It is currently Sat 05. Oct 2024 0:19:32

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

{808}//Luk
 Post subject: Item shop
PostPosted: Fri 09. May 2014 18:15:44 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 22. May 2013 22:00:55
Posts: 139

Points: 1 856 863
Cash: $86 207
V poslední době jsem se věnoval trochu jiným serverům a tak mi hlavou projelo pár nápadů.
Týká se to především peněz které jsou na tomto serveru v podstatě k ničemu.
Co vytvořit item shop (obchod) kde by se kupovali věci jako je oprava, flip, světla, klan a určitě by se dalo ještě něco vymyslet... a z toho item shopu by se věci ukládali do inventáře.
Teď kapku podrobněji :D
1.FIX a FLIP bych zdražil například na 15 000 a pokud by jste je neměli v inventáři tak by jste byli prostě bez oprav a pokud si jich koupíte třeba 10 můžete se opravit třeba hned 10x !
2.SVĚTLA by stáli například 20 000 na týden a za týden by vám z inventáře zmizeli.
3.KLAN by mohl založit kdokoliv například za 2 miliony, každý klan by pak měl klanovou kasu do které by hráči spořili a za to by si klan pořizoval výhody jako je například barva klanu, hromadné opravy. Co se týká barvy, tak aby se trochu utrácelo barva by se musela kupovat například jednou za měsíc cena například 250 000, každý CL by měl nějaké nastavení klanu, kde by mohl vybrat barvu klanu nebo změnit název a to vše maximálně například jednou za 14 dní. Pokud by název klanu porušoval nějaká pravidla jako například sprostý název, příliš podobná barva jiného klanu a stejný nebo podobný název s jiným klanem, tak by byl CL varován a musel by nastavení klanu změnit. Samozřejmě pokud by tak neučinil, byl by jeho klan smazán.
Žádosti o přidání klanu bych úplně zrušil. Proč by někdo měl rozhodovat o tom jestli si můžu založit klan, ještě když vám tam lidé dávají ne protože se jim nelíbí váš název nebo nemají rádi vaše členy.
Na jiných serverech nebo v nějakých hrách se přece taky nemusíte někoho ptát jestli si můžete udělat klan, prostě jen zaplatíte a nebo dosáhnete nějakého lvlu a klan si můžete založit bez toho aby vám do toho někdo kecal a pokud se vám klan rozpadne je to váš problém. Klan by se mohl taky prodat tak že by jste například dostali 20% z částky kterou stál.
Pak tu máme klanový inventář a obchod.

V obchodu pro klany by byla barva klanu, změna názvu , hromadné opravy, clan tag na kapotu auta.
1.Změna BARVY a NÁZVU by se mohla měnit jednou za dva týdny například za cenu 200 000.
2.Barva by se koupovala každý měsíc za cenu 250 000 a když ji klan nekoupí jeho auta budou prostě bílá.
3.HROMADNÁ OPRAVA 1 kus by stál 30 000.
4.CLAN TAG na kapotu auta by stál na týden například 150 000.
Zas by se vše co CL koupi přesunulo do klanového inventáře kde by je mohli aktivovat pouze CL nebo ACL klanu.

Toto je nápad jak začít utrácet peníze protože jinak nevím k čemu tu jsou :D
Tak snad se vám to líbí :) a snad je to vše co jsem chtěl :D


Top
   
 

Nik^
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Fri 09. May 2014 19:03:53 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:39:14
Posts: 444
Location: Domov :D

Points: 1 062 341
Cash: $1 508 041
Skoro se vším souhlasím, ale nelíbí se mi že bych musel platit pořád za světla :D jinak ta klanová kasa to je taky super nápad, ale zase to placení se mi taky zdá přehnané. Ale taky je super že by klan stál tolik, byla by větší šance že klan vydrží.

___________________
Black::.Nik^
Image
Long road so far.
Bulls| Blue Bulls
M@sterS|
=BOSS= Like a BOSS
Black::.Scorpions


Top
   
 

{808}//Luk
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Fri 09. May 2014 19:05:40 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 22. May 2013 22:00:55
Posts: 139

Points: 1 856 863
Cash: $86 207
Ty ceny jsou jenom návrh


Top
   
 

sir.stylko
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Fri 09. May 2014 19:19:28 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Kdyby si měl paměť jako pes věděl by jsi, že podobnej návrh už jsem dával ;) Neprošlo to :P
A z českou inteligencí už vidím, jak je za týden plnej TAB debilních klanů pro 1 člověka.. :crazy:

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

SiFucz*
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Fri 09. May 2014 20:33:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Stylko wrote:
Kdyby si měl paměť jako pes věděl by jsi, že podobnej návrh už jsem dával ;) Neprošlo to :P
A z českou inteligencí už vidím, jak je za týden plnej TAB debilních klanů pro 1 člověka.. :crazy:


To by sa dalo vyriešiť a to tým že CL ktorý by chcel založiť clan musel by rovno pri vytvorení clanu zadať aj účty jeho členov napr. min. 5 členov inak by ho nevytvoril samozrejme by sa prekleplo či tí daní hráči sú v tom clane... inak súhlasím s nápadom

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Fri 09. May 2014 22:40:14 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
1. Nesouhlasím se zdražením, ale s inventářem ano
2. Cena by se dala přežít, ale aby se potom smazali, tak to nesouhlasím
3. Klanová kasa by bylo zlo ! Našel by se vždy někdo, kdo použije všechny klanové opravy, pro svůj prospěch. Dále kupovat barvu co měsíc za 250k je další naprostá hovadina.
Zrušit žádosti klanu ? Já si náhodu myslím, že tenhle systém funguje v celku dobře. Proč mít zapsáno 50 klanu, když aktivní bude jen 17. Ničemu to nepomůže, spíš naopak do klanu začnou chodit samí fakeři a lidé se z toho budou moct zbláznit.
Ovšem s prodejem klanu, bych už mohl souhlasit.
Další věci s klany co jsi napsal, jsou podle mě zbytečnosti a jen by to dělalo neplechu.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

-[SAM]-W!z@rD
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Sat 10. May 2014 8:36:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 18:09:05
Posts: 958
Location: Česká republika

Points: 895 758
Cash: $1 587 944
Mokrajn wrote:
1. Nesouhlasím se zdražením, ale s inventářem ano
2. Cena by se dala přežít, ale aby se potom smazali, tak to nesouhlasím
3. Klanová kasa by bylo zlo ! Našel by se vždy někdo, kdo použije všechny klanové opravy, pro svůj prospěch. Dále kupovat barvu co měsíc za 250k je další naprostá hovadina.
Zrušit žádosti klanu ? Já si náhodu myslím, že tenhle systém funguje v celku dobře. Proč mít zapsáno 50 klanu, když aktivní bude jen 17. Ničemu to nepomůže, spíš naopak do klanu začnou chodit samí fakeři a lidé se z toho budou moct zbláznit.
Ovšem s prodejem klanu, bych už mohl souhlasit.
Další věci s klany co jsi napsal, jsou podle mě zbytečnosti a jen by to dělalo neplechu.


Mám úplně stejný názor. ;)

___________________
Image

-[SAM]-W!z@rD

San Andreas Masters member since 4/11/2013


Top
   
 

-[SAM]-Amoniak
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Sat 10. May 2014 18:54:06 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sun 27. May 2012 13:57:46
Posts: 48

Points: 433 707
Cash: $661 934
"Proč by někdo měl rozhodovat o tom jestli si můžu založit klan"
Klan si můžeš klidně založit i sám, není k tomu zapotřebí se tu ptát na fóru. Tady na fóru se jen rozhoduje jestli si ten klan zaslouží vlastní chat, vést statistiky na serveru atd. Existují i klany (dobré klany), které na Miki serveru vedeny nejsou (není pro to důvod, když tu nehrají často). A jinak jsou normálně aktivní, mají web, hrají CW...

Abych se vyjádřil i k návrhu, změna kupování fix, flip i světla mi je jedno - pro mě za mě. Ale k těm klanům se stavím trochu negativně:
Proč měnit barvu či název jednou za 14 dní? Když už si zakládám tým, tak si snad promyslím i jméno, aby se nemuselo každý týden měnit. Kdyby návrh prošel, limit bych navrhoval nastavit na 6 měsíců až rok, častěji není potřeba měnit (proč taky?). Navíc, některé nekvalitní klany by se k tomu mohly postavit stylem "Jéžiš Pepo, už jsme 3 týdny neměnili barvu, vymysli nějakou! - Tak třeba růžovou. - Ok, změněno. - Ale já chtěl zelenou. - No tak to příští týden přece zas přenastavíme. Jaký chcete název? Můžeme měnit už zítra.". Takový přístup by hodně zatížil adminy a mohlo by docházet ke kolizím stejných barev.
Kupovat každý měsíc barvu za 250 000? Nevím proč, co by bylo účelem takového opatření?
Hromadná oprava, clan tag na kapotě - přijde mi to zbytečné.

___________________
Image


Top
   
 

{R}!val
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Sun 11. May 2014 19:33:22 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Vím odkud to máš,ale tady se to asi neuskuteční :) spíš jím řekni kam mají jít a tam ať se kouknou :) to se jím bude líbit víc :)

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

{808}//Luk
 Post subject: Re: Item shop
PostPosted: Sun 11. May 2014 19:47:52 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 22. May 2013 22:00:55
Posts: 139

Points: 1 856 863
Cash: $86 207
Nechci dělat reklamu :D Nějak sem čekal že se to tu neuskuteční ale i tak jsem to zkusil :) Přijde mi to tu už nudné tak jsem chtěl jen navrhnout něco proč se sem zas vrátit :D


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz