It is currently Tue 15. Oct 2024 4:14:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 4 of 6  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message

Black::.I3ie"
PostPosted: Sat 13. Apr 2013 22:47:57 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
Víš .. Hráči si tě vážej jen proto, že máš AP .. o nic víc jim nejde abys jim jenom "dělal poskoka" ... Vím je to práce Administrátora ale né nechat si odnich rozkazovat .. Podle tebe by si hráči měli něco říct a mít to? ..


A navíc .. pokuď vím, Ty na servery moc nechodíš takže "asi" nevíš jak to tam teďko fachá ..

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

MaTysk*
PostPosted: Sat 13. Apr 2013 22:58:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Myslím, že na servery by sa našlo napríklad 15 rozumných adminov a rozhodne by to bolo lepšie ako teraz. Tiež súhlasím
Quote:
15 kvalitních administrátorů v teamu nebo 30 retardovaných tydýtů?


A rozhodne by si nejak hráči poradili. Admini tu nie sú len na to aby setoval hráčom mapy. Proti laggerom by sa dal urobiť fps a ping kicker a hneď by bolo na servery u problém menej.

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 

LazyFox83
PostPosted: Sat 13. Apr 2013 23:38:07 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
To je zase panecku diskuze...
Stylko wrote:
Black::.R|oo|T< - Jak to jen říct.. NA HOVNO? Místo toho, aby pro server něco udělal si furt jen stěžuje. Má jako adminlvl 4 velké možnosti, ale využívá je minimálně (viz mazání map).

To zase neni uplna pravda... par veci dela :D
Stylko wrote:
Dále chci říct, že systém stížností je naprosto .. .. v hajzlu! Jak je dopíče možné, že 3 lidé napíšou 3 stížnosti na 1 událost? Tak jsme na Marsu nebo kde?!

Nechapu, byli to ruzne stiznosti, mozna se to stalo blizko u sebe, ale to ze to napsalo vic lidi jen ukazuje ze se jednalo o neco velkeho a ne jen malou blbost.

K tomu co psal RooT, ze dat CzSk-ovi ban: S timto nesouhlasim, jak uz sem psal asi milionkrat kazdy ma mit moznost se k cemukoliv vyjadrit. Ikdyz je pravda ze CzSk tu uz nehraje. Ban nedostane dokavad jeho prispevky budou normalni a na urovni.

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Sat 13. Apr 2013 23:42:26 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Quote:
Nechapu, byli to ruzne stiznosti, mozna se to stalo blizko u sebe, ale to ze to napsalo vic lidi jen ukazuje ze se jednalo o neco velkeho a ne jen malou blbost.


Pokud ti příjde mute na 10 minut, které bylo chytrým systémem po ani né minute vynulováno, a ban na 1 hodinu jako vážná věc, tak si asi moc vážných věcí nezažil.

// btw. Tohle pro vás byl důvod na to, aby jste mi odebrali práva.

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Sat 13. Apr 2013 23:59:32 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
MIKI785 wrote:
To je zase panecku diskuze...
Stylko wrote:
Black::.R|oo|T< - Jak to jen říct.. NA HOVNO? Místo toho, aby pro server něco udělal si furt jen stěžuje. Má jako adminlvl 4 velké možnosti, ale využívá je minimálně (viz mazání map).

To zase neni uplna pravda... par veci dela :D
Stylko wrote:
Dále chci říct, že systém stížností je naprosto .. .. v hajzlu! Jak je dopíče možné, že 3 lidé napíšou 3 stížnosti na 1 událost? Tak jsme na Marsu nebo kde?!

Nechapu, byli to ruzne stiznosti, mozna se to stalo blizko u sebe, ale to ze to napsalo vic lidi jen ukazuje ze se jednalo o neco velkeho a ne jen malou blbost.

K tomu co psal RooT, ze dat CzSk-ovi ban: S timto nesouhlasim, jak uz sem psal asi milionkrat kazdy ma mit moznost se k cemukoliv vyjadrit. Ikdyz je pravda ze CzSk tu uz nehraje. Ban nedostane dokavad jeho prispevky budou normalni a na urovni.



Konečně jsem se dočkal odpovědi kterou jsem od Tebe částečně očekával. :thumbup: :clap:

Stylko wrote:
Black::.R|oo|T< - Jak to jen říct.. NA HOVNO? Místo toho, aby pro server něco udělal si furt jen stěžuje. Má jako adminlvl 4 velké možnosti, ale využívá je minimálně (viz mazání map).

To zase neni uplna pravda... par veci dela :D

Ale z tohohle nemůžu. :lol: :lol: :lol: :lol:

___________________
Image


Top
   
 

LazyFox83
PostPosted: Sun 14. Apr 2013 0:18:20 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
Quote:
Konečně jsem se dočkal odpovědi kterou jsem od Tebe částečně očekával.

To myslis jak? Spatne? Ci? :D

To jak sem napsal ze dela par veci, je to pravda. Nenapisu ze toho dela hodne, protoze to pravda neni. A take nenapisu ze nedela nic, jelikoz to take neni pravda.

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Sun 14. Apr 2013 0:45:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Nemyslel jsem to ironicky, tentokrát ne. :) :lol:

___________________
Image


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Sun 14. Apr 2013 4:24:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Tak jsem ty 4 strany konečně přelouskal, no prostě rovnou o tom napsat knihu, ne? :)
K stížnosti od Stylka - v situaci Roota bych určitě práva neodebral, stížnosti byli skoro na stejné brdo, aspoň podle mého názoru, tzn., že bych to odebráním práv rozhodně neřešil, maximálně upozornit aby se Stylko mírnil a držel nervy za zuby co to dá. :)
Jak jsi ty - Stylko, vypsal hráče, ke kterým jsi dodal vlastní názor na jejich osobnost, tak je také stejně jak CzSk okomentuju. ;)

Black::.R|oo|T - Ano, pro server někdy něco udělá, někdy zase ne. Např. pro Map-uploader/Map-reporter nebo co to bylo, udělal vcelku hodně. Ale u těch mazání map a taktéž i danou ignoraci(či výmluvy, že není čas nebo tak něco) hráčů, často i adminů (dotazy, připomínky...cokoliv), v tom RooT dobrej opravdu není... Jak napsal Moki - "Když nemáš čas, neměj Admin-lvl 4."
Black::.De@dm@n - S Dídem jsem se zezačátku moc nebavil, ale teď už vím, že je sice NĚKDY nadprůměrně vulgární :D , ale že je v klidu, s ním nemám problém - pokec má vždy nějakou zábavnou pointu. xD
DxT|MrM4sl0 - Máslo je už v pohodě. Aspoň pro mě, už jen v dobrym. ;)
-HF-#Cre[W]^^ - Myslel jsem, že je v AT, a vůbec všude i u hráčů, považován prostě za váženého Admina! - všeobecně, ovšem to jsem se asi torchu zmílil - v poslední době se chováš jako nehorázný dítě, a vůbec asi jím ještě jsi :think: - neber to nějak zle, ale poslední dobou si to můj mozek prostě umanul myslet!.
G|W^NewBie - Zezačátku nejvíc v pohodě fakt good hráč, pokec na úrovni v zábavnym podání, teď jako by se po něm slehla zem, už mě snad ani nezdraví, hodně jsi na všechny přitvrdil, změnil jsi se NewBie, je to taky tima tvýma pointama...už jsi o sobě prostě myslíš moc, že jsi pán, nebo já nevím co... Což mě mrzí!! :( :?
Black::.Marti^> - S tímto hochem to je jak vlna, někdy s ním dobrej pokec, na druhou stranu někdy však přijde na server a všechny poučuje a taky si asi myslí, že je někdo. Ale jinak se ještě držím s ním nic nemít. Snad teda v klidu.
Lenka - "Radši bych se nechal pověsit za koule a do průvanu než jí nabrat do teamu." Tak za ty koule bych to asi neudělal :lol: , ale mám podobne jnázor, že prostě v AT nevím no, nemá tu co pohledávat. A tím, že hraje dlouho a je to holka, tím jí hned musíte mít v AT? :X A pravda, není vůbec aktivní, nebyla a myslím si, že snad ani nebude.
NMW.~>Pixel<~ - V pohodě týpek. xD Poslední dobou mě sereš... :DDDD Ne...dělám si prdel! Jen trochu, vše v dobrým!! :D :lol:
G|W^_[B]eryS_ - - To s tím příkazem /redo , stím mě zárověň dojebal a také zároveň pěkně rozesmál, když jsem jednou byl na DM, tak prostě nicmoc mapy, nikdo nepsal redo - nikdo, a on asi tu samou mapu dal 4x redo, a všichni, co děláš atd., já radši nic nepsal, protože jsem jen čuměl... Nic ve zlým, ale opravdu admin by měl naslouchat a né si dělat co chce a kdy chce, když už je tím adminem!.
Pokud jsem tím někoho urazil, tak věřte bylo to cíleně a jsem si toho plně vědom!. :lolno: Tečka.

BARTABART wrote:
To musím uznat. Mokrej je v pohodě, někdy by se mohl mírnit a víc zapřemýšlet nad situací ale je jeden z mála normálních. A Crazy? První člověk, který mi kdy udělil trest a to jsem čuměl. Tomu opravdu tleskám (nemyslím ironicky). Ale jinak bych mezi ně rád připsal i Netahla, Laxela, Sifu, Cengace a samozřejmě Sulfana.

A zbytek automaticky vyhodit, panda naprostých tydýtů. Někteří přemýšlí zadkem a někteří kolenem. A když už se snaží přemýšlet hlavou, tak to stojí za to - vyhodit z AT, pban na web i na server.

Možná mě nepoznáš jak si myslíš, ale já Tebe ano, pro mě jsi osobnost, k tobě respekt - prosazuješ si vlastní názor a prostě o věcech přemýšlíš, jdeš si za svým názorem...jak by se mělo.
Ale chci od tebe také vysvětlení, jako již tam někdo psal..., proč jsi mě zařadil do ,,všechny ostatní vyhodit,, :D nevím či jsi zapomněl nebo jsi mě zařadil tam kam jsi chtěl..., v AT je nás opravdu dost, a nemůžeš myslet přeci na všechny, a kekaždému tu psát komentáře, z toho by se člověk zblbnul. Takže prosím jen o to vysvětlení, proč bych já neměl podle Tebe s těma všema (ne)zmíněmýma v AT co pohledávat. ;) :) P.S.: Možná bys mě taky mohl znát pod nickem [Dr]!ft, a i pod jinými nicky co už si ani sám nepomatuji...
No nic, pěknej sloh jsem napsal... Ale vše bylo snad k něčemu dobré!. Přeji pěkný zbytek noci kdo si to ještě do rána přečte. :lol: :wave:

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Sun 14. Apr 2013 9:18:44 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
K tomu slavnému mazání špatných map..
http://mshost.cz/mta/forum/viewtopic.php?f=4&t=7611 <-- Tohle je co? Vy si myslíte, že budu projíždět (a samozřejmě to bude vadit většine lidí, že pořád setuju nějaké debilní mapy) x map a dívat se na rating a mazat je?..

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

PostPosted: Sun 14. Apr 2013 9:28:56 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Fri 08. Feb 2013 15:47:18
Posts: 8
:D:D:D Pan pravidlo :D Děkuju za pobavení :D ...
bylo to takhle : kvuli tomu že si furt dával spawnkill, tak jsem ti řekl že když bude dávat dál, že ti dám klidně ban, a je mi jedno že jsi admin. Myslíš si když napíšeš že bojuješ proti spawnkillu že můžeš porušovat pravidla ? :D
Pak k tomu mute co jsi dal a řešilo se to tu taky : On ti jen napsal, že nemůžeš dávat bezdůvodně mute, a ty jsi mu ho dal, a důvod si napsal: že ne ?
pak ten ban, to si nepomatuju přesně co napsal, ale bylo to max na mute, to že neumíš udržet nervy, už není náš problém.
PS: Raven, díky za názor.. :D
Ona vždycky není dobrá nálada, myslím že to taky znáš. :)
s pozdravem
Black::.Marti^>


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 4 of 6  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz