deserves respect in this life, he is absolutely Buke"


Top
   
 

DwarpH
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:19:44 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Sat 05. Oct 2013 17:39:57
Posts: 176

Points: 2 101 364
Cash: $10 649
Ano

___________________
Spoiler: show
Image


Top
   
 

Richard^
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:27:39 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Mon 22. Sep 2014 15:35:53
Posts: 533
Location: Slovakia

Points: 814 567
Cash: $93 622
Nie!

___________________
ImageImage


Top
   
 

kordy
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:31:53 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 30. Oct 2014 14:39:40
Posts: 589
Location: In ur dreams

Points: 3 145 412
Cash: $589 123
Neber to vzlom ale ako admina si ta važne neviem predstavit .. Zamna nie prepač

___________________
Image


Top
   
 

[#Y]oLo!
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:36:18 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Wed 29. Jul 2015 15:27:44
Posts: 181
Location: Přerov

Points: 446 408
Cash: $805 092
Ano! Podle mně by byl Kelin dobrý admin ;)

___________________
[#Y]oLo nejvíc Gůůd hráč
CLko klanu -cbg- Comeback Gang


Top
   
 

Xenonka:3
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:43:23 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Wed 29. Jul 2015 13:30:10
Posts: 137
Location: Moscow

Points: 153
Cash: $623
Yeah Good luck:)

___________________
AWESOME RETURN


Top
   
 

AccurateCrab63
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 19:56:16 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'

Joined: Tue 12. May 2015 20:53:33
Posts: 80
Location: Hungary

Points: 3 507 248
Cash: $175 740
Yes!

___________________
Image


Top
   
 

rmkdn.
 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 20:18:31 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sat 11. Jan 2014 19:41:58
Posts: 39
Location: Frýdlant nad Ostravicí

Points: 128 138
Cash: $2 714
Nope. :/

___________________
S pozdravem AIWE.
Na miki od roku 2011.
Shooter/DM Player.


Top
   
 

 Post subject: Re: Kelin
PostPosted: Fri 25. Sep 2015 20:28:04 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Wed 10. Jun 2015 15:26:55
Posts: 34
Location: Algeria
Yes !


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 4  [ 35 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz