It is currently Sat 28. Sep 2024 17:23:01

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 4  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message

sir.stylko
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 20:39:25 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Image
"Nyní běží klikatou pěšinkou evuluce, aby je matka příroda naučila dalšímu převratnému objevu."
Ano, poznali jste správně. Toto byla část z jedné reklamy, která dokonale vystihuje Vaši situaci. Mluvím k vám, velevážený MShoste.
V posledních dnech jsem se stal svědkem toho, jak MShost prožívá menší úpadek. Na svědomí to vše mají nespokojení administrátoři. Otázkou však zůstává, jestli Vás tohle má posunou vpřed, nebo naopak schodit na úplné dno. Zvolit tu správnou cestu jsem přišel JÁ! Jenže je tu pár podmínek..

[*] Upravit, či dokonce zrušit NESMYSLNÉ osnovy.
[*] Zpřísnit VEŠKERÁ pravidla.
[*] TVRDĚ trestat vulgárnost.
[*] Dostat post ADMINA do pozice VEDOUCÍHO, nikoli HRACÍ PANENKY.
[*] Povolit adminům levelu 3+ mazat mapy PŘÍMO VE HŘE.
[*] Omezit nemyslné banování.
[*] A mnoho, mnoho dalších věcí..

Jsem ochoten Vám s těmito problémy pomoct. Jediné co potřebuji je: dostat administátorská práva.
Dal jsem si delší přestávku od MShost serverů a myslím si, že mi více než pomohla. Dostal jsem jiný pohled na věc.

Je mi jasné, že některé osoby budou mít veliký problém s tím, jak jsem tohle napsal. Ano, působí to velice egoisticky. Ale je tu potřeba větší změna! A ta se boužel neudělá pouhým slibováním.

Porovnejte prosím TUHLE a ostatní žádosti a řekněte mi. Na jaké jsme úrovni? Všichni jak ovečky budou dál a dál dodržovat nemyslná pravidla jen proto, aby se dostali do postu, kde si budou moct "určovat svoje pravidla".
Takže tímto Vás chci poprosit, neberte to jakou pouhou žádost, otevřete diskuzi! Má cenu do toho zasahovat? Má cenu do toho tahat mě? Mají tyhle servery budoucnost?! Piště, pište, pište!
Image


Last edited by Stylko on Sun 15. Sep 2013 20:44:11, edited 1 time in total.

Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 20:45:56 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 665 356
Mshost potřebuje změnu, ale ty se na post admina podle mě nehodíš (jo pusť se do mě :| )
Jestli by měl někdo dostat admina, aby udělal pořádek tak jedině CZSK

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PostPosted: Sun 15. Sep 2013 20:47:24 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Sun 24. Feb 2013 19:14:42
Posts: 65
ANO!

___________________
Image


Top
   
 

^F3aR
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 20:50:49 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 21:25:57
Posts: 69

Points: 4 758 762
Cash: $3 376 239
Quote:
[*] Povolit adminům levelu 3+ mazat mapy PŘÍMO VE HŘE.


Tak tohle je naprostá hloupost , nevím jestli to víš ale mikiho script nefunguje ( nemaže mapy co jsou v zipu ) čili mazaní map je věc zbytečná.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 20:53:27 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Mokrajn wrote:
Mshost potřebuje změnu, ale ty se na post admina podle mě nehodíš (jo pusť se do mě :| )
Jestli by měl někdo dostat admina, aby udělal pořádek tak jedině CZSK


Nevím proč bych se měl do tebe pouštět. Je to čistě tvůj názor.

F3aR wrote:
Tak tohle je naprostá hloupost , nevím jestli to víš ale mikiho script nefunguje ( nemaže mapy co jsou v zipu ) čili mazaní map je věc zbytečná.


Ne nevím to. Ale kdyby Miki chtěl, tak ten script určitě dokáže opravit/předělat/zdokonalit nebo cokoliv aby to jelo ;)

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 20:56:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Stylko wrote:
Ne nevím to. Ale kdyby Miki chtěl, tak ten script určitě dokáže opravit/předělat/zdokonalit nebo cokoliv aby to jelo ;)


Mno ale tady je ten problém... mikimu se nechce a to je to hlavní.
Jinak... k žádosti se asi nevyjádřím, ale s věcmi co si psal bych s tebou v celku souhlasil a stím CzSkem taktéž :3

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 21:03:26 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Dovolím si rýpnout. Nemáš to podle osnovy. :D
Ohledně žádosti. Sorry, ale za mě ne. Podle mě všechno moc komplikuješ, píšeš divně, (bez Photoshopu bys nebyl schopen napsat větu (myslím obrazně)

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

-[SAM]-SULFANcz
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 21:03:34 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Sun 27. May 2012 11:01:01
Posts: 372
Location: Praha

Points: 359 481
Cash: $687 150
Žádost je sice napsaná zajímavě, ale na rozdíl od tebe nutnost osnovy uznávám. Pokud má žádost vypadat podle předem daného zaběhlého vzoru(nebo aspoň obsahovat v nějaké formě všechny body v ní obsažené), tak by se to mělo dodržovat. Pokud již teď když nevíš, jestli do AT dostaneš, chceš dělat nějaké rebelství, tak to nepodporuji. Za mě NE.

___________________
-[SAM]-SULFANcz
Taktik týmu SAM (San Andreas Masters)

Klanový web: http://www.sam-clan.eu
Osobní web: http://www.sulfan.cz

Jsem pouze DD a občasný FunDD hráč. Na DM mě zpravidla neuvidíte.
Nesetuji mapy, které se potom hrají 50x za sebou. Mezi ně patří Seventowers, Fivetowers, Edos (všechny), Superman.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 21:08:03 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Mr.RooT wrote:
Dovolím si rýpnout. Nemáš to podle osnovy. :D
Ohledně žádosti. Sorry, ale za mě ne. Podle mě všechno moc komplikuješ, píšeš divně, (bez Photoshopu bys nebyl schopen napsat větu (myslím obrazně)


Vůbec není pravda. Obrázkový prvky používám jenom pro zvýraznění :) btw. Jak divně? Spisovně? Chci aby ta žádost trošku vypadala.

SULFANcz wrote:
Žádost je sice napsaná zajímavě, ale na rozdíl od tebe nutnost osnovy uznávám. Pokud má žádost vypadat podle předem daného zaběhlého vzoru(nebo aspoň obsahovat v nějaké formě všechny body v ní obsažené), tak by se to mělo dodržovat. Pokud již teď když nevíš, jestli do AT dostaneš, chceš dělat nějaké rebelství, tak to nepodporuji. Za mě NE.


Však osnovy uplně nezavrhuju :) Je tam napsaný "Upravit, či dokonce zrušit NESMYSLNÉ osnovy".
Neberu to jako rebelství. Ale pokud ti můžu nabídnout toto, nebo "dávání mute, kickování lagerů", tak co si vybereš?

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Sun 15. Sep 2013 21:13:44 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Stylko wrote:
Mr.RooT wrote:
Dovolím si rýpnout. Nemáš to podle osnovy. :D
Ohledně žádosti. Sorry, ale za mě ne. Podle mě všechno moc komplikuješ, píšeš divně, (bez Photoshopu bys nebyl schopen napsat větu (myslím obrazně)


Vůbec není pravda. Obrázkový prvky používám jenom pro zvýraznění :) btw. Jak divně? Spisovně? Chci aby ta žádost trošku vypadala.

SULFANcz wrote:
Žádost je sice napsaná zajímavě, ale na rozdíl od tebe nutnost osnovy uznávám. Pokud má žádost vypadat podle předem daného zaběhlého vzoru(nebo aspoň obsahovat v nějaké formě všechny body v ní obsažené), tak by se to mělo dodržovat. Pokud již teď když nevíš, jestli do AT dostaneš, chceš dělat nějaké rebelství, tak to nepodporuji. Za mě NE.


Však osnovy uplně nezavrhuju :) Je tam napsaný "Upravit, či dokonce zrušit NESMYSLNÉ osnovy".
Neberu to jako rebelství. Ale pokud ti můžu nabídnout toto, nebo "dávání mute, kickování lagerů", tak co si vybereš?

Třeba název topicu "Nová vlna emocí, revolucí a stylka." Prostě to s tou odvázaností přeháníš. Třeba sulfan by tohle nikdy nenapsal. Jistě, chceš aby to nějak vypadalo, ale je důležité, aby to člověka neodradilo po přečtení prvních slov.. Již zde nebudu psát, ať tady nespamuju.

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 4  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz