It is currently Fri 29. Mar 2024 0:39:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

pX|t0ny
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Mon 17. Jul 2017 16:37:08 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Sun 21. Feb 2016 20:56:47
Posts: 146

Points: 1 123 380
Cash: $3 323 738
Mno a skade mam potom vybrat farbu? Fakt je take naročne deletnut jeden klan? Z ProX nikto neni aktivny dlhsiu dobu. A -G- To iste

___________________
Image


Top
   
 

kordy
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Mon 17. Jul 2017 16:40:31 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 30. Oct 2014 14:39:40
Posts: 589
Location: In ur dreams

Points: 3 145 412
Cash: $589 123
ProX aktivne neni ani nebude, kedže clko ma ban, -G- to nam može byt uplne jedno pretože maju inu farbu.

Black::.


wH|


Je to rozdiel, je to ako 00000 ktore malo dxt,exd a ostatne klany a problem nebol. + Tony dodal aj screeny kde je to rozdielne či na infernuse tak i na radare.

___________________
Image


Top
   
 

Black::.Hase
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Mon 17. Jul 2017 17:31:01 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'
User avatar

Joined: Thu 08. Dec 2016 15:09:39
Posts: 90
Location: Ustecký kraj

Admin Level: 4
Points: 716 448
Cash: $1 332 086
Nejde tu o to ako vyzerá barva tu ale ako vyzerá ve hře. Každý hráč hraje s jinou gamou a na jiném monitoru. U každého ty barvy na radaru vypadají jinak. A hlavně by ty barvy měli být volené takzvaně do 3 odstínu. Jeden klan ČERNÁ, druhý klan ŠEDÁ a třetí neco mezi tím. Pokud je něco mezi ČERNOU a "neco mezi tím" tak se už ztrácí na radaru a je huře rozeznatelná od ostatních barev.
Proto jsem proti. Počkejte až se nějaký z uvedených neaktivních klanu smaže a pak si zkuste zažádat o jejich barvu. a J má plný právo napsat že je proti :D je to " anketa " kde se hlasuje.. pokud jsi nechtěl aby sem někdo psal svuj názor tak jsi to měl napsat mokimu na skype nebo pm ve hře :)

___________________
Image
]R3B[ 2013-2015
-neo- 2015-2016
~eN^ 2016-2017
Black::. 2017


Top
   
 

kordy
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Mon 17. Jul 2017 18:30:16 
offline
'Infernus'
'Infernus'

Joined: Thu 30. Oct 2014 14:39:40
Posts: 589
Location: In ur dreams

Points: 3 145 412
Cash: $589 123
Hošánek wrote:
Nejde tu o to ako vyzerá barva tu ale ako vyzerá ve hře. Každý hráč hraje s jinou gamou a na jiném monitoru. U každého ty barvy na radaru vypadají jinak. A hlavně by ty barvy měli být volené takzvaně do 3 odstínu. Jeden klan ČERNÁ, druhý klan ŠEDÁ a třetí neco mezi tím. Pokud je něco mezi ČERNOU a "neco mezi tím" tak se už ztrácí na radaru a je huře rozeznatelná od ostatních barev.
Proto jsem proti. Počkejte až se nějaký z uvedených neaktivních klanu smaže a pak si zkuste zažádat o jejich barvu. a J má plný právo napsat že je proti :D je to " anketa " kde se hlasuje.. pokud jsi nechtěl aby sem někdo psal svuj názor tak jsi to měl napsat mokimu na skype nebo pm ve hře :)


Toto je anketa? :crazy: :crazy:

Tak za 1.) Keby si otvoril oči a prečital celu žiadost o farbu tak vieš, že su tam screeny kde je rozdiel medzi našou a black farbou.
Za 2.) Farba je podobna ku farbe čo ma Prox (ale to nas zaujmat nemusi ked že ten klan neni aktivny a clko ma ban, ale to som pisal už niekolko krat). Prečo neni problem s prox a black? ked že obe klany su 'čierne'???.
Za 3.) J ma pravo sa vyjadrit ale to jeho 'Proti' neberem ako nazor. Dal dôvod? nedal, to mam brat ako nazor? prosim ta..
Za 4.) Farba sa stracia na radare? Ale prosiiim ta.. otvor si screeny a uvidiš že sa to nestrati ani keby som bol pan boh..
Za 5.) Prečo by som mal pisat Mokimu??? Na čo je forum?? Načo je potom tato sekcia?? Braško...
Za 6.) Važne? kvoli jednej žiadosti cez 20 prispevkov? No to ne-e. (Nezabudnite to zas zhodit namna že ja tu spamujem :thumbdown:) Neber to ako 'DISK - DISS' ale tieto 2 farby su rozdielne a je to aj vidiet či na infernuse tak i na radare. Ako som už pisal, počkame na Mokiho a Moki sam rozhodne či sa to bude musiet zmenit alebo to acceptne. On sam rozhodne podla seba. Tym to, to už ukončujem, nemienim už dalej sa vyjadrovat na blbostiach :think: :think: . Bye

___________________
Image


Top
   
 

Black::.NexT
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Mon 17. Jul 2017 19:11:02 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jul 2014 19:35:41
Posts: 727
Location: tunisia

Points: 2 158 376
Cash: $2 578 674
Well yeah Moki decides if it will be changed or nah but our vote as " Black Scorpions " members it could effect his vote from Yes or No because this change effect us and about color in infernus and radar if i'm not color blinded and i'm pretty sure i'm not i literally see 0 difference ok sorry i see 20% color is lighter well thats when the map is bright if its darker its the same color and about radar yeah big difference cant compare between them at all

___________________
Think About What You Post Twice Before You Post It.
Image
Image
My Story : Fresh New Begining
Black::. - Black Scorpions


Top
   
 

pX|t0ny
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Mon 17. Jul 2017 19:16:14 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Sun 21. Feb 2016 20:56:47
Posts: 146

Points: 1 123 380
Cash: $3 323 738
LeXiCZ wrote:
Muj nazor je takovy ze ta barva mi neprijde, ze se vam to bude hodit... Zaslouzite si lepsi barvu.

Ja by som vybral inu farbu ale nemozem lebo je tu velmi vela klanov a skoro ziadny nieje aktivny.

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Tue 18. Jul 2017 0:57:23 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $2 936 695
Kordy^ wrote:


Za 2.) Farba je podobna ku farbe čo ma Prox (ale to nas zaujmat nemusi ked že ten klan neni aktivny a clko ma ban, ale to som pisal už niekolko krat).


A to si piš, že tě to má zajímat. Máte vybírat barvu, která není obsazená, ale vy jste vybrali podobnou barvu, kterou má nějaký klan a je jedno, jestli je aktivní nebo ne. Prostě je v tabulce a hotovo - není co řešit. No stejně nezbejvá nic jinýho než počkat, až se Moki vrátí z dovolený

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

/TfF\Cyanide
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Tue 18. Jul 2017 6:36:45 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Mon 05. May 2014 22:21:41
Posts: 171
Location: Králove hradecký kraj

Points: 2 580 800
Cash: $424 421
Možná to je trochu jiná barva než co má Black ale nevim jak by to vyhovovalo Blacku.

___________________
Spoiler: show
Image


Spoiler: show
Image


Top
   
 

Black::.1purity
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Tue 18. Jul 2017 13:20:24 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 18. Dec 2016 13:04:05
Posts: 63

Points: 420 294
Cash: $1 501 918
Quote:
;DDD toto mi povie 12 ročny no ty kokos, ja revem? Okaay frajerik, pišeš tu o rozume tak by si mal vediet ked už 'puživaš' ten tvoj rozum tak vieš, že tu sa nevotuje, max ak maš problem s farbou ale to pochybujem :lol: :lol: :lol: :lol: Peace & luv simonu, že chlapče?


Fakt, prosím ťa neznášam to keď niekto povie na druhého koľko má rokov a pri tom o ňom vie iba veľké hovno..
Frajerik? Sám si začal tak mlč. *Používaš.. :/ vidno že si bol ne kľudný.
A zase ty vieš všetko čo mám na mysli.. " max ak máš problem s farbou ale to pochybujem " Čo keď mám problém? Čo keď sa mi nepáči? Čo keď mám svoj názor...
Simonu, Simonu nič iné nevieš spomenúť, keby že poznáš môj hudobný štýl napríklad tak hneď by si nadával na štýl hudby ktorý počúvam lebo fakt už nemá čo povedať.. Toto robia iba mále deti, čo si myslia že keď sa s kamarátiš s dievčaťom tak si do nej..
To je fakt pre malé deti ktoré ešte aj u nás na škole robia 3.ročník.

Už keď ty si tak veľký, a vyrástol si tak fakt by si ten rozum mal mať. Lebo ty si 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16, neprežil, ty si proste preskočil na 17 a už si veľký chlapec. Snažíš sa byť zaujímavý.. Aj ty si ešte decko ;)

Že chlapče?

( Píš si čo chceš, pre mňa za mňa mne to je jedno, múdrejší ustúpi. )


Top
   
 

Black::.Buke
 Post subject: Re: Zmena farby wH
PostPosted: Tue 18. Jul 2017 17:17:05 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 557 885
Cy4nide wrote:
Možná to je trochu jiná barva než co má Black ale nevim jak by to vyhovovalo Blacku.

Nevyhovovalo ;)

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 4  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz