It is currently Wed 02. Oct 2024 21:28:33

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 26 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

 Post subject: Re: To je vtip ?
PostPosted: Tue 26. Nov 2013 18:02:36 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 03. Nov 2013 15:37:58
Posts: 42
Ingnition wrote:
Smazat klan SAM z tabulky, který působí téměř 7 let na česko-slovenské scéně, kterou také velkým comebackem klanu SAM v roce 2010 znova celou CZ/SK scénu oživil - a mohl díky opětovnému růstu hráčů vzniknout MIKI servery, by bylo jako zrušit hromadnou dopravu po Praze. Bylo by to jako jít proti sobě.

Klan SAM momentálně sčítá komunitu téměř 400 hráčů po dobu 3 let po comebacku. Nehledě na to, že mezitím co se tu spousta z vás ještě tahala s kačerem po zahradě, my jsme začínali tvořit CZ/SK komunitu.

Nevím o co ti Lanc1 jde, ale to že nás budeš teď pořád všude psát že jsme ti špatný a neaktivní, co stojí za smazání tak se ti to asi nepovede. Nebo jestli se mě snažíš nějakým způsobem vytočit? :D

Každopádně k tématu. Smazání CHMT je sice nesmysl, každopádně chyba byla na samotném CL, který změnu účtu neoznámil. Ten pak udělal krok, který mi přijde naprosto nesmylsné a to ten, že klan rozpustil - každopádně vaše věc. Na druhou stranu, SmiLeI přece ví že CHMT je nový klan a tak mohlo dojít k omylu - tzn. mohl se zeptat samotného CL. Ten tu přece píše často, a ne je takhle zbrkle smazat. Toď vše.



Ale já se přihlašuju pořád stejným účtem. #0000FFCrosswind. Jen nick ve hře je jinej, navíc klan byl smazán ještě dřív, než jsem si nick ve hře změnil.. Jak jsem psal. Přišel jsem ještě s tagem a klan najednou nebyl.


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: To je vtip ?
PostPosted: Tue 26. Nov 2013 20:48:14 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
O tebe mi vůbec nejde Ingni, nefandi si tak :D .
Nestojím ani o to, aby bylo SAM smazáno, jen mi přijde neobjektivní takto zvýhodňovat váš klan. Nelíbí se mi prostě, že SMilei asi posuzuje aktivitu klanu na všech serverech kromě DD, jak už psal Luk. Neměl by prostě mazat aktivní DD klany - neberme tento případ CHMT, myslím všeobecně, už udělal víc chyb nebo naopak nepřidat klany z rozumných důvodů. Ano, brečím tu, že nás nepřidal, je to neobjektivní, když tam jsme vidět více než většina klanů na DD serveru a a máme na serveru něco nahráno už. Hrajeme jen 3 z 8, no a ? BvB je aktivní, jen polovina hráčů hraje jinde a nevím, co by Vám to udělalo nám vytvořit klan, kde uvidíte nás hrát častěji než klan s 10 neaktivními členy např.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: To je vtip ?
PostPosted: Wed 27. Nov 2013 0:54:17 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $3 086 695
Rád bych se taky zastal klanu CHMT, protože opravdu byli na DD serveru vidět každý den, takže důvod jejich smazání je mi záhadou.

A Ingni nedalo mi to a musím reagovat na tvůj první odstavec, samozřejmě se vší úctou a rozhodně nechci vyvolat nějakou hádku.
Ingnition wrote:
Smazat klan SAM z tabulky, který působí téměř 7 let na česko-slovenské scéně, kterou také velkým comebackem klanu SAM v roce 2010 znova celou CZ/SK scénu oživil - a mohl díky opětovnému růstu hráčů vzniknout MIKI servery, by bylo jako zrušit hromadnou dopravu po Praze. Bylo by to jako jít proti sobě.


Ale upřímně, je to velká kravina, aby byl jakýkoliv klan v tabulce jen kvůli tomu, že má dlouhou historii a přitom na serveru byl takřka neaktivní. Jsou tu jistá pravidla o aktivitě resp. neaktivitě a ty by měly platit pro všechny klany bez ohledu na historii. A sám musíš vědět, že s tou aktivitou to SAM nemá zrovna nejlepší. Rád bych k tomuto odstavci doplnil, že rozhodně nestojím o to, aby SAM smazali.

Ještě bych rád reagoval na tvůj příspěvek o CZ/SK scéně při našem comebacku. Co jsi vzpomínám, tak když jsme přišli po té pauze na MTA, tak SMT server(y) byly skoro pořád plné a zdržovalo se na nich 4/5 komunity a později, když se objevily servery od Mikiho, tak zněly prázdnotou. Až poté co se na SMT přestěhovali turci a jim podobní, tak se pomalu CZ/SK komunita přestěhovala k Mikimu, takže na tom SAM podíl neměl.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: To je vtip ?
PostPosted: Wed 27. Nov 2013 1:06:07 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Ero, já ale nepsal o tom že začali všichni hrát na MIKI jen díky SAM. Psal jsem, že po comebacku SAM začali další hráči atd... znovu hrát a zase se celá komunita začala rozrůstat a tedy i hráči na serverech. Nebudu tady psát že předtím než MIKI vznikl tak hráli na SMT, když jsme na MIKI. Tohle je už ale offtopic a nerad bych tu řešil něco, co s tím nemá co společného :)

Ano, je to sice proti určitým pravidlům, ale SAM alespoň poslední měsíc je aktivní více než kdy jindy... A hrajeme, pokud by zde byl sice klan s historií ale neukázal by se zde ani jeden člen pak bych takový klan smazal - i přesto že má historii. Ale pokud zde nějaký takový velký klan hraje, byť o 4 hráčích - stojí za to ho tu nechat. A to nemluvím jen o SAM, ať už by to bylo SMT či další klany které se určitou částí zapsali do historie CZ/SK scény.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

 Post subject: Re: To je vtip ?
PostPosted: Wed 27. Nov 2013 8:32:26 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 03. Nov 2013 15:37:58
Posts: 42
Ingnition wrote:
Ale pokud zde nějaký takový velký klan hraje, byť o 4 hráčích - stojí za to ho tu nechat. A to nemluvím jen o SAM, ať už by to bylo SMT či další klany které se určitou částí zapsali do historie CZ/SK scény.


CHMT :D


Top
   
 

Black::.Netahlo
 Post subject: Re: To je vtip ?
PostPosted: Sun 01. Dec 2013 12:48:16 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 189
Cash: $2 956 753
Zamítnuto
Kdyby klan CHMT byl stále aktivní, tak by se to řešilo.
Pokud Cl odešel z klanu a nedal to nikomu vědět a pokud si to Smile vzal jakože se klan rozpadl a tak ho smazal z TAB, aby se uvolnilo místo a barvy pro další klany.
Jsem is jistý, že už Smile takhle rychle reagovat nebude a vše příště probere s CL klanu.

Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 26 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz