It is currently Sun 29. Sep 2024 21:24:33

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 8 posts ] 
Author Message

HomelessUkulele81
 Post subject: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 11:41:22 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Pár nápadů snad z mojí hlavy... :D

Když sem domýšlel vylepšení pro ten PvP system(už je opraven), tak mě napadlo pár nápadů co by mohli docela ulehčit čas, boj proti klan-fakerům, apod.
Napadlo mě přidat do F3 -> Statistiky klanu: TABULKU[seznam] s hráči, přidávat by je tam mohl - pouze CL(také ACL a další posty) - CL už tam napsán je, ale o ostatních hráčích se musíte dovědět buďto na webu jehož klanu nebo v popisku klanu(na WebStats), ale mohla by se tedy zavést TABULKA, kam by mohl CL(ACL,...) přidávat hráče(normálně by se napsalo jeho jméno př.: Přidat hráče: Assas1n -> Potvrdit OK > objevil by se v tabulce) po přidání člena do tedy toho seznamu" by (pouze) CL mohl přidávat členům dané posty - např. ACL posty by se musely potvrdit přihlašovacím loginem, na který by se post zapisoval, takže by nemohl být hráč s postem ACL(HACL apod.) ve více klanech najednou),, pro členy toho klanu(ale s titulem ACL): ti by měli stejný postup o přidání hráče do klanu(na přidání hráče[tzn. bez postu] by nebyl potřeba přihlašovací login)... Tzn., že by se udělal zákaz FAKErům(hráči kteří nepovoleně vstoupí do klanu)- protože by nebyli na seznamu, a dalším věcem, admini by měli soupis členů v dotyčném klanu(nejen že najdou lehce FAKEra, ale mohou zjistit jací lidé v klanu jsou, a také kolik jich tam je...(tímpádem i všichni ostatní by měli přehled), atd. ...
Snad je to trochu srozumitelné a dá se pochopit co jsem tím myslel. ;)

Další nápad není až tak zajímavý, ale mohlo by se to "šiknout", v F3 Statistice hráčů je napsán NAHRANÝ ČAS, říkal jsem si, že by bylo dobré tam přidat nahraný čas na všech serverech samotně - takže by v v té statistice bylo kolik času nahrál ten hráč na DM, na DD, FunDD, FUN.. Ale když by se to zavedlo, asi by se to nepočítalo od chvíle vytvoření účtu, protože by se asi nedalo dohrabat jak dlouho daný hráč strávil na DM a kolik času na DD... Takže nevím jak by se s tím Miki popral, jestli by se mu do toho vůbec chtělo, protože se dá bez toho určitě žít, ale zase by jsme už taknějak oficiálně mohli říct, že jsme teřba DM hráči(kdo je DM hráč samozřejmě --tak by měl rozhodně nejvíc nahraného času na DM)... Každý by věděl, že když chce někdo např. do FunDD klanu a má na FunDD nahraný čas např. 20min, že ho asi do FunDD klanu nevezmou, jelikož na FunDD vůbec nehraje... Apod. :)

Ok, to mi taknějak uvízlo v hlavě, že by se to dalo prosadit, a hodilo by se to. :D :)

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

ExclusiveFrigate65
 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 13:09:46 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Wed 12. Sep 2012 21:56:57
Posts: 443

Points: 4 186 368
Cash: $2 068 866
Ty vole :D Dlhšie by to neišlo? :D
Tak k tomu 2. To neviem ešte a k tomu 1. Neviem či sa mi to zdá alebo sa to už riešilo ? :) Ale bolo by to celkom užitočné :)

___________________
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen někdy nemá chuť diskutovat s idioty.

Image


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 13:48:35 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
1. Už mě napadla hodně dávno

Bylo by to tak že by jsem to měli třeba jak na Metinu (příklad...) že pozvat oficiálně do klanu mohl pouze ten který má na to oprávnění tady v tomto případě CL, ACL to se taktéž počíta k vyhazování. Nick by jsem automaticky změnil na ten tág když CL/ACL pozve hráče a ten to příjme. Byla by i možnost manuálně a poté by se to akorát zařadilo do listu členů. Hráč by měl možnost opustit klan.
Pro adminy je napsáno v AdminPanelu qroups tím by se nám ukazoval TAG klanu ve kterém je....

Avšak si myslím že je to zbytečné jak tak přemýšlím hodně náročné a byli be s tím určitě problémy.

2. Nevím co říct... BLBOST
Miki mi říkal že se někdy akorát koukne na to že udélá kolik hráč nahrál po lognutí na serveru a poté při dalším lognutí by to bylo jako vynulované aby se vědělo jak dlouo je aktuálné na serveru. Tet se mu do toho nechce, ten účl byl že ADMINI byli neaktivní a MIKI nadával...

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 14:54:14 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Cre[W] wrote:
Ty vole :D Dlhšie by to neišlo? :D
Tak k tomu 2. To neviem ešte a k tomu 1. Neviem či sa mi to zdá alebo sa to už riešilo ? :) Ale bolo by to celkom užitočné :)

Sorry, jinak to neumim..... :D :D :mrgreen:
Tak to nwm jestli se tu už něco takýho řešilo, ale Máslo prej, že ano... Takže to asi nedopadlo,či? :)
Taky si myslim že ta 1. by byla vcelku užitečná, ale zase by na tom bylo fest práce no, no uvidíme jak Miki že. :) ;)

MrM4sl0 wrote:
1. Už mě napadla hodně dávno
Bylo by to tak že by jsem to měli třeba jak na Metinu (příklad...) že pozvat oficiálně do klanu mohl pouze ten který má na to oprávnění tady v tomto případě CL, ACL to se taktéž počíta k vyhazování. Nick by jsem automaticky změnil na ten tág když CL/ACL pozve hráče a ten to příjme. Byla by i možnost manuálně a poté by se to akorát zařadilo do listu členů. Hráč by měl možnost opustit klan.
Pro adminy je napsáno v AdminPanelu qroups tím by se nám ukazoval TAG klanu ve kterém je....
Avšak si myslím že je to zbytečné jak tak přemýšlím hodně náročné a byli be s tím určitě problémy.

Jojo, nebo tak nějak jak jsi popsal by to šlo, a tj bylo by to pěkně náročný no... :think: :silent:
MrM4sl0 wrote:
2. Nevím co říct... BLBOST
Miki mi říkal že se někdy akorát koukne na to že udélá kolik hráč nahrál po lognutí na serveru a poté při dalším lognutí by to bylo jako vynulované aby se vědělo jak dlouo je aktuálné na serveru. Tet se mu do toho nechce, ten účl byl že ADMINI byli neaktivní a MIKI nadával...

Aha tak to jsem nevěděl, to je zase pravda nó, takže od toho asi nezbývá nic jinýho než odejít... :D

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 14:58:03 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
''Tak to nwm jestli se tu už něco takýho řešilo, ale Máslo prej, že ano''
Coto meleš... nic takového jsem neřekl :DD jen že už mě to napadlo...

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 14:59:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
MrM4sl0 wrote:
''Tak to nwm jestli se tu už něco takýho řešilo, ale Máslo prej, že ano''
Coto meleš... nic takového jsem neřekl :DD jen že už mě to napadlo...

Aha, sem to pochopil, žes už to tu někde zmínil... :D

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 15:44:43 
offline
'Super GT'
'Super GT'
User avatar

Joined: Sun 11. Nov 2012 18:28:32
Posts: 265
Location: Nechceš rovno kľúče od dverí ? :)
ten 1 nápad súhlasím ale ten 2 to bolo dávnejšie keď ešte boli účty zvlášť že samostatne na DM a DD a potom sa to urobilo takto ako to je doteraz ( či? :D )

___________________
Image
...To, čím sme si celkom istí, nikdy nie je pravda. (Oscar Wilde)...


Top
   
 

 Post subject: Re: Pár nápadů :)
PostPosted: Thu 03. Jan 2013 18:08:12 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Sat 27. Oct 2012 13:04:22
Posts: 111
Dobré :) !!! Souhlas

___________________
Image

.:Bew[aS]:.
M|T-Bewas
$|$Bewas
InterS.Bewas
MGTBewas
DxT|.:Bew[aS]:.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz