It is currently Sun 29. Sep 2024 4:29:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 1  [ 4 posts ] 
Author Message

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 02. Apr 2013 23:52:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Vaše jméno: Jan Skořepa

Nick: Ingnition (<1ngn1t10n)

Věk: 19

Points: 26 965 (nechápu podmínkou body - jak můžou body rozhodovat o inteligenci a schopnosti budoucího admina? :) )

PlayTime: 1263 (dlouho jsem nebyl na Miki serveru registrovaný - než se to stalo povinností)

Login: Ingnition

Zkušenosti s AP: MTA hraji více jak 7 let - zkušeností je mnoho, od vlastního serveru až po jeho ovládání.

Kontakt: ICQ: 338-926-148, Skype: Ingnition_CZ, Mail: master@ingnition.cz nebo FB: http://www.facebook.com/ingnitioncz

Důvod proč chcete být Adminem: Vznést čistý rozum do admin teamu, spravedlivě trestat a usměrňovat ty děcka nevychované. Samozřejmě k tomu patří komunikace s hráči atd... však klasické povinnosti všedního admina :)

Váš čas na serveru: Je to individuální. Studuji a k tomu ještě pracuji jako grafik, časově na tom nejsem tak dobře jak bych chtěl být. O víkendech nejsem z velké většiny doma, protože jsem u přítelkyni. Každopádně přes pracovní dny se denně můžu na serveru ukazovat. Někdy klidně 4h, někdy jen hodinu... Je to fakt podle toho, jak mám čas a chuť.

Na jakém/jakých serverech se nejvíce nacházíte: Momentálně nejvíce hraji na FunDD, kde mě nejvíce zaujal Schooter. Ačkoliv ho hraji jen krátce, spousta lidí mě už označují jako cheatera (někteří to myslí fakt vážně). Jinak více jak 7 let hraji DD, takže se občas objevím i na tom DD serveru.

Menší rozpovídání:
Sice už to do osnovy nepatří ale to přece ničemu neuškodí :) Tak prvně bych chtěl napsat, že tuto přihlášku defakto ani nemyslím vážně - nesplňuji pro vás podmínky (body, playtime a nejspíš ani čas na serveru). Každopádně mi pár lidi psalo, že jí mám podat. Tak jsem jí podal a aspoň zjistím, kdo by mě z vás volil nebo ne. Klidně to pište jako nezávazně - jen prostě kdybych ty podmínky splňoval... Jak jsem psal, já MTA hraji více jak 7 let. V klanu SAM jsem tedy od jeho založení a od té doby jsem toho zažil... Hehe, staré zlaté časy se starým MTA Race. To byla komunita... Teď je to fakt otřesné, ale to snad v každé hře... Jak jsem psal i výše, nerozumím proč je podmínku ony nahrané body či nahraný čas na serveru. Ten čas bych ještě nějak pochopil, ale vždyť to nevykazuje o tom dotyčném žádnou jeho inteligenci, logiku či schopnost... To přece dělají léta praxe, kterou daný člověk má. Dle mého úsudku má být administrátor rozumný, chytrý, vyspělý a zkušený. Může mít nahráno klidně milion bodu a tisíce hodin, ale ani jedno nemusí splňovat... Chápu že chcete filtrovat ty děcka, ale omezuje to i některé ostatní, které jsou mnohdy mnohem lepší jak ti které podmínky na 100% splňují. Dále jak jsem psal, o víkendech rozhodně nehraji. Jsem u přítelkyně a to jsou přece jiné starosti... :) O pracovních dnech jsem schopný docházet na server, ale nemůžu zaručit nějakou určitou dobu (třeba 2h denně či podobně).

No to je asi všechno, co jsem k tomu chtěl dodat :)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Wed 03. Apr 2013 10:18:59 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 665 356
U tebe to bude hodně zajímavé, protože moc často na servru nejsi, ale zase máš rozum a máš to v hlavně v pořádku což je taky důležité a já jsem rád v admin týmu s někým kdo ví co dělá takže ANO

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Wed 03. Apr 2013 12:13:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Na tebe jsem čekal, dávám jednoznačně ANO...
Akorát jedniá věc je ta aby jsi zvýšil aktivitu...
Dávám ANO hlavně proto že se umíš dokonale rozepsat... To tady nikdo moc nepreferuje... :DD akorát sulf

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Wed 03. Apr 2013 14:29:51 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Přijat

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 1  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz