It is currently Sat 27. Apr 2024 7:26:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

InTDixxi
PostPosted: Thu 05. Jan 2017 17:51:37 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Sun 13. Jan 2013 15:14:04
Posts: 128
Location: Hradec Králové

Admin Level: 4
Points: 4 949 416
Cash: $16 970 593
Kordy^ wrote:
Dixxi wrote:
Kordy^ wrote:
Proti


Čekal jsem až se ozveš. Zrovna ty budeš psát proti, ten co se chová jak největší no nebudu se radši vyjadřovat.
Ale pro příště pokud chceš dělat drsného, tak to napiš mě a ne, že to budeš psát svojí školce na Facebooku. ;) :*



Aha,takže ja sa chovam ako najväčši, to mi povie ten pravy,si mysliš, že na takeho degeša ako si ty budem minat čas? asi nie.


Chlapče, ty si nevidíš do pusy. :) Kdyby si nemrhal čas na mě jak píšeš, tak se o mě nestaráš, ale asi nemáš nic lepšího na práci. :)

___________________
DiXxi^


https://www.youtube.com/watch?v=OXPUiE_ ... e=youtu.be


Top
   
 

VacolaZ
PostPosted: Thu 05. Jan 2017 17:58:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 20. Sep 2014 15:29:00
Posts: 754
Location: Gabčíkovo Slovakia

Admin Level: 3
Points: 2 070 648
Cash: $912 543
:shock: :shock: :clap: Bože môj. Mať vaše problémy

___________________
Image


„Zmeň svet tým, že zmeníš seba!“
Majk Spirit

Black Scorpions 4 EVER!


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Thu 05. Jan 2017 18:17:34 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Mokrajn wrote:
A problém je, že TFOP si požádalo o barvu, která je takmer stejná jako vaše


TPOF už dávno mělo bejt smazaný...

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

TheProX^
PostPosted: Thu 05. Jan 2017 21:36:30 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Mon 20. Apr 2015 19:22:31
Posts: 318

Points: 355 661
Cash: $122 473
Erosion wrote:
Mokrajn wrote:
A problém je, že TFOP si požádalo o barvu, která je takmer stejná jako vaše


TPOF už dávno mělo bejt smazaný...


To stejný mužu říct já o LeM, když ani CLko nemělo a existovalo ještě tak měsíc... A nebo třeba FoX atď... Když někdo má čas zajde si tam zahraje, až budu mít UB tak se tam znova obnoví aktivita.

___________________
Image ImageImage
ImageImageImage


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Thu 05. Jan 2017 21:50:15 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Měsíc, jenže TPOF je neaktivní už přes dva měsíce a na FoX nám nešahej :shh: :silent:

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

TheProX^
PostPosted: Thu 05. Jan 2017 21:58:08 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Mon 20. Apr 2015 19:22:31
Posts: 318

Points: 355 661
Cash: $122 473
Erosion wrote:
Měsíc, jenže TPOF je neaktivní už přes dva měsíce a na FoX nám nešahej :shh: :silent:


Tak vidíš, a ty mi na [TPOF] nešahej. Kdyby jsem neměl permu tak by byl aktivnější než 60 % klanu.

//EDIT: Ban, permu vlastně už ne.

___________________
Image ImageImage
ImageImageImage


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Fri 06. Jan 2017 0:14:31 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 768 643
Cash: $147 565 423
ThePro wrote:
Erosion wrote:
Měsíc, jenže TPOF je neaktivní už přes dva měsíce a na FoX nám nešahej :shh: :silent:


Tak vidíš, a ty mi na [TPOF] nešahej. Kdyby jsem neměl permu tak by byl aktivnější než 60 % klanu.

//EDIT: Ban, permu vlastně už ne.


Furt je tu takový menší problém. Vyzní to nadsazeně ale my (hlavně já) rozhodujeme o tom, na jaký klan 'šáhnem' nebo ne.
=FoX= si udělalo jméno na mshostu, respekt a zaslouží si být pořád v tabulce. Zatímco TPOF je obyčejný klan, jaký CL taký klan, říkám to proto, protože jaký CL si nechá dát ban prakticky dobrovolně. Aktivnější než 60% klanů ? Ani před tvým banem to tak nebylo a nebude ani po. Všichni admini by ti ten klan už dávno smazali a já taky o tom uvažuji, už jen z důvodu že si sereš do huby. Před tvým banem tvrdíš, jak nebudeš už hrát, ale klan budeš pořád řídit a tak bude aktivní. Máš ban, nehraješ, a klan je v troskách a jestli ho chceš dát do kupy, znamená to, že budeš muset opět hrát, takže tvoje prohlášení jsou jen slova do větru

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

TheProX^
PostPosted: Fri 06. Jan 2017 1:21:16 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Mon 20. Apr 2015 19:22:31
Posts: 318

Points: 355 661
Cash: $122 473
Mokrajn wrote:
ThePro wrote:
Erosion wrote:
Měsíc, jenže TPOF je neaktivní už přes dva měsíce a na FoX nám nešahej :shh: :silent:


Tak vidíš, a ty mi na [TPOF] nešahej. Kdyby jsem neměl permu tak by byl aktivnější než 60 % klanu.

//EDIT: Ban, permu vlastně už ne.


Furt je tu takový menší problém. Vyzní to nadsazeně ale my (hlavně já) rozhodujeme o tom, na jaký klan 'šáhnem' nebo ne.
=FoX= si udělalo jméno na mshostu, respekt a zaslouží si být pořád v tabulce. Zatímco TPOF je obyčejný klan, jaký CL taký klan, říkám to proto, protože jaký CL si nechá dát ban prakticky dobrovolně. Aktivnější než 60% klanů ? Ani před tvým banem to tak nebylo a nebude ani po. Všichni admini by ti ten klan už dávno smazali a já taky o tom uvažuji, už jen z důvodu že si sereš do huby. Před tvým banem tvrdíš, jak nebudeš už hrát, ale klan budeš pořád řídit a tak bude aktivní. Máš ban, nehraješ, a klan je v troskách a jestli ho chceš dát do kupy, znamená to, že budeš muset opět hrát, takže tvoje prohlášení jsou jen slova do větru


Řeknu to takhle. Klan je jediný co mě tady ještě drží. Jestli se klan zruší já končím taky. Celkově na MTA mě už nic nedrží, ale když je ještě tady ten klan tak chci napravit to, co jsem mu predtim nedal. Možná máš pravdu kecám voloviny, já jsem takovej co s tím naděláš. Myslel jsem že budu zvládat vše a nakonec nezvládám vubec nic. A ten ban taky byl dobrovolnej, to my oba víme. To jen já jsem zase věřil lidem, kterým jsem věřit neměl. Jako vždycky někomu uvěřím a pak to kvuli tomu celý doseru. Zkusím to jednou a poslední krát, jenom změním to že si budu lidi víc prověřovat... Genetikka jsem znal cca rok, a beztak si tam skončil s mým klanem a banem jako bonus. Byla to moje naivita, co potopila klan. Kdyby jsem neudělal 2x tu stejnou blbost tak se tohle nestane. Teď se mě asi zeptáš: "A jak ti mám věřit že tu blbost neuděláš třetí krát ?" To je pravda, není to jistý že zas někomu neuvěřím a neskončí to stejně. Ale ta věc je jistá, že jestli se opět stane stejný, tak já se už nevrátím. Což se snad nestane a dám ho nějak do kupy bez toho, aby jsem se na něj vysral. Jestli po mým unbanu stále budu mít klan, a provedu jakoukoliv blbost tak si ho dobrovolně nechám odebrat. Ale ještě než se ti stane, tak to chci zkusit napravit a neudělat žádnou blbost. Btw. exile pravda, jakej blbec si udělá klan s vlastním jménem. Takže trochu pozměním i jméno, protože až teď mi došlo co jsem vlastně za celej ten čas provedl. Takže to poslední krát zkusím a jestli udělám i nejmenší blbost, jak jsem řekl sám se ho vzdám. To je odemně prozatím vše.

//EDIT: Jestli to někdo špatně pochopil, tak jsem jednoduše chtěl říct že se pokusím napravit svý chyby a jestli se mi to nepovede tak odtud a z celýho MTA navždy vypadnu a už odemně budete mít klid.

___________________
Image ImageImage
ImageImageImage


Top
   
 

maj0
PostPosted: Fri 06. Jan 2017 10:20:34 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 10. Sep 2015 19:27:13
Posts: 543
Location: Tam kde ty nie

Points: 1 507 192
Cash: $9 775
Ak udržíš tento klan aspon 1rok som za áno

___________________
Image
Clan Leader Vty.


Top
   
 

Black::.Hase
PostPosted: Fri 06. Jan 2017 16:47:49 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'
User avatar

Joined: Thu 08. Dec 2016 15:09:39
Posts: 90
Location: Ustecký kraj

Admin Level: 4
Points: 716 631
Cash: $1 332 829
[TPOF] - ThePro Official Fighters
- Stránka , Forum , Nábor
- Aktivita
- Statistiky klanů
- Přístup a chování hráču, acl a cl
+ Snaha zachránit co se dá
+ Nikdy jsem s nimi neměl problém
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
=FoX= - Red FoXes
Nikdy jsem neviděl nikoho z tohoto klanu a podle mě je dost zbytečný aby byl na serveru klan který nemá žádný hráče (resp. aktivní hráče)
Argumenty typu " FoX si na MShostu udělalo jméno a podobně jsou podle mě nemístný když se bavíme o vzniku nového klanu"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podle mě aby jsem se vyjádřil kompltně k celýmu tomuhle topicu by se mělo smazat =FoX= a [TPOF] by jsem dal šanci pokusit se obnovit tu komunitu až CL dostane UB i když co se koukám tak po dobu trvání banu mohlo Clko nějak zapracovat na stránce či forumu.. to že to neudělal svěčí o jeho pracovitosti a snaze ..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jsem Pro založení klanu 69

___________________
Image
]R3B[ 2013-2015
-neo- 2015-2016
~eN^ 2016-2017
Black::. 2017


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz