It is currently Sat 27. Apr 2024 12:40:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 3  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 12:49:46 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
Vaše jméno: Jan Skořepa

Nick: Ingnition (<1ngn1t10n)

Předchozí nicky: žádné

Věk: 22

Points (Minimálně 150 000 points): 508 179

PlayTime (Minimálně 10 000 minut/7 dní): 18 Dní 1 Hodin 4 Minut

Login: ingnition

Zkušenosti s AP: Provozoval jsem vlastní server, byl jsem zde adminem s levelem 4...

Skype: ingnition_cz

Váš čas na serveru denně: příležitostně

Na jakém z našich serverů se nejvíce nacházíte: Shooter

Proč bychom měli vzít zrovna Vás do AT?:
Již několikrát se ke mě dostávali otázky ohledně toho, jestli si nepodám žádost o admina, když již zde neúčinkuje rudé FoX. A tak jsem se po krátkém rozmýšlení rozhodl, že to zkusím třeba právě dneska. Na začátku je si ale potřeba položit jednu podstatnou otázku. Za jakým účelem byl otevřený nábor. Je to za účelem toho, že současný admin team nezvládá uhlídat server a nebo se hledá někdo, kdo má zkušenosti a umí i něco více než jen několik hodin denně hrát? Tahle otázka není směřovaná na mě, ale přímo k vám, současným adminům. Já totiž nevím co hledáte, každopádně to co vím je to, že ona druhá možnost tedy několikahodinové hraní u mě bohužel nenajdete. Vzhledem k tomu, že už poměrně delší dobu nechodím do školy ani nestuduji, nýbrž pracuji tak nemám tolik volného času - ten najdete opravdu asi jen u školáků a studentů střední školy. Já dokážu nabídnout jak jsem již psal, několikaleté zkušenosti v MTA a jeho problématice. Myslím, že dokáži řešit problémy na serveru spravedlivě a rozhodně nepřehlížím hrubé či opakované přestupky. Mimo MTA mohu znova, jako v době kdy jsem byl admin, spravovat Facebookovou stránku a popřípadě dělat menší grafické práce. K tomu lze navázat i na fakt, že již delší dobu bych rád navázal úzkou a prospěšnou spolupráci s naším klanem San Andreas Masters. Bohužel z časového hlediska jsem se k tomu moc s MIKIM nedostal, což nepřidává ani menší aktivita z jeho strany. Každopádně jak jsem psal na začátku, je to zcela na vás jaké adminy hledáte a pokud hledáte opravdu jen ty, kteří pokryjí server svojí herní aktivitou, zvolte raději ty. Já takovou aktivitu rozhodně zaručit ani slíbit nemohu.

Z admin teamu jsem odešel přesně 6.10.2014, kdy jsem byl zde adminem (lvl 4). Což už asi samo o sobě může něco vypovídat. Každopádně můj dobrovolný odchod z admin teamu byl jak je nejspíš již z článku patrné, kvůli FoX, který se v onom období do MSHost přimotali. Měl jsem zde dokonce i svůj topic, kde jsem důvod odchodu zdůvodnil. Bohužel CL klanu FoX, tedy Honya či Faler chcete-li, celou zprávu smazal - údajně z důvodu vynesení informací z AT, což je naprostá hloupost... Zkrátka kritika tak dobrého klanu a člověka se nepřipouští...


DODATEČNÉ INFORMACE OHLEDNĚ PŮVODNÍHO ADMINSTVÍ ZDE:
Kdy jste byl adminem: 2.4.2013 (viewtopic.php?f=7&t=8378)

Jak dlouho jste byl adminem: Do 6.10.2014 (rok a půl)

Proč již nejste admin (důvod odchodu případně vyhazovu): Dobrovolně jsem odešel z AT - důvod akvizice MSHostu klanem FoX.

Assesment for ingnition


Bans: 0 (0 perma)
Kicks: 0
Mutes: 0
Known aliases: <1ngn1t10n, Black::.TereZZz, [SAM]#5h3jh2<1ngn1t10n, [SAM]<1ngn1t10n, [SAM]

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

R*#FrsT<~~
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 13:22:57 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Mon 22. Feb 2016 13:20:05
Posts: 16

Points: 1 544 620
Cash: $619 088
Ne..Aktiviti je nulová si tu raz za mesiac..


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 14:23:21 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Image

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 14:54:42 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
Pointa tvého offtopicu Lanc1?

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

-HF-Soucre
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 15:47:07 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 11. Sep 2014 11:07:15
Posts: 233

Points: 1 497 862
Cash: $2 570 404
Z ignitiom som nemal žiadny problém myslím si že to je dobrý hráč. Teraz idem k prihláške prihláška je dobrá celkom sa mi páči takže zamna máš ANO.


Top
   
 

-[SAM]-Kelin
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 16:22:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 03. Feb 2015 22:18:56
Posts: 967
Location: Czech Republic (Prague)

Admin Level: 4
Points: 4 328 035
Cash: $55 389
Byl bych pro, ale Admin musí mít i nějakou aktivitu, ne že párkrát přijde na ani ne hodinku a jde pryč. To si myslím že by si měl Admin práva zbytečně. Kdyby jsi hrál třeba obden na pár hodin, hned bych byl pro přijetí.

ne

___________________
summer cup III. -[SAM]- vs -DeF- https://www.youtube.com/watch?v=QUE6L4kb7Bk
summer cup III. -[SAM]- vs -HF- https://www.youtube.com/watch?v=joVVWu2 ... e=youtu.be


Top
   
 

-DeF-TysonPapa#
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 17:06:42 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sun 08. Feb 2015 2:57:11
Posts: 435
Location: Slovak Republic

Points: 2 024 411
Cash: $10 000
Nie.

___________________
Image
Image Image
Image


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 17:24:00 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
Ingnition wrote:
Na začátku je si ale potřeba položit jednu podstatnou otázku. Za jakým účelem byl otevřený nábor. Je to za účelem toho, že současný admin team nezvládá uhlídat server a nebo se hledá někdo, kdo má zkušenosti a umí i něco více než jen několik hodin denně hrát? Tahle otázka není směřovaná na mě, ale přímo k vám, současným adminům. Já totiž nevím co hledáte, každopádně to co vím je to, že ona druhá možnost tedy několikahodinové hraní u mě bohužel nenajdete.


Admin nábor byl z největší částí můj nápad, i když dle mého názoru současný admin situace zvládá a kolektiv je na přátelské úrovni.
Dále blíží se období maturit, které postihuje pár administrátorů, kteří jsou jinak aktivní, takže nábor je spíš, kvůli aktivitě a menší výpomoci v blížícím se období, aby aktivita administrátorů neklesla pod normu, ale držela se v normě popřípadě nad normou.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 17:42:36 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
Mokrajn wrote:
Ingnition wrote:
Na začátku je si ale potřeba položit jednu podstatnou otázku. Za jakým účelem byl otevřený nábor. Je to za účelem toho, že současný admin team nezvládá uhlídat server a nebo se hledá někdo, kdo má zkušenosti a umí i něco více než jen několik hodin denně hrát? Tahle otázka není směřovaná na mě, ale přímo k vám, současným adminům. Já totiž nevím co hledáte, každopádně to co vím je to, že ona druhá možnost tedy několikahodinové hraní u mě bohužel nenajdete.


Admin nábor byl z největší částí můj nápad, i když dle mého názoru současný admin situace zvládá a kolektiv je na přátelské úrovni.
Dále blíží se období maturit, které postihuje pár administrátorů, kteří jsou jinak aktivní, takže nábor je spíš, kvůli aktivitě a menší výpomoci v blížícím se období, aby aktivita administrátorů neklesla pod normu, ale držela se v normě popřípadě nad normou.

Výborně. V tom případě bude lepší nabrat ty vice aktivnější :)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Ingnition
PostPosted: Mon 22. Feb 2016 17:43:17 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
Ne

Žádný problém s tebou nemám. Si zkušený, pohodový hráč (snad i kamarád), který tu byl delší dobu dobrým adminem. Bohužel, jak už bylo napsáno, admin se hledá právě kvůli té potřebné aktivitě, která se u některých sníží, a jelikož si pracující člověk a nemáš moc volného času, jak píšeš, tak je to spíš velké mínus, kvůli kterému musím hlasovat, právě takto. :(

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 3  [ 24 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz