It is currently Sat 26. Oct 2024 20:29:51

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

PostPosted: Sun 04. Aug 2013 16:46:42 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Awy wrote:
Nezlobte se , nebo víte co , mě je to vlastně úplně jedno :D .. napíšu sem názor co má polovina hráčů co hrají na vašem serveru , přesně kecy mají admini co na server přijdou jednou do týdne . servery začínají být zanedbávané jak nevím co . a do toho ještě polovina adminu kterým bych do ruky nepůjčil ani klávesnici od pc protože jejich mozek a myšlení je na pěstí , zneužívají práv nebo se na opak nestarají o nic (neříkám všichni , ale je to polovina minimálně) .. A k tomu jejich arogantní a povíšenecké chování že jsou něco víc .. (mluvím tu o situaci i na serveru) .. Takže je mi vážně jedno co za to dostanu .. ale tohle je můj názor , lockněte si klidně žádost nacpěte si jí za triko , a klidně mi dejte ban na foru nebo serveru mě je to už jedno protože ten váš server jde s prominutím do sra*ek .. Díky za přečtení a přeji hezký den .


HMMM ;) super, že si to sem napsal, ale lidi, co se vyjádřili jsou na serveru každý den, tebe jsem tam nikdy neviděl, jinák, já se taky vyjádřil a to jsem min. 5 hodin denně na serveru ( jinak má každý právo vyjádřit svůj názor v rámci slušného chování )

___________________
Image


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Sun 04. Aug 2013 17:49:31 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
Awy wrote:
Nezlobte se , nebo víte co , mě je to vlastně úplně jedno :D .. napíšu sem názor co má polovina hráčů co hrají na vašem serveru , přesně kecy mají admini co na server přijdou jednou do týdne . servery začínají být zanedbávané jak nevím co . a do toho ještě polovina adminu kterým bych do ruky nepůjčil ani klávesnici od pc protože jejich mozek a myšlení je na pěstí , zneužívají práv nebo se na opak nestarají o nic (neříkám všichni , ale je to polovina minimálně) .. A k tomu jejich arogantní a povíšenecké chování že jsou něco víc .. (mluvím tu o situaci i na serveru) .. Takže je mi vážně jedno co za to dostanu .. ale tohle je můj názor , lockněte si klidně žádost nacpěte si jí za triko , a klidně mi dejte ban na foru nebo serveru mě je to už jedno protože ten váš server jde s prominutím do sra*ek .. Díky za přečtení a přeji hezký den .



Eh .. To že tu hraješ max týden +1 den, tak si snad nemyslíš že všchno víš.
Nevím co sem pleteš takový kraviny o zanedbanem serveru .. jasně všechno nemá sve mouchy ale vždy hl. Administrator dělá co muže aby to odstranil.
Kdyby jsi sám chěl tento klan tak se snažíš být hodněě online nebo aspoň naverbovat co nejvíce lidí.

Ps: Na serverech existujou určita pravidla, pokuď jsi s nima nespokojený je to tvůj problém.

by NewI3ie"

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

PostPosted: Mon 05. Aug 2013 10:35:46 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Omlouvám se za spam, ale dával jsem edit a hodilo to new topic.
Edit://
Quote:
Nezlobte se , nebo víte co , mě je to vlastně úplně jedno :D .. napíšu sem názor co má polovina hráčů co hrají na vašem serveru , přesně kecy mají admini co na server přijdou jednou do týdne . servery začínají být zanedbávané jak nevím co . a do toho ještě polovina adminu kterým bych do ruky nepůjčil ani klávesnici od pc protože jejich mozek a myšlení je na pěstí , zneužívají práv nebo se na opak nestarají o nic (neříkám všichni , ale je to polovina minimálně) .. A k tomu jejich arogantní a povíšenecké chování že jsou něco víc .. (mluvím tu o situaci i na serveru) .. Takže je mi vážně jedno co za to dostanu .. ale tohle je můj názor , lockněte si klidně žádost nacpěte si jí za triko , a klidně mi dejte ban na foru nebo serveru mě je to už jedno protože ten váš server jde s prominutím do sra*ek .. Díky za přečtení a přeji hezký den .


Tak, tato věta mě opravdu pobavila, neaktivní admini ? Hm, za posledních 14 dní tu nebyl jen ignition, jelikož je na dovolené, http://mshost.cz/mta/login.php?pg=admins Můžeš se podívat, máš tu i jak dlouho nebyli na serveru, kolik mají odehráno času, jak tak koukám Image Tvoje staty nevypadají na to, abys tu dost nahrál a myslíš si, že znáš admin team ? Neznáš, nikdy si nepochopil, jaký oni jsou, to jen, že ti dávají NE k příhlášce, tak se vztekáš a nadáváš na celý admin team, aniž bys věděl, že každý z nich jsou 5x víc aktivnější a 5x lépe vychovaní, než ty. Kdybys me ti dávali "ANO", tak by to bylo samé " Děkuji", "Super admin Team" atd... Prostě nic nevíš a je to znát podle statů, tak se prosímtě uklidni.

___________________
Image


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 11. Aug 2013 13:34:23 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Zamítám již nejste aktivní.

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz