It is currently Sun 06. Oct 2024 0:41:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 2 of 4  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message

Black::.CzDaV3
PostPosted: Sun 14. Jul 2013 20:52:46 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 511 210
Energy, krásně napsané... Každopádně 100% s tebou souhlasím... Servery a nejen ty jdou do hajzlu a nemluvím jenom o MsHostu... Upřímně si myslím že MsHost je nejlepší Cz/Sk herní scéna kterou MTA má, ale už to prostě není ono... Admini? Nemůžu posuzovat, neboť vycházím s nad se všemi a za poslední dobu jsem dokonce zažil i admina, který lezl mě do prdele a to už hodně dlouho Hlavním adminem nejsem. Každopádně, ať sem napíšeš cokoliv, nic s tím nezměníš... Je to jako česká politika. Když vyrazí jednoho, dalších pět naleze zpět. To jak si napsal že pár jedinců (oldschool) se drží? Ano, taktéž souhlasím ale má to háček. Krom klanu -[SAM]- bych napočítal normálních a dobrých hráčů pomalu na prstech jedné ruky. Spíše je to o tom, že ti co znají scénu MTA za dob SMT, S4Y, Deitas, BJ, eXo a dalších klanů, tak ti jsou stále ještě ti s dobrým myšlením... Ostatní (noví hráči) by se dali opravdu napočítat na prstech jedné ruky. Toť asi vše co jsem chtěl k tomuto tématu dodat.

PS: SAM? Bylo to myšleno tak, že jste nejserioznější klan, co Cz/SK má... Nemyslel jsem to nijak ve zlém, jenom tak, že vaše jednání k ostatním hráčům, serveru a vedení klanu je unikátní a ostatní teamy by se měli od vás učit stejně, jako jsem se já kdysi učil od vás.

___________________
Image


Top
   
 

LAX
PostPosted: Sun 14. Jul 2013 21:03:26 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 28. Feb 2012 18:01:05
Posts: 427

Points: 3 646 368
Cash: $2 363 980
súhlas úplný..
to boli časy na miki serveroch keď tam ešte boli KLANY ako Fry| , potom OldS. (neviem ako to presne bolo), jeden čas - {SrP}, S4Y ; málo ADMINOV a dobre aktívnych a dobrých.

___________________
Nos in Mortem - N|M.

Black Scorpions - Black::.

Elysium X - eX.

No MerCy - [#NmC]

Zero Fear ! - ZF'

Black Scorpions - Black::.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Mon 15. Jul 2013 7:32:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
súhlasím MTA hrám od doby Pro servera ktorého majiteľom bol samotný Hunter.Cze . Vtedy sa hralo len DM a dookola len 20-40 máp vtedy to nikomu nevadilo ale pri mapách sa vždy našla zábava hoci aj o pol noci . Ale od čias keď sa MTA zdokonaľovalo tak hráči sa pomaly začali vykrádať s MTA scény. Mierim tím na Boo , Flash , Spitka , Phoenix a veľa ďalších .... V minulosti som na MTA chodil hrať skôr na to aby som sa zabavil s ľuďmi ktorý to vedeli ako to povedať rozpáliť , no ale teraz k MTA pristupujem ako k nejakej povinnosti neviem prečo ale takto mi to pripadá . Teraz si myslím že MTA hrajú len ľudia preto aby "niečo dokázali" a dostali sa do najlepších clanov , ale čo s toho majú ? Byť v clane s cudzími hráčmi a každý deň prichádzať na MTA s pocitom "ach jo dúfam že dnes to bude aspoň nejaká sranda a ne ako včera" . Musím povedať chýbajú mi tie staré časy :|

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

PostPosted: Tue 16. Jul 2013 7:52:53 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Wed 13. Mar 2013 9:41:08
Posts: 67
Njn vtedy to bolo, Deitas, BJ a podobne... vtedy to bolo dokonalé, dnes jeden ´´oblúbenec,, povie že henten hráč je ...... tak sa ho musíme zbaviť...


Top
   
 

PostPosted: Tue 16. Jul 2013 12:37:16 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Sat 16. Feb 2013 19:06:21
Posts: 70
Pamatuji ješte Deitas, skoro každodenní volání s Vavou, Egoistem ... 8 hodin denně se smát, povídat si . Dneska už většiná těch dobrých nehraje..

___________________
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 16. Jul 2013 17:00:50 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Více méně s tebou souhlasím. Ono jako to jaké bude MTA záleží čistě a jen na tom, jaká komunita hráčů se vytvoří. Dneska je to naprosto hrozná. Ano, je tvořená z 90% děcek, to byla i předtím když jsem byl děcko i já. Jenže ty dnešní děti snad opravdu trpí digitální demencí, nebo si to nedokážu představit. To jejich chování a vyjadřování nezná meze, to vůbec před 6 lety tohle nebylo. To jsme byli fakt super parta lidí co hrála na MTA a mělo to hlavu i patu. Dneska je to o ho*ně a to neplatí jen u MTA. Trpí tím spousta her - dalo by se říct všechny.

MIKI server jako takový je super, fajn. Ale ta komunita hráčů je dneska prostě jiná, a ta to všechno kazí a sráží dolů. Prostě je mi z toho na blití, ale naučil jsem se v tomhle prostředí vžít a nějak to přehlížet. Ono by totiž jinak nešlo hrát žádnou online hru dneska, kdyby to člověk nějakým způsobem nepřehlížel.

Někteří admini se vskutku chovají jako děcka a dementi, už jsem na to upozorňoval několikrát v admin chatu. Prostě nejsou schopní ani jednu věc brát vážně. Snažil jsem se vytvořil Skype skupinu jen pro důležité věci týkající se serveru. Vydrželo to den, dva. A zase spam plných srač*k, posílání nesmyslných a dementních odkazů a souborů. Prostě je jim to jedno, všechno je strašná prd*l a sranda. Fakt, s tímhle přístupem a jednáním jsem skončil. Kašlu jednoduše na to, protože to nemá smysl. Dělejte si co chcete, protože fakt to už dneska nemá smysl.

To je vše, myslím že tohle téma tu už bylo nespočetkrát a nikdy nikam nevedlo. Děti nikdy nepřinutíš k něčemu, to nemá vůbec smysl. To už jsem po letech zjistil...

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

PostPosted: Fri 19. Jul 2013 17:36:45 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Fri 28. Jun 2013 20:10:37
Posts: 18
Take souhlasím energyX a taky i se stylem jako když admin žáčne prudit hráče ( Moki ) tak jako povolina hraču v banlistu co by tady hraly jenze maji perma tak jiste ( ja koxer predy ....... a tak dale) jenom když je nekdo křívje obviní


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Fri 19. Jul 2013 18:49:54 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
TeGaNn214 wrote:
Take souhlasím energyX a taky i se stylem jako když admin žáčne prudit hráče ( Moki ) tak jako povolina hraču v banlistu co by tady hraly jenze maji perma tak jiste ( ja koxer predy ....... a tak dale) jenom když je nekdo křívje obviní


Chápu to dobře ? Ty mi tady chceš tvrdit, že jsi byl křivě obviněn za něco co jsi neudělal a že já prudím hráče ?

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PostPosted: Sat 20. Jul 2013 11:30:59 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Fri 28. Jun 2013 20:10:37
Posts: 18
jo Prudiš udelaš spawn kill a sam sobe si nedaš ban řikam ti at si das ban a ty mi začneš rikat Ne nebreč tak ti taky zacnu nádavat atd viprovo kopavas


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Sat 20. Jul 2013 15:07:11 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
TeGaNn214 wrote:
jo Prudiš udelaš spawn kill a sam sobe si nedaš ban řikam ti at si das ban a ty mi začneš rikat Ne nebreč tak ti taky zacnu nádavat atd viprovo kopavas

s tím akože súhlasím pravidlá platia aj pre Adminov tak preto som si musel dať kick za spawnkill :problem: áno len kick preto lebo ja to tak robím prv kick a potom BAN -_-"

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 4  [ 39 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz