It is currently Tue 15. Oct 2024 4:15:25

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 6 of 6  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message

Black::.I3ie"
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 16:55:05 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
BeryS wrote:
:D :D Stížnost že já si dávám REDO kdy chci trochu přehaníš ANO párkrát jsem dal nesmyslný redo a taky jsem napsal (srr) ale hned stížnost ! Jako Promin ale dávám redo pokud stím jiný hrači souhlasí takže nebudu komentovat !

Tato stížnost se vztahuje že tobě byli odebrány práva a hned se musí čistit cely Admin Team , jen kvůli tomu že tobě sebrali AP a jiný si ho nezaslouží ??



Nechci nic rikat .. ale ja s berysem často volam a občas sem na netu a tak mu reknu at da redo ... lebo ja nejsem ve hre .. takze neni co dodat ..

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 17:37:30 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
~>NewBie<~ wrote:
BeryS wrote:
:D :D Stížnost že já si dávám REDO kdy chci trochu přehaníš ANO párkrát jsem dal nesmyslný redo a taky jsem napsal (srr) ale hned stížnost ! Jako Promin ale dávám redo pokud stím jiný hrači souhlasí takže nebudu komentovat !

Tato stížnost se vztahuje že tobě byli odebrány práva a hned se musí čistit cely Admin Team , jen kvůli tomu že tobě sebrali AP a jiný si ho nezaslouží ??



Nechci nic rikat .. ale ja s berysem často volam a občas sem na netu a tak mu reknu at da redo ... lebo ja nejsem ve hre .. takze neni co dodat ..


Takže porušuješ pravidla i Ty, krásné přiznání chlapci, jen tak dále :))

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 17:38:40 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
Stylko wrote:
~>NewBie<~ wrote:
BeryS wrote:
:D :D Stížnost že já si dávám REDO kdy chci trochu přehaníš ANO párkrát jsem dal nesmyslný redo a taky jsem napsal (srr) ale hned stížnost ! Jako Promin ale dávám redo pokud stím jiný hrači souhlasí takže nebudu komentovat !

Tato stížnost se vztahuje že tobě byli odebrány práva a hned se musí čistit cely Admin Team , jen kvůli tomu že tobě sebrali AP a jiný si ho nezaslouží ??



Nechci nic rikat .. ale ja s berysem často volam a občas sem na netu a tak mu reknu at da redo ... lebo ja nejsem ve hre .. takze neni co dodat ..


Takže porušuješ pravidla i Ty, krásné přiznání chlapci, jen tak dále :))



ehm .. tim sem chtel rict ze snad redo se vetsinou dava za 3x REDO (kdyz se napise) .. tak proc ne za 2? ..

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 17:40:25 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Quote:

ehm .. tim sem chtel rict ze snad redo se vetsinou dava za 3x REDO (kdyz se napise) .. tak proc ne za 2? ..


A proč né za 1? A proč né za 12543645456?
Trošku mozku ;)

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 17:41:12 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
Stylko wrote:
Quote:

ehm .. tim sem chtel rict ze snad redo se vetsinou dava za 3x REDO (kdyz se napise) .. tak proc ne za 2? ..


A proč né za 1? A proč né za 12543645456?
Trošku mozku ;)


Takze mi chces rict ze sis NIKDY? nedal redo jenom ze si chtel ty? hm??

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 17:41:53 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Já už admin nejsem, řeší se tu admini, takže tyhle výmluvy si nech na někoho jiného :)

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 17:52:04 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
Stejne tohle nema smysli resit ... nikdo niceho nedocili ;) ... podle me se muze lock ..

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 18:01:25 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Nechci rejpat či se nějak do toho více-méně plést, ale přijde mi Stylko, že jediné co teď chceš je buď to na každého házet kdejakou kravinu a "špínu" a pokud možno položit se svým odchodem i několik dalších lidí. Jinak si nedokážu vysvětlit tvoje dychtivé rejpání a řešení naprostých hoven. Ty ze sebe děláš, jako by jsi byl ten, co nikdy nic neporušil nebo nikdy nic neudělal... Prvně než začneš o ostatních psát to nejhorší, vyčisti si sám před svým prahem.

To že mě označuješ a házíš do té skupiny, která je k hovnu a měla by vypadnout se mě dotkla a můžu ti říct jedno. Nevím proč se do mě sereš a nevím, jak tohle můžeš psát když mě absolutně neznáš. Takže se tu prosím tě uklidni ti ukřivděná dušičko, a přestaň tu na každého házet kdejakou špínu. Už mě to vážně nebaví.

A prosím, ušetři mě své odpovědi. Určitě najdeš kdejaká hovna i na mojí osobu, jen aby jsi se cítil jako BOSS, který to nandal admin teamu.

Hau, domluvil jsem.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 18:06:29 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Ingnition wrote:
Nechci rejpat či se nějak do toho více-méně plést, ale přijde mi Stylko, že jediné co teď chceš je buď to na každého házet kdejakou kravinu a "špínu" a pokud možno položit se svým odchodem i několik dalších lidí. Jinak si nedokážu vysvětlit tvoje dychtivé rejpání a řešení naprostých hoven. Ty ze sebe děláš, jako by jsi byl ten, co nikdy nic neporušil nebo nikdy nic neudělal... Prvně než začneš o ostatních psát to nejhorší, vyčisti si sám před svým prahem.

To že mě označuješ a házíš do té skupiny, která je k hovnu a měla by vypadnout se mě dotkla a můžu ti říct jedno. Nevím proč se do mě sereš a nevím, jak tohle můžeš psát když mě absolutně neznáš. Takže se tu prosím tě uklidni ti ukřivděná dušičko, a přestaň tu na každého házet kdejakou špínu. Už mě to vážně nebaví.

A prosím, ušetři mě své odpovědi. Určitě najdeš kdejaká hovna i na mojí osobu, jen aby jsi se cítil jako BOSS, který to nandal admin teamu.

Hau, domluvil jsem.


Vážný a milý,
Nevím, kde jsi nabral to, že tě házím do nějaké "skupiny", která je k hovnu. Tvoje jméno tady nepadlo ani jednou, proto nechápu, proč si vůbec dokážeš dovolit mě takhle napadnout. Jsi už docela starý na to, aby si uměl číst a dokázal rozluštit těch pár písmenek, které jsem napsal.
Btw. Víš co, docela máš pravdu, chci s stebou stáhnout pryč co nejvíc lidí :) Ikdyž se mi to nepovede, sčímž sem počítal hned na začátku, tak stojí za to udělat tady trošku vzrůša :))
Hau ?
Naschle.

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Tue 16. Apr 2013 18:27:56 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Už se z toho stává offtopic, čili :arrow: lock (opovažte se někdo založit další téma s pokračováním :!:)

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 6 of 6  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz