It is currently Thu 28. Mar 2024 15:09:18

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 4 of 5  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message

ExclusiveFrigate65
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Fri 28. Jul 2017 11:35:55 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Wed 12. Sep 2012 21:56:57
Posts: 443

Points: 4 186 368
Cash: $1 968 866
Ano :cry:

___________________
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen někdy nemá chuť diskutovat s idioty.

Image


Top
   
 

~R1de[E]#420'Sk
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Fri 28. Jul 2017 13:01:28 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 11. Mar 2017 23:54:20
Posts: 20

Points: 953 052
Cash: $3 851
Yep


Top
   
 

Rumburak
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Fri 28. Jul 2017 14:04:32 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Mon 22. Feb 2016 21:55:22
Posts: 22

Points: 13
Cash: $53
Ano


Top
   
 

ExD|^El3ctr0#
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Fri 28. Jul 2017 14:48:24 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Thu 23. May 2013 17:01:25
Posts: 40
Location: Olomouc

Points: 784 404
Cash: $22 813
Sice jsi udělal pár chyb, ale ANO.

___________________
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 1:08:23 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
DemiGod wrote:
Ingnition wrote:
Sorry jako...

Bans: 4 (0 perma)
Kicks: 22
Mutes: 44


Ale člověk s takovou statistikou snad ani nemůže být admin...


Sorry jako za ty bany, ale tady jsou důvody.
1. dostal jsem ban, že jsem nešel koukat s adminem na sdílené video (admin kamarád)
2. dostal jsem ban, že jsem si dělal srandu z admina (admin kamarád)
3. dostal jsem ban za to, že jsem zabil admina, když psal (admin kamarád)
4. tento ban byl oprávněný

Nemůžu za to, že jsem kamarád s lidmi, kteří mají admina (bavil jsem se s nimi i když je neměli).
Tak si prosím nechej hloupé připomínky, jestli by jsi chtěl opět reagovat.

Tobě tohle připadá jako hloupé připomínky? Jestli tvůj údajný kamarád dává bany za takové dětinské blbosti, pak trošku tápu nad složením celého admin teamu na tomhle serveru... Nehledě na to, že zneužíval své pravomoce a to několikrát.

Jde vidět tu morálku tady, opravdu příkladná :)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 13:44:50 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Ingnition wrote:
Tobě tohle připadá jako hloupé připomínky? Jestli tvůj údajný kamarád dává bany za takové dětinské blbosti, pak trošku tápu nad složením celého admin teamu na tomhle serveru... Nehledě na to, že zneužíval své pravomoce a to několikrát.

Jde vidět tu morálku tady, opravdu příkladná :)

Nechápu proč se zapojuješ do hlasování o nové adminy, protože nemůžeš hráče soudit, jelikož je ani neznáš, protože si jako hráč neaktivní, takže tvůj hlas nemůže mít žádnou váhu, ale samozřejmě máš na to právo... A že si koukáš na nějaký statistky podle kterých soudíš hráče, tak to je opravdu smutné.. Protože nevíš, jak se ti lidi chovají na serveru nyní... Takhle by si mohl srovnávat i klany a zjistil by si, že SAM není dobrý klan, ale to přeci není pravda né? Tohle není útočná otázka, ale jen aby ses zamyslel, že statistky nejsou všechno :roll:
Pokud by někdo měl problém, jak se chovají administrátoři a co dělají, tak by snad byla stížnost na admin tým, ale ona není. Navíc hlavní administrátor nevidí problém.
Nemíním se s tebou dohadovat, protože to nemá smysl.

Voltaire
„Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!“

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

Happy
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 13:46:40 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Wed 26. Jul 2017 15:48:07
Posts: 8

Points: 159
Cash: $649
U were cash bugging,and u wanna join AT.
I know that your chances are huge to be in AT.
But as for me- nope
I don't want to see you in AT.


Top
   
 

~eN^~Dieu^
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 13:46:51 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'

Joined: Tue 04. Nov 2014 21:48:24
Posts: 97
Location: Germany

Points: 1 894 141
Cash: $3 448 693
YES!!!


Top
   
 

-HF-Sajtim<3
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 14:47:08 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Thu 02. Apr 2015 11:11:38
Posts: 117
Location: Bratislava

Points: 2 180 524
Cash: $89 755 948
Áno

___________________
Image
Image
Image
Ajtak som fešák


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: {R}!val
PostPosted: Sat 29. Jul 2017 15:05:10 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 871
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 379 970
DemiGod wrote:
Ingnition wrote:
Tobě tohle připadá jako hloupé připomínky? Jestli tvůj údajný kamarád dává bany za takové dětinské blbosti, pak trošku tápu nad složením celého admin teamu na tomhle serveru... Nehledě na to, že zneužíval své pravomoce a to několikrát.

Jde vidět tu morálku tady, opravdu příkladná :)

Nechápu proč se zapojuješ do hlasování o nové adminy, protože nemůžeš hráče soudit, jelikož je ani neznáš, protože si jako hráč neaktivní, takže tvůj hlas nemůže mít žádnou váhu, ale samozřejmě máš na to právo... A že si koukáš na nějaký statistky podle kterých soudíš hráče, tak to je opravdu smutné.. Protože nevíš, jak se ti lidi chovají na serveru nyní... Takhle by si mohl srovnávat i klany a zjistil by si, že SAM není dobrý klan, ale to přeci není pravda né? Tohle není útočná otázka, ale jen aby ses zamyslel, že statistky nejsou všechno :roll:
Pokud by někdo měl problém, jak se chovají administrátoři a co dělají, tak by snad byla stížnost na admin tým, ale ona není. Navíc hlavní administrátor nevidí problém.
Nemíním se s tebou dohadovat, protože to nemá smysl.

Voltaire
„Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!“

Já snad někoho soudím? Ukaž mi jedinou věc, podle které jsem já někoho soudil. Já pouze poukázal na fakta ve statistikách, který ty nemůžeš nijak zvrátit ani vyvrátit. Je to prostě holej fakt.

Nechápeš proč se zapojuji? Protože můžu? Kdybych nemohl, tak jsou tu odpovědi zakázaný. Podle čeho soudíš že můj "hlas" nemá váhu, i když nevím proč tu furt píšeš o nějakém hlasu. Já nehlasuji, pouze konstatuji ;) Pracuji se statistikami které tu jsou. Nepotřebuji k tomu mít nějakou podělanou aktivitu na serveru - ta je naprosto bezpředmětná nebo tě dokonce i znát (díky bohu). Proto si taky všimni, že reaguji pouze na statistiky, nikoliv na tebe jako osobu. Na tu jsem reagoval až poté, jakou agresivní a naprosto arogantní odpověď jsi na to dal. Což už tím, že reaguješ na zcela normální mé poukázání na statistiky tímhle způsobem, z tebe dělá naprosto nevyrovnaného člověka, který si má asi něco dokázat tím, že je aktivní na serveru a tak má větší slovo a ostatní jsou úplní idioti, kteří neví vůbec o čem píšou. Je to tak, pane dokonalý? Který má na všechno naprosto směšné odpovědi a vysvětlení?

Mimo jiné, tím že mi tu začneš hnípat do SAM, to se fakt pak cítíš jako king? Tvrdil jsem já tady snad o tom, že je SAM nejlepším klanem na světě? Abych si uvědomil že statistiky nejsou všechno? Co to je za odpověď? Další věc, kterou ty si sám vymýšlíš, neboť tohle jsem neřekl. Poukazuji na jeden zcela nevyvratitelný fakt - statistiky. Smiř se s tím, máš to tam ;) A že nejsou žádné stížnosti na adminy? Ale notáák, tomu snad ani ty sám nevěříš :)

Mimochodem, to ty jsi se začal se mnou dohadovat. Místo toho aby jsi rozumně odepsal a třeba to vysvětlil, pak bych řekl OK, tenhle na seriozního admina opravdu má. Ale to co jsi předvedl, jak agresivně a arogantně jsi odepsal a poslal jsi mě doprdele, to je pro mě jenom reakce nevyzrálého děcka, který si musí asi něco dokazovat. Tohle není příkladné chování admina. Ale mě je to docela ukradený žejo, tady je ta morálka stejně úplně ubohá :) Takže se sem docela budeš hodit...

DemiGod wrote:
Nemůžu za to, že jsem kamarád s lidmi, kteří mají admina (bavil jsem se s nimi i když je neměli).

Jojo, nemůžu za to že všem lezeš do prdele :)

PS: Ne, já fakt tuhle debatu nezačal. Jak ty na mě, tak já na tebe :*

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 4 of 5  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz