It is currently Thu 28. Mar 2024 23:32:30

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 5 of 5  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message

-HF-exile
 Post subject: Re: Goodkin
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 12:44:31 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sun 04. Sep 2016 19:15:19
Posts: 22
Location: Veľký Šariš

Points: 659 232
Cash: $5 031 126
nodm wrote:
Jsem za ANO a vím, že moje odpověď je nic moc, ale chci abyste se uvědomili.
Když admini nebo lidé mají kamarády, kteří napíšou v *žadost o AP* samozřejmě dají ANO, to známe všichni. Vidím,že v serveru jsou dost adminů a stará se jen hlavně EROSION (jen můj názor), a zbytek co? nic, přijdou, setnou a odejdou jako vždycky..ti admini, co psali v *žadost o AP* prej *budu se starat lblablabla a po pár měsicu už na to kašlou a nic nedělají..což toto je dost chyba..kdybych byl admin, tak bych se staral a přidával bych mapy atd, vím,že nemám šanci, protože mě nesnášíte a jsem neslyšící, vím,že jsem udělal v minulosti, kdo chce být ADMIN? nejlepší je, skamarádit s všichni a máš velkou šanci. Prostě dnešní doba..admini, ti lidé, co jste vzali do AP a alespoň splnili ? NE. Uvědom se,admini. A proč píšu ANO? Protože on je neslyšící a ochotný (neslyšící jsou pořad ochotní,jen když mají rozum = vlastní zkušentost) Zkuste mu dát šanci a třeba zlepší, jen můj názor a DÍKY ZA PŘEČTENÍ a nazdar!
Klidně se smějte ,co jsem napsal, prostě respektujte a nevěřte, da se věřit jen těm, kteří maji rozum.

Chci aby byl ADMIN .. tož znamená, první NESLYŠÍCÍ ADMIN V MIKI.. at neslyšici aj slyšici lidi jsou stejní.


Minule som bol s Goodkinom na Teamspeaku a neprišlo mi, že je nepočujúci. Tak aspoň neklam. :clap: :clap: :lol:

___________________
Image


Jet fuel can't melt steel beams.


Top
   
 

miyagi
 Post subject: Re: Goodkin
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 16:09:01 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'
User avatar

Joined: Sun 02. Nov 2014 10:07:11
Posts: 81

Points: 731 980
Cash: $6 251 656
exile. wrote:
nodm wrote:
Jsem za ANO a vím, že moje odpověď je nic moc, ale chci abyste se uvědomili.
Když admini nebo lidé mají kamarády, kteří napíšou v *žadost o AP* samozřejmě dají ANO, to známe všichni. Vidím,že v serveru jsou dost adminů a stará se jen hlavně EROSION (jen můj názor), a zbytek co? nic, přijdou, setnou a odejdou jako vždycky..ti admini, co psali v *žadost o AP* prej *budu se starat lblablabla a po pár měsicu už na to kašlou a nic nedělají..což toto je dost chyba..kdybych byl admin, tak bych se staral a přidával bych mapy atd, vím,že nemám šanci, protože mě nesnášíte a jsem neslyšící, vím,že jsem udělal v minulosti, kdo chce být ADMIN? nejlepší je, skamarádit s všichni a máš velkou šanci. Prostě dnešní doba..admini, ti lidé, co jste vzali do AP a alespoň splnili ? NE. Uvědom se,admini. A proč píšu ANO? Protože on je neslyšící a ochotný (neslyšící jsou pořad ochotní,jen když mají rozum = vlastní zkušentost) Zkuste mu dát šanci a třeba zlepší, jen můj názor a DÍKY ZA PŘEČTENÍ a nazdar!
Klidně se smějte ,co jsem napsal, prostě respektujte a nevěřte, da se věřit jen těm, kteří maji rozum.

Chci aby byl ADMIN .. tož znamená, první NESLYŠÍCÍ ADMIN V MIKI.. at neslyšici aj slyšici lidi jsou stejní.


Minule som bol s Goodkinom na Teamspeaku a neprišlo mi, že je nepočujúci. Tak aspoň neklam. :clap: :clap: :lol:



Od narození jsem hluchý, ve tři letech zjistili že jsem hluchý tak jsem byl na operaci a dali mi magnetový čip do hlavy a slyším jedno pravé ucho pomocí naslouchátka které stojí asi přes 350k KČ, proto jsem nekomunikoval a bál jsem se. Jestli chceš důkaz, tak ti mohu poslat na Skype nebo FB.

___________________
SoD// - 2013 - 2017
Black::. - 08.07.2017 - 09.08.2017

-HF- - 10.08.2017
-oof- - 27.7.2019


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Goodkin
PostPosted: Sun 30. Jul 2017 12:18:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
Na adminování to zatím ještě nevidím, promiň.

Ne

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

[SAM]Miki_Cz
 Post subject: Re: Goodkin
PostPosted: Sun 30. Jul 2017 21:57:13 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $1 738 468

Rejected


___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 5 of 5  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz