It is currently Sun 06. Oct 2024 4:26:02

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

Měl bych dostat šanci?
Poll ended at Sun 17. Nov 2013 23:58:06
Ano 57%  57%  [ 24 ]
Ne 43%  43%  [ 18 ]
Total votes : 42
Author Message

sir.stylko
PostPosted: Sat 16. Nov 2013 23:58:06 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Vzhůru proti všem pravidlům, přesně takhle to může na první pohled působit. Jenže čekání v této komunitě znamená jistojistou smrt. Proto nečekám a vydávám se proti tvrdé zdi. Hlavou napřed! Naproti všem hejtrům, ale i lidem, kteří mi to přejou. A proč tohle všechno? A proč zase Já? To se dozvíte v následujích řádcích.

Celý nápad na tohle, tedy zkusit něco nečekaného, mi vklouzl do myšlenek ve chvíly, kdy mě zmocnila moje slavná "sebestředná" nálada. V poklidu a míru jsem hrál na MSHost #DM serveru a v příjemné konverzaci ( plné nadávek =o ) s Cre[W]-em jsem naťukl onu věc, ať počká, až budu adminem. Jeho reakce byla očekávaně nečekaná. No pryč od něj. Prostě mě donutil být trošku bojovnější v této situaci a zkusit prorazit tu výše zmíněnou zeď.
Poučen z předešlých žádostí vyrážím na cestu plnou překážek. Startujeme TEĎ!


Začneme jménem. Jmenuji se Petr, pocházím z Brna, jsem 17-cti letý, ambicióní, občas trošku namyšlený, ale pravdomluvný mladý muž. V součastnosti používám nick ~{stylko, který však v mé kariéře prošel několika zásadními změnami. Začínal jsem jako StyllK.O. Na MSHost serverech mám odehráno celkově přez 26 dní a za tuto dobu jsem stihl posbírat 1 228 868 bodů. No a teď to důležité. V poslední době, ale nejen teď, je myslím opravdu znát, že servery pro mě nejsou jen kdejaké místo, kde může zaplnit svůj volný čas. Je to už skoro část životního stylu. Zapnout MTA a jít na Miki, skoro každodenní rutina. Tím, jak na serverech trávím spoustu času chci, aby se nejen udržoval ve stejné hladině, ale stoupal výš a výš. Takže i v dobách nejhorších, kdy se server potácel na hranici krachu jsem stál po boku. Snažím se svými nápady, realizací grafický změn a dalšími věcmi pomoct nejen serveru, ale i jeho uživatelům - hráčům. Trošku egoisticky si dovolím říci, že nebýt mého nápadu s pvp, polovina hráčů by stále nedosáhla hranice jednoho milionu. Takže, schrnu-li to vše do jedné věty. Je možné, aby někdo v 17-cti letech dokázal překonat velectěná pravidla a vydobyl si vyjímku?
Abych dodržel osnovu ještě doplním, že na serverech trávím 2-4 hodiny denně. Ať na DM(nejvíce), FunDD(středně) tak na DD(příležitostně).
Můj kontaktní skype - stylko_o.

&Bez grafických "blbůstek", sprostých slov, vymyšlených údajů a dalších věcí. Jednoduše čistý Já.

K žádosti je tohle vše. Díky za pozornost, ádios.
Pokud chceš číst dál, hodně štěstí.


Doufám, že tohle všechno úsilí, které dávám prakticky vniveč bude mít aspoň jednou sladké vyvrcholení. Doopravdy nevím, proč mě všichni odsuzují před tím, než si dokážou zjistit pravdivé údaje. Víte, vlastně v reálném životě nejsem zas tak probýjivý. Nemyslím tím, že bych seděl někde v koutě a koukal na ostatní. Myslím tím, že spoustu názorů si nechávám pro sebe. Zde - na MSHostu vše říkám tzv. na plnou hubu. Jsem za to tvrdě kritizován, nenáviděn a podobné věci. Ale beru to spíš jako ponaučení do pravého života. Když řekneš pravdu na tvrdo, skončíš xichtem dolů - Když budeš všechny uchovávat v imaginární kráse, budeš všemi milovaný a dotáhneš to daleko. Takto to vlastně funguje. Ale nevím, proč bych měl tu "krásnou" variantu měl využívat třeba zrovna tady. Bylo by snad lepší všechny adminy chválit, jak dělají všechno geniálně, všechny bany jsou oprávněné? Nebo je lepší všechno frknout ven? Říct, že admin tým dělá jen když chce, stížnosti nemají hlavu ani patu a bany se rozdávají jak bonbóny? Volba je na Vás. Pokud chce tu první variantu, klidně! Já se změním, budu Vás v kuse jen chválit, ale server pojede směrem dolů. Fakticky tohle nechápu. Proč místo toho, aby jste podporovali někoho, kdo se snaží něco změnit ho házíte do pytle odpadů? Chcete být Vy ti dokonalý, ti co udělají ten převratnej nápad a slíznou smetanu? Tak dotoho, ale nějaký nápady musíte tvořit. V poslední době jedinej smysluplnej nápad vyhodil Maty, a to jen mě do chatu na skype. Jinak samá blbůstka, drobnost, nic co by dokázalo změnit celek jako takovej.
No nic, už vážně nevím, co dopsat. Snažil jsem se vyventilovat pravdu z hlavy sem. Pokud jsem na něco zapomněl, boužel to bylo asi nepodstatné. Pokud někdo z Vás dokázal dojít až sem, díky ti! Už chápeš moji situaci?


pro zajímavost - čas psaní: 56minut
S láskou Váš stylko.

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Last edited by Stylko on Thu 21. Nov 2013 22:48:21, edited 4 times in total.

Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 0:13:45 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Překvapuješ mě čím dál víc, to se musí uznat. Uznávám tě, že v téhle 'době' jsi si vyhrál s tvojí žádosti o administrátora na servru, když víš jak na tom server momentálně je.
Opravdu nedokážu říct ANO nebo NE, protože pro mě jsi zvláštní člověk. Někdy se s tebou dá úplně dobře bavit, hrát, smát, ale někdy prostě tě má člověk chuť zabít.
Kdyby jsi byl administrátorem, byl by jsi (dle mého názoru) ten, co vyčnívá s davu, protože se snažíš dodržet pravidla, ale úplně jinak, než ostatní, protože by sis je dal k obrazu svému, stejně jako teď tvoje žádost. Opravdu by mě zajímalo, jak by ses choval po té, co by jsi dostal práva a taky by mě zajímalo zda-li ti vydrží v AT déle než minule.
Opravdu nedokážu říct, zda ANO nebo NE.
PS: Ono není špatné být někdy nenáviděn, znamená to totiž, že jsi něco dokázal.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

MaTysk*
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 0:15:17 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Zo začiatku som bol možno trochu proti tomu aby si dostal práva, keďže je nábor uzavretý. No keď som si prečítal celú túto žiadosť tak mením názor a dal by som ti šancu aj keď je nábor uzavretý. Toto je najlepšia žiadosť o admin práva akú som kedy na tomto fóre videl a naozaj stojí za prečítanie a za to aby si dostal ešte šancu. Aj keď v poslednej dobre moja aktivita na servery nieje boh vie aká, ale fórum sledujem niekoľko krát každý deň a vidí ako tu prispievaš svojimi nápadmi, ktoré stoja za to. Ohľadom toho návrhu čo som ti písal na skype tak ten návrh je v admin sekcii tak uvidíme možno prejde. Ja osobne som s tebou nikdy žiaden problém nemal pokiaľ si dobre pamätám. No vlastne mal a to, že si Madridista ale to s tým nemá nič spoločné :D. Rozhodne nepatríš k tým 12-13 ročným negramotným deťom, ktoré nadávajú za každú blbosť. Takže v ankete som ti dal ÁNO a uvidíme ako to dopadne ;).

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 0:23:59 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Precetl jsem si to cele, a co ti na tom trvalo psat skoro hodinu? :D Jsi jeste u toho hral ne? :D

No kazdopadne k veci.
Z ostatniho hlediska verim, ze jsi se "napravil", i kdyz stale do tebe moc nevidim. Jako by jsi byl ruznorody clovek mnoha tvari a nazoru. A jak uz tu kolega psal, rad striktne dodrzujes pravidla, ale presto ty jedno porusujes ci ignorujes. A to ze podavas zadost mimo nabor :) A to mi bohuzel prijde silne nefer vuci ostatnim. Prijmeme tebe bez naboru a za chvilku bude chtit kazdy prijmout...

Jinak si me dost prekvapil s tou grafikou pro server a podobne. To palec nahoru.

Abych rekl verdikt. Pockal bych s tebou na nabor, aspon se overi, zda o server opravdu usilujes a zda jsi se skutecne zmenil k lepsimu. Pak bych ti dal sve ANO. Ber to jako kompromis.

Kazdopadne pokud bude vetsina ostatnich pro, tak s tim problem mit nebudu ale jinak mam svuj nazor ktery bude platit i po tvem moznem prijeti bez naboru ;)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

ReD*-*
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 1:00:44 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Sakra, stylko, nemám ťa moc vláske (ani ty mňa :D ) ale toto stálo za prečítanie, jedna z najlepších žiadostí o AP akú som kedy videl (y)
držím palce a dal som ano. Viem že by s MIKI niečo urobil.:)


Top
   
 

-[SAM]-W!z@rD
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 10:10:32 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 18:09:05
Posts: 958
Location: Česká republika

Points: 895 758
Cash: $1 587 944
No, spawnkill už dát nemůžeš a jinak jsi byl v pohodě :D ANO

___________________
Image

-[SAM]-W!z@rD

San Andreas Masters member since 4/11/2013


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 10:27:37 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
S těma slohovkama si jak politik. :D

Já jsem s tebou nikdy neměl problém, pak si z ničeho nic začal dělat uraženýho a pak co celé začlo.

Já si myslim že v tý kebuli neco máš a můžeš být i užitečný.

Takže výjmečně ANO

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 12:07:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Ako bolo povedané u väčšine Najlepšie napísaná žiadosť o AP na tomto fóre len škoda že je nábor uzavretý. Ale u teba je ten problém ako napísal Moki meníš nálady tak neviem čo od teba čakať buď na servery alebo na fóre . Admin si na tomto servery bol a vieme ako to dopadlo ale ako vidím je to už minulosť a ako sa hovorí každý sa učí s vlastných chýb a je vidieť že si sa opravdu zmenil takže dal by som ti svoje ANO , len Ako povedal Ingnition zoberieme teba a potom budu chcieť ďalší a ďalší čo by to bolo ne fér . ;)

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

-HF-Dankoooo
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 12:22:29 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 17. Aug 2012 11:32:41
Posts: 526
Location: Mars...

Points: 1 315 598
Cash: $2 835 604
Som za,je to právnik :D

___________________
"Russian democracy is the power of the Russian people with their own traditions of national self-government, and not the realisation of standards foisted on us from outside." Vladimir Putin
Spoiler: show
Image


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Sun 17. Nov 2013 20:43:42 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Nechtěl jsem do toho moc zasahovat, ale okolnosti mě donutily.
Moki - Chápu, jsem takovej jakej jsem. Nehodlám se měnit a to ani za cenu, že bych neměl dostat práva. To, že se nedokážeš rozhodnout pro mě znamená to, že jsou i nějaký klady, který na sobě mám :)
ingnitione - Víš, několikrát jsem to přepisoval. První verze fakt neměla hlavu ani patu. Jinak čekání na otevření žádostí by taky mohlo být nekonečné. Znáš Mikiho, jeho "adminů je dost", i kdyby nikdo nehrál.
Rydere - Tady nejde o lásku, jde o admina. Děkuji, že jsi ocenil moji snahu s touto žádostí :)
Wizi - Spawnkill byla fakt zábava! :D . Co dodat, díky.
Newbi - Politik? To bych to měl shrnutý do 3 slov a ještě bych Vás za to nechal platit. Jinak ani nevím, že jsem byl uraženej - spíš naštvanej za něco.
Sifu - Děkuji! Víš, někdy ta špatná nálada má taky svoje klady :) . Nemyslím si, že by se mělo nějak komplexně začít dávat žádosti mimo. Nebo spíš záleží na výsledku.
D4ni - Díky.

Ostatní - A teď to nejdůležitejší. Nemáte klávesnici a umíte jen klikat? Anketa je od toho, aby se ulehčilo sčítání hlasů - né od toho, aby se tu objevovala klikací mánie. Nemáte vlastní názor a jen posloucháte zaujatého kamaráda? Nebo proč nedokážete napsat ani jednu větu o tom, proč NE či ANO? Tohle u Vás nikdy nepochopím :(
Kéž by tak šlo zjistit, kdo hlasoval. :silent:

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz